reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

xdorotka - kurde popłakałam sie, chociaz wiem, ze jest ok!!! szkoda ze nie zostawiłas nr tel:sorry: podejrzewam, ze tak tam nakłamałas, zeby Cie przyjeli to Cie teraz badaja od gory do dołu;-) szybko wracaj i daj znac, ze jest ok!!! czekamy tu NA WAS!!!

figgylalu - napewno teraz mam ciążę pojedynczą;-) ale kazdy o to pyta:szok: dajcie mi żyć!!!:-) nawet moj gin sie smiał :-)

AVO - miałam cc i baaaardzo miło ją wspominam, duzo zalezy od szpitala, lekarzy i ich podejscia a ja narzekac nie moge.
Teraz moze tez podejme decyzje o sn:happy: , jeszcze nie wiem ale ciesze sie poprostu ze nikt mnie do tego nie bedzie zmuszał i wybor nalezy do mnie.. SN tez moze nam narobic komlikacji (moja kol rozerwało i nadawala sie tylko do plastyki) ;-) jeszcze sporo czasu przed nami:tak:

m@dz1@ - zdrowka!!!

ahhhhhhh tez nie moge spac...:crazy:
nie wiem o co ho ale jak wstane o 2 siku tak juz nie spie gdzies do 5 :szok:
kurcze czemu tak jest i ile to potrwa??? nie miałam tak z blizniakami, wrecz odwrotnie spałam jak głupia ze mnie mozna bylo wyniesc :baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kamila jakoś wydawało mi się po tym co napisałaś że to dziś ale nic nie odwołuję, jutro będzie ze zdwojoną siłą ;-)

Też mam nadzieję że u Doroty wszystko ok ale wydaje mi się też, że tak jak pisałam wcześniej, jeżeli przychodzi ciężarna do szpitala choćby z powodu wątpliwości to nie mają innego wyjścia, muszą ją zbadać i zazwyczaj przyjąć na oddział, choćby na obserwację. Gdyby odesłali ją do domu z kwitkiem mieliby problemy gdyby cokolwiek się działo. A tak przyjęta, przebadana, uspokojona i wypisana w dobrym zdrowiu do domu a co za tym idzie ich statystyka pnie się w górę a zadowolona pacjentka wróci i poleci szpital następnym, marketing :-)
A u Doroty pewnie wszystko super a maluszek zdrowo rośnie
 
Cześć Dziewczyny :)
Dorotę chyba jednak zostawili w szpitalu... Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Ile płaciłyście za badanie na hiv? Mi moja gin tego nie zleciła. Dostałam całą listę badań ale bez hiv. Może lepiej na własną rękę zrobię?
 
ahhhhhhh tez nie moge spac...:crazy:
nie wiem o co ho ale jak wstane o 2 siku tak juz nie spie gdzies do 5 :szok:
kurcze czemu tak jest i ile to potrwa??? nie miałam tak z blizniakami, wrecz odwrotnie spałam jak głupia ze mnie mozna bylo wyniesc :baffled:


ja mam dokładnie tak samo, w pierwsze ciąży padałam o 20 i spałam jak zabita do rana. Teraz chodzę spać 22-23, jesli cos mnie obudzi-np. muszę wstać na siusiu, albo Lila, to co najmniej przez 2-3 godziny przewracam się z boku na bok.

Mnie rownież czasem towarzyszy brak tchu. A serce mi bije szybko zwłaszcza rano po wstaniu. Jak stoję to galopuje, że ho ho- ze 120 na minutę. Ja mam poza tym stałą arytmię- dodatkowe skurcze i odczuwam ten galop bardzo nieprzyjemnie. A tych dodatakowych skurczy nabawiłam się w pierwszej ciąży i powiem Wam, ze drżę jak to będzie w drugiej.......oby mi sie nie pogorszyło:( Narazie druga ciaż zaczeła się gorzej:(


Martwię sie o Dorotę...i czekam ,aż coś napisze:(
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :)
Dorotę chyba jednak zostawili w szpitalu... Mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Ile płaciłyście za badanie na hiv? Mi moja gin tego nie zleciła. Dostałam całą listę badań ale bez hiv. Może lepiej na własną rękę zrobię?
Ja robilam za free , ale skoro nie zleciła to myślisz że powinnaś robić? Mi w pierwszej ciąży nie zlecała i nie robiłam - tym razem zleciła. Wiadomo że jeśli nie masz jakiejś 100% pewności czy wszystko ok to lepiej zrobić. A masz jakis piercing lub tatuaze? Jak tak to na pewno powinnas zrobic ..
 
Rruurrkkaa u mnie w przychodni HIV kosztuje 20zl, to nie dużo a warto je zrobić dla maleństwa. Niestety dużo jest taki przypadków że człowiek nawet nie wie że jest nosicielem a zarazić się można nawet u dentysty lub kosmetyczki. A może zleci ci je później? mi lekarka nie zleca wszystkiego naraz tylko na każdej wizycie po trosze
 
Ostatnia edycja:
mi gin nie zlecał hiv to nie bede robic..

A Dorota polezy pewnie ze 3 dni, zeby im sie zwrociło u nas bynajmniej na krócej nie kładą

Dziewczyny nie wiem czy to nie wczesnie, ale moze nie głupio by było gdybysmy gdzies zapisały swoje nr tel?
 
ceny tego badania różnią się ogromnie w zależności od tego, gdzie je robisz. Ja jak dostałam skierowanie na badania to obdzwoniłam kilka miejsc i cena badania na hiv wahała się od 30 zł do 355 zł (nie pomyliła mi się ilość 5tek). Ja idę na badania jutro, a tak nienawidzę igieł...
 
Ja również cierpię na częsty brak tchu ;p a z tym takim szybkim biciem serca ktory rowniez mam i ja tzn ze mamy za wysokie cisnienie wtedy najlepiej jest sie polozyc i sprobowac wyluzowac..
 
reklama
Do góry