reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ja też mam wyniki tej mojej Awidnosci toxo i cytomegalo.... i żadnych norm :( wysłałam sms do lekarza i czekam pełna nerwów i strachu co dalej.
 
a póki nie dostaniesz sie do leakrza to kup sobie tabletki z zurawiną, albo sok zurawinowy bez cukru- najlepszy taki z apteki.
 
Maćku nie ma się co stresować. Urolog mi mówiła, że u kobiet w ciąży tak się zdarza i jest to zjawisko nagminne. Może świadczyć o jakiejś infekcji. Mi wyszły nabłonki płaskie w moczu i też mam z tym nic nie robić bo to podobno normalne.
 
Xdorota na pewno wszystko będzie ok!!! z tego co pamiętam termin mamy na ten sam dzień 13-06, z całego serca życzę ci powodzenia!!!

u mnie też objawy jakby już trochę mniejsze, jestem trochę mniej senna - chociaz jeszcze nie do końca mi przeszło, z muszlą nie miałam bliższych spotkań, ale mdłości trochę mniejsze, piersi bez zmian bolą ale do przeżycia, i zaczełam chyba gromadzić wodę, szczególnie rano czuję się spuchnięta np. dlonie.
jutro rano ma kolejne usg na szczęście raniutko, więc poczekam tylko dzisiejszy wieczór i nockę :tak:
 
ktoś tu mnie chyba prosił o przepisy sosikow :) sorki już nie pamiętam kto ale dodałam do książki kucharskiej. Polecam zajrzeć :) :-D

Mam nadzieje, że z Dorotką będzie wszystko dobrze tak tu co chwilkę zaglądam i sprawdzam czy są jakieś wieści od Niej..

Robiłam dzisiaj koło 12 na południe badania na hiv toxo i WZW typu B , już mam wyniki przed sobą i na szczęście wszystko w jak najlepszym porządku :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny będzie dobrze bo niby jak ma być???
Ja też słyszałam, że takie infekcje to raczej standard.
Mi objawy też zaczynają ustępować, piersi już nie bolą tylko sutki jeszcze wrażliwe. Mdłości niet, wymioty skończyły się w zeszłym tygodniu (w sumie to nie miałam ich zbyt często).
Zawsze trzymam kciuki za Wasze badania....to naprawdę mnie ponosi na duchu no i przestaję myśleć o odklejającym się jajeczku- myślę pozytywnie :-)
Jutro mam badania jakie nie tylko...hivy, toxo, hpv, cukier, mocz, kiła, tarczyca i inne.... Wierzę, że będzie ok a już w środę zobaczę mojego robaczka nieboraczka na monitorze usg :blink:
 
reklama
witajcie;)
Synek z Mezem spia takze mam chwilke dla siebie :)
jesli chodzi o objawy to mnie chyba jeszcze opuscic nie chca ,nadal mam bole brzucha, piersi bola, a mdlosci hmm mam wrazenie ze wlasnie teraz zaczynam je bardziej odczuwac..
na dodatek od kilku dni najczesciej w nocy zaczal mi sie stawiac brzuch.. strasznie sie tym zamartwiam.. no ale do srody juz blisko ,takze zobaczymy.. jak narazie modle sie zeby wszystko bylo ok:tak: ,bo musi byc !!!

naszla mnie przed chwilka ochota na krokiety z kapusta i grzybkami ,i od razu wstawilam kapuste i grzybki do zagotowania:D:D czego to kobiety w ciazy nie wymysla ;p
mmm normalnie juz sie nie moge doczekac az beda gotowe:-D
 
Do góry