reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kamila wyliczenie Trisomii to jest właśnie to co różni dokładne badanie usg w 13tyg ciąży od genetycznego .Ze wszystkich pomiarów lekarz wprowadza wszystkie dane do specjalnego programu i wyliczane jest prawdopodobieństwa wystąpienia wad genetycznych.Ale ty jesteś młodziutka pewnie dlatego nie miałaś.

Dziewczyny a jak pod koniec 1 trymestru zanikają objawy to ból piersi też? Czy piersi bolą całą ciążę?
 
aha to mi coś lekarka na ten temat mówiła i pytała czy miałam to w pierwszej ciązy ale nie miałam i powiedziała że dziecko jest zdrowiutkie i bardzo duże i mam sie niczym nie martwić więc pewnie stwierdziła że nie trzeba robić;)
Możliwe że to ma coś wspólnego z moim wiekiem no ale nie wiem nie jestem lekarzem ;)
Ale to nic że nie miałam wcale mnie to nie martwi ;)
Wiem że już każde jedno USG będę robila u tej Pani bo byla świetna ;) chociaż z jej pieczątki wynika że wcale nie jest ginekologiem bo ma dr. n. med. :) a ginekolodzy czy położnicy zawsze mają to napisane na pieczątce :p
 
Dziewczyny krwawie z jakimiś strzepkami i farfoclami :(((( wlasnie przyjechałam do szpitala i czekam na lekarza ....mam bardzo złe przeczucie :(

pocieszę Cię- moja ciocia dokładdnie tak jak TY krawiła z farfoclami i skrzepami. Jej corka ma w tej chwili 23 lata:). U cioci to był niedobór progesteronu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry