reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A co do imion to mialam już wymyślone od wielu wielu lat .. dla pierwszego dziecka chciałam Wiktoria a maż chciał Milan ... był chłopak lecz postawilam na swoim i wyszedł Wiktor... Teraz będzie albo Nadia ( Bo Wiktoria już odpada skoro jest Wiktor) A dla syna Milan...
 
reklama
dorota- gratuluje córeczki. I jaka piekna i dokladna fotka.

Kurcze, ale Wam zazdroszczę, ze tak szybko poznajecie pleć. Moj gin nawet nie chcial miedzy nóżki za bardzo zagladać , bo twierdzi, ze na tym etapie pindolek i łechtaczka wygladaja niemal identycznie.

Kamila- oszczedzaj sie, pewnie bedziesz miala zakladany pessar, musisz uważac, bo on niestety powoduje zwiększenie stanow zapalnych. Wiem od koleżanek, które miały.

dziewczynki, pogubiłam sie co , u której. Przepraszam. wszystkim mocno kibicuje, za piekne widoki na usg trzymam kciuki.

I prosimy mamusie z potwierdzonym chlopcem o nasiusianie na te sode. Zobaczymy czy sie potwierdzi ;)

Ja juz też po usg gen. Przeziernośc 1,2 , dzidziulek mierzy 6,2 cm, kość nosowa widoczna, główka, kończyny, przepływy wszystko ok. Teraz czekam na wyniki testu Pappa.
Niestety nie mam tak fajnego zdjęcia jak Dorota, ale wkrótce wstawie i sie pochwalę. :D
 
Dziekuje za trzymanie kciukolow :) ja juz po wizycie ,pobieranie krwi przezylam , dzidziusie zobaczylam takze jestem dzisiaj szczesliwa :) termin wedlug usg tak jak juz pisalam wczesniej (koncowka maja) :) dzidzie sa juz wyzej ,i jeden bobo lezy dupka na glowie drugiego..
martwie sie tylko bo lekarz powiedzial,ze jest pomiedzy nimi roznica tygodnia, co oznacza ze jeden dzidzius rosnie wolniej.. tydzien temu (jesli polska doktor dobrze sprawdzila) roznica pomiedzy nimi to byl jeden dzien.. niewiem co myslec, ponoc tak sie zdarza ze jeden dzieciaczek rosnie szybciej.. no ale beda to czesciej sprawdzac takze zobaczymy.
oprocz tego wszysto jest wporzadku.
Pani doktor potwierdzila rowniez ze dzidzie beda identycznej plci,(co chyba znaczy ze Polska ginekolog. nie potrafi odroznic blizniakow jednojajowych,od dwujajowych..) ale powiedziala ze jeszcze za wczesnie na podgladniecie co tam miedzy nozkami maja..
no ale ja jak nic wiem ze beda dwa chlopki :p
nastepne usg juz za 2 tygodnie,czyli 19grudnia.

zdjecia na watku zdjeciowym :)
 
czy komuś się spieniło??
ja jutro kupię sodę i nasikam też :)

Doznałam olśnienia
gosiaczek30
spojrzałam na twoje suwaczki i bardzo mi się podobają imiona twoich synków a Kay mnie rzucił na kolana! Czy to jest bardzo popularne imię w Niemczech??
Mia też mi się bardzo podoba a ostatnio o tym imieniu zapomniałam
Kamila
Milan też mi się podoba :)

sicilpol
ty się pewnie od facetów przez całe życie odpędzić nie możesz przez te cycuchy, co??Ja tam muszę dobrego push up`a założyć by przyciągnąć wzrok :D

addiena
cieszę się, że też masz dobre nowiny, gratulacje!

Coś jeszcze chciałam napisać ale już mam mętlik...
 
veritaserum71- no niestety, u mnie zaś w rodzinie tylko ja jestem takim wybrykiem :( moja mama zawsze szczupła (teraz mniej, ale w młodości- szprycha), moja siostra szczuplutka wysoka,a ja buch! jak mala bomba w tej rodzinie ;), polskiego nic już się nie znajdzie ładnego, ewentualnie samantha czy effuniak, dlatego ja sprowadzam sobie z Anglii, gdzie na szczęście myślą o nas :) ale jeśli mi jakoś strasznie urośnie biust, to już sama nie wiem czy cokolwiek znajdę :eek:

tialana- potem jak wróci do siebie, to się wzbrania i udaje ze nawet nazwy pizza hut nie pamięta ;)

polaa- no, ja juz tez odliczam, dokladnie za tydzien o tej porze :baffled: przyznam, ze trochę cykorze

Ja jeśli chodzi o imiona, to chciałabym Juliana :) jak moj tata- właśnie za to, ze nie miał Bartków ;) A skoro powinno to być włoskie imię, to byłoby Giuliano, ale mojemu to nie przypadło do gustu, wiec byłby Giulio (nasz Juliusz). Teściowa już się mnie podpytywała, ale wykręciłam się, ze nie wiem, bowiem tu istnieje taka stara (chyba tylko sycylijska) tradycja, ze chłopiec powinien mieć imię dziadka ze strony ojca. Na dodatek ojciec mojego męża nie żyje, wiec może tym bardziej powinien mieć imiennika, ale ja jakos tak mocno chciałabym Giulio :)
Co do dziewczynki to naprawdę nie wiem :eek: W razie czego to będziemy debatować :) jedno jest pewne- bedzie miec przechlapane, bo moj maz juz zapowiedzial, ze bedzie jej pilnowal jak oka w glowie, by czasem nigdy nie spotkala takiego psa na baby jak jej tatus :confused2: i bedzie szukal jej dobrego miejsca w zakonie, by miala spokojne zycie... :confused2:

gosiaczek30- mnie tez dopadaja mdlosci od obiadu az do pojscia spac-a jeszcze tydzien temu plakalam ze juz ich nie mam ;) od wczoraj odkrylam, ze pomagaja mi bardzo migdaly :)

mii3247- tu masz mapke sklepow w polsce, gdzie maja biustonosze w wiekszych rozmiarach- Stanikowa Mapa Świata to efekt pracy dziewczyn, ktore sie nie poddaja grawitacji ;) w Krakowie z tego co widze sa trzy sklepy takie bardziej znane:
Brabella- ul. Kazimierza Wielkiego 31
Marcille- ul. Długa 11A
"Intimo"- ul. Długa 48

asiaa- gratulacje, super, powiedz a co doktor mowila o tej roznicy? ja sie nie znam, zapytaj moze Buziaka? Jako doswiadczona mama dwojki blizniakow, bedzie wiedziec wiecej :) Mi sie zawsze wydawalo, ze to tak juz jest, ze jeden jest mniejszy drugi wiekszy? Nie dam sobie glowy uciac, ale w przypadkach ktore znam, w kazdym tak bylo, co absolutnie nie oznaczalo nic zlego dla tego mniejszego, po prostu tak bylo
 
Ostatnia edycja:
czy komuś się spieniło??
ja jutro kupię sodę i nasikam też...
chyba naprawde ejstem niewidzialna, spojrz 7 postów wczesniej:)
mnie sie spieniło jak cholera:), ale wg terori mojej cioci chemiczki to sprawa tego jaki odczyn ma mocz:)
dwa ja uzyłam proszku do pieczenia gdzei soda jest jednym ze skaldników tylko- moze się nie nadaje:)
 
avo
hehe, jesteś jak najbardziej widoczna ale pomyślałam, że skoro to proszek do pieczenia to może nie to samo?? A z tą zasadowością albo kwasowością to może odczyn moczu zmienia się w zależności od tego kto mieszka w brzuchu?? haha, powariowały baby, w kilkunastu różnych miastach a nawet państwach dorosłe kobiety sikają na sodę :-D też bym już sikała jakbym w domu miała.
 
reklama
avo
hehe, jesteś jak najbardziej widoczna ale pomyślałam, że skoro to proszek do pieczenia to może nie to samo?? A z tą zasadowością albo kwasowością to może odczyn moczu zmienia się w zależności od tego kto mieszka w brzuchu?? haha, powariowały baby, w kilkunastu różnych miastach a nawet państwach dorosłe kobiety sikają na sodę :-D też bym już sikała jakbym w domu miała.


co do odczynu moczu to sprawdziłam wyniki z poprzedniej ciąży( mam je w segregatorku- wszytskie ułozone datami)hahahah i odczyn miałam od 5(kwasny) do 8( zasadowy) a nosilam pod sercem dziewuszkę:)
 
Do góry