reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

mi gin nie zlecał hiv to nie bede robic..

A Dorota polezy pewnie ze 3 dni, zeby im sie zwrociło u nas bynajmniej na krócej nie kładą

Dziewczyny nie wiem czy to nie wczesnie, ale moze nie głupio by było gdybysmy gdzies zapisały swoje nr tel?

Można na forum zamkniętym. My na forum czerwiec 2010 tak mamy ;-)
 
reklama
W naszym zamkniętym forum jest odpowiedni wątek. Chętne dziewczyny niech zapiszą tam swoje numery tel. tak w razie czegoś zawsze się przyda.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Czerwcówki:-)
Pochwalę sie ,ze wczoraj byłam na USG i oczywiście teraz mam dobry humor ( ale wcześniej to byłam na skraju paniki bo cycorki zmalały i nie bolą a inne objawy też jakoś zanikają ) Na szczęście wszystko dobrze, tylko zdjęcie dostałam niewyraźne ;D
Teraz tylko zastanawia mnie kosmówka na przedniej ścianie macicy.
 
Ja również cierpię na częsty brak tchu ;p a z tym takim szybkim biciem serca ktory rowniez mam i ja tzn ze mamy za wysokie cisnienie wtedy najlepiej jest sie polozyc i sprobowac wyluzowac..


szybkośc bicia serca nie ma związku z wysokim cisnieniem- tętno i cisnienie to dwie inne sprawy.Można mieć wyokie ciśnienie i normalny puls lub wysoki puls i normlane ciśnienie.
Wysokie tętno jesli ma zwiazek z ciśnieniem to raczej z tym niskim cisnieniem. Ja mam cisnieniomierz w domu i ćisnienie ma własnie raczej niskie lub normalne , a puls na stojąco, zwłaszcza po wstaniu wysoki. ja mam ciśnieniomierz co mierzy i puls i cisnienie.
Żeby bez aparatu zmierzyc puls wystarczy przyłożyć plec do tetnicy szyjnej i policzyć ile jest uderzeń w ciągu 15 sekund. Pomnożyć wynik przez 4.
 
Babki czy to dxiecko?czy to mozliwe? Jestem z tyvh co maja figure klepsydre i zero tluszczu na brzuchu...dzis leze na plecach brzuch wklesly dotykam nadole brzucha a tam z lewej strony gulka. na usg gin mi powiedzial ze tam siedzi bobo i ja tam dotknelam i jakbym tam miala cytrynke taka gule. Nie sugeruje sie tym co mowil gin, ale naprawde czuje gule. Myslalam ze brzuch rosnie równomiernie a nie tylko z jednej strony. Co myślicie
 
Cześć Czerwcówki:-)
Pochwalę sie ,ze wczoraj byłam na USG i oczywiście teraz mam dobry humor ( ale wcześniej to byłam na skraju paniki bo cycorki zmalały i nie bolą a inne objawy też jakoś zanikają ) Na szczęście wszystko dobrze, tylko zdjęcie dostałam niewyraźne ;D
Teraz tylko zastanawia mnie kosmówka na przedniej ścianie macicy.

to pewnie łożysko będziesz mieć na przedniej ścianie- ja tak miałam w pierwszej ciąży. To nie jest żadna patologia tylko ruchy się gorzej i później czuje:)

Babki czy to dxiecko?czy to mozliwe? Jestem z tyvh co maja figure klepsydre i zero tluszczu na brzuchu...dzis leze na plecach brzuch wklesly dotykam nadole brzucha a tam z lewej strony gulka. na usg gin mi powiedzial ze tam siedzi bobo i ja tam dotknelam i jakbym tam miala cytrynke taka gule. Nie sugeruje sie tym co mowil gin, ale naprawde czuje gule. Myslalam ze brzuch rosnie równomiernie a nie tylko z jednej strony. Co myślicie


moze jeśli jesteś naprawde szczupluteńka to mozesz tak czuć:) Mnie w pierwszej ciazy i wtej brzuch rosnie równomiernie z dwóch stron. Ja jestem raczej przeciętnej budowy, mam 173 i waże 61, 5 kilo. Mnie natomiast dwa razy wydawało się,ze czuję ruchy dziecka.....to moja druga ciąża i wydaje mis ie,ze odrózniam gazy panoszące sięw jelitach od ruchów dziecka:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AVO właśnie to mnie martwi, że znów będę panikować jak ruchów dzidzi czuć nie będę:-D

A teraz jeszcze jedno pytanko, bo ja to mam sklerozę jak idę do ginki, zostało mi tylko 5 tabletek foliku i nie zapytałam czy kupić kolejne opakowanie czy jakieś witaminy dla kobiet w ciąży typu femibion ?
 
ejj mi też już kilka razy wydawalo mi się że poczułam ruchy maluszka... takie samo uczucie jak przy ruchach z synkiem ale to raczej nie możliwe żebym tak wcześnie poczuła? Chociaż ja jako doświadczona mama myślę że jest do odróżnienia ruch jelit od ruchu dziecka no ale niewiem .. poczekam do tego 17 tygodnia aż już na 100% musze je poczuć i wtedy będę myślała czy to co teaz czuje jest tym samym co wtedy poczuje :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny myslicie,ze Dorotka dzisiaj wroci? Tez wypatruje wieści,a w pracy jestem i nie mogę uzywac telefonu,ale po cichaczu ciagle zerkam czy cos wiadomo.
Ja tez czuje taka mala kuleczke,ale centralnie na srodku brzucha.Tez sie troche martwie bo nic mi brzuch nie rosnie,ten dolny,bo ten w gornej czesci to jest wywalony,ale ja zawsze mialam problemy z wyproznianiem i juz nie raz sie knie pytali czy jestem w ciazy jak mnie wydelo,teraz przynajmniej bede miala wymowke ;)
Milego dnia
 
Do góry