reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

agaundpestka- superrrr :)
nanulika- moje gratulacje! kurczak, mi najbardziej podnosi ciśnienie fakt, ze o coś, co należy nam się jak psu zupa, musimy walczyć i tylko sobie nerwy psuć :angry:, tez mi lekarz od siedmiu boleści grrr

Ja właśnie wróciłam z górnej części mieszkania, gdzie przetrzymał mnie mąż, do towarzystwa (skręcał meble) a z racji ze nie mogę łazić po schodach, z głodu mnie tam skręcało i dość mdliło (lekarz od początku mnie uczulał, by nie robić przerw dłuższych niż 2godz i przegryzać rzeczy suche), wiec uspokoiłam się trochę, ze są, bo wiecie, te co maja, to żałują, te co nie maja, się denerwują... i dogódź tu babie :confused2:

Teraz rzucam się na marchewkę z groszkiem a potem lulu... zobaczymy co ta noc przyniesie, czy spokojny sen, czy znów nocne życie mrówek...
Milej i spokojnej nocki Wam życzę!
 
reklama
Hej :)

ale dużo piszecie:szok: ale fajnie:-)

z tym wątkiem też mi się wydawało, że każdy może na niego wejśc, a to nie musi być tak, że musimy mieć tutaj u nas jakiegoś/jakiś moderatorów i wtedy może powstac zamknięty?? Być może się mylę ale chyba pierwsze trzeba wybrać moderatora od nas, myślalyscie już nad tym??:-);-)

Viola super, że wszystko ok:tak:

mamina ja też mialam dopiero 1 usg, bede miala nastepne 7 grudnia,pozniej gdzies pewnie styczen badz luty, w 1 ciąży mialam "tylko" 3 i było wszystko ok:tak:

agaundpestka super ;)):tak:
 
Ostatnia edycja:
Prosze sie rozejsc bo ja tu po kapuscie teges bonkuje znaczy gazuje, o i okna prosze otworzyc. Moze dodam nowy przepis na kapustke biala na goraco, jak zupelnie sie nie zagazuje dzisiaj
 
u Nas az takiej tragedii nie ma, wlasciwie to Sam podszedl podciagnal mi bluzke do gory polozyl mi smoka zakryl bluzka i powiedzial ze to dla dzidzi :) dostal w zamian misia i sie cieszy. ale za to budzi sie czesciej w nocy i sie wyglupia... skacze warjuje ,no ale mam nadzieje ze szybko mu to przejdzie bo wczesniej tak nie bylo....
a jak u Was z zalatwianiem sie :) ?? bo Kuba na 3 miesiace przed 2 urodzinami sam zaczal chodzic na kibelek , teraz to nawet jak robi kupke,to nikt w lazience z nim byc nie moze.. karze sie posadzic wyjsc i zaknac drzwi :p ,a jak idzie siku to tez sam,sam ,sam.. takze jak udalo sie szybko z pampersow zrezygnowac,to sie okazalo ze wkrotce powroca i to ze zdwojona sila :))

edit:
a pozatym to Gratuluje Kamila :) Moj Maz to teraz jeszcze placze ze Kubie smoka nie chce juz dac, bo jemu sie tak maly ze smokiem podoba:p
Wiktor dalej smiga w pampersie;p planuje oduczyc go do narodzin maluszkaa





HEJKA JA DZIS USG GENETYCZNE O 15,30 ŁAAAAAAAAAAAAA:szok:
 
Kamila fajnie :)

A ja jestem właśnie na etapie szukania lekarza :crazy:mam swojego super w Pl, ale od grudnia jednak udało mi się tu załatwić ubezpieczenie więc bezpieczniej jednak mieć pod ręką lekarza niz jeździć.
 
Dzień dobry :-)

Nanulika jak my musieliśmy uważać po zabiegu to też mieliśmy mnóstwo chęci ;-) zakazany owoc smakuje najlepiej

Kamila jeszcze raz powodzenia, czekamy na informacje :-)

Miłego dnia kobitki

Kasienka i Krzysio ja na szczęście nie ma takich dolegliwości po luteinie a jeżeli masz możliwośc to może zadzwoń do swojego lekarza, to najpewniejsze źródło informacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry,
Wczoraj spędziłam wieczor cały leżąc w ciemnym pokoju. Straszny ból głowy, paracetamol nic nie dawał, a pózniej w nocy budzilam sie z bólu :( teraz tez mnie trochę juZ pobolewa:( paskudztwo.
violapop cieszę sie ze wszystko pięknie :)
Kamila to powodzenia dziś
Maminakierowniczka to ja Twojej kapusty nie zaryzukuje;)- i tak czasami czuje sie jak syfon nabity gazami...
 
Do góry