reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

tialana:7825057 pisze:
Dzień dobry :-)

Nanulika jak my musieliśmy uważać po zabiegu to też mieliśmy mnóstwo chęci ;-) zakazany owoc smakuje najlepiej

Kamila jeszcze raz powodzenia, czekamy na informacje :-)

Miłego dnia kobitki

Dokładnie tak tialana...
Ale może już za 3 tygodnie będzie freestyle:) mmmmm.....;)
 
reklama
Powodzonka na dzisiejszych badaniach! I chwalić się od razu!
Mnie nawiedził ponownie stan ciągłego zmęczenia i snu dlatego wciskam śniadanko i idę dalej leżakkować. Później Was muszę nadrobić troszeczkę bo sporo przespałam...
Dreddka, współczuję bólu. Miałam tak w zeszłym tygodniu. Pół nocy wyłam z bólu. Apap troszkę ukoił...
Milusiego dnia.
 
witam czerwcóweczki
Ja wczoraj byłam w kinie trochę się rozerwałam i nawet o dziwo mnie nie mdliło :-)
Co do częstotliwości USG to ja słyszałam że szkodliwe nie jest ale nie powinno się robić częściej niż co 2 tygodnie a czy to jest prawda to nie wiem może zapytaj ginki jak będziesz na wizycie:-)
Nanulinka cieszę się że przepisała Ci te badania :tak:

Co do wątku zamkniętego to myślę że jeszcze troche za wcześnie na taki ale to wasza decyzja a skoro już jest to chętnie się dołącze :)
 
Tak bardzo chcialam sie spotkac z lekarzem, ze sie doigralam :( przed chwila zauwazylam u siebie plamy, takie minimalnie, no ale zawsze... zadzwonilismy do lekarza i chce mnie widziec dzis po poludniu... :( boje sie strasznie :( trzymajcie za mnie kciuki prosze
 
witam czerwcóweczki

Co do częstotliwości USG to ja słyszałam że szkodliwe nie jest ale nie powinno się robić częściej niż co 2 tygodnie a czy to jest prawda to nie wiem może zapytaj ginki jak będziesz na wizycie:-)
Myślę, że jak mamuśka jest mocno spanikowana to takie częste podglądanie maleństwa przyniosą więcej korzyście niż szkód, bo się uspokoi ;-)
Tak bardzo chcialam sie spotkac z lekarzem, ze sie doigralam :( przed chwila zauwazylam u siebie plamy, takie minimalnie, no ale zawsze... zadzwonilismy do lekarza i chce mnie widziec dzis po poludniu... :( boje sie strasznie :( trzymajcie za mnie kciuki prosze
Trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Tak bardzo chcialam sie spotkac z lekarzem, ze sie doigralam :( przed chwila zauwazylam u siebie plamy, takie minimalnie, no ale zawsze... zadzwonilismy do lekarza i chce mnie widziec dzis po poludniu... :( boje sie strasznie :( trzymajcie za mnie kciuki prosze
będzie wszystko dobrze nie martw się i dużo lez do samej wizyty trzymam kciuki za Was
 
Sicilpol - NIE STRASZ! Są kciuki jest wiara! Wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musi być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nanulika - nie miałam wczoraj czasu i siły po tej zarwanej nocce...ale czytałam...OSZ TY BESTIO ;D Nie dasz sobie w kasze dmuchać!

Kam...fota, fota, fota!!!
 
To może być skutek luteiny ale nie koniecznie. W ciąży dość częste są infekcje, grzybice czy inne tego typu przypadłości i warto wcześniej zgłosić się do lekarza, żeby sobie nie narobić kłopotów. Mam nadzieję, że to nic strasznego :)

Sicilpol &&&&&&

Mam o 10 dzwonić do mojego lekarza i się umówić na to usg. Mam nadzieję, że nie przełoży terminu bo już maż sobie wolne wziął...:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mam pytanie do tych dziewczyn które biorą femibion natal2 . czy zauważyłyście ze w jego składzie nie ma bardzo ważnego w czasie ciąży żelaza? i w związku z tym mam pytanie czy dokupujecie oddzielnie żelazo dla ciężarnych? niedobór żelaza w czasie ciąży może prowadzić do uszkodzenia płodu.....kurcze ja chyba dokupie...co myślicie?
 
Do góry