reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witam się z rana!

Dziewczyny Wy to macie przerąbane z tym spaniem! Nie wyobrażam sobie obudzić się w środku nocy i później iść do pracy :no:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Hej hej ale dzisiaj w nocy miałam koszmary... :baffled:
Kurcze jutro USG chyba powoli łapie mnie stresik... :crazy:
Chociaż z drugiej strony już nie mogę się doczekać.. :-)

Miłego dnia .
 
Ostatnia edycja:
Maćku tell me more ;) Czuję, że w mam dodatkowe powieki ;D A zmiana dziś 13.30-21.30 oł jeeeeeeeeeeeee! LITOŚCI! KAM, ale Ci fajnie z tym usg :) Pamiętaj o zdjęciu tym razem...chciałabym zobaczyć to cudo!
 
Tym razem napewno będę miała zdjęcie bo ide na usg do innej przychodni niż moja gin przyjmuje :)
Ale się stresuje kurcze chociaż wiem że wszystko jest ok to i tak jakaś taka adrenalina jest:D
 
Kam może to nie stres...to ekscytacja!!!!!!!!!!!!!
U mnie przepis na obiad o 8.45! Wstać 3.14...poleżakować do 3.35...poczuć głód...zjeść śniadanie o 3.55...ugotować kapuśniak...upiec żeberka...zgłodnieć...zjeść obiad o 8.45! Mąż na święta to mnie chyba poda w sosie własnym ;D
 
Witam, już po wizycje ale niestety nie po USG, miałam tylko badanie ginekologiczne, usg mam zrobić dopiero za 2 tygodnie ech.... a ja się tak napaliłam, ze zobaczę dzisiaj fasolkę :sorry:
naszczęsie wszystko jest ok, śluz, macica, ciśnienie, więc odmierzam czas do usg:-).
Miłego dnia z tylko dobrymi informacjami :tak:
 
reklama
tialana Drredka to dopiero jutro :)



gdzie ta xdorota! caly czas sie zastanawiam co tam u niej..

carla może i masz rację ;)

ja kilka dni temu ugotowałam cały gar kapuśniaku i jadłam go caly dzień
niezla jesteś przed 9 obiad zjeść :D



Dziewczyny czy któas z Was myśli o pójściu do szkoły rodzenia? Bo ja osobiście uważam, że szkoły rodzenia to tylko wyciąganie kasy od kobiet :p Myślę że to kompletnie nie ma sensu ;) To tylko moje zdanie a jakie jest Wasze na ten temat ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry