reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

XDorota wydaje mi się że jeżeli przyjedziesz od szpitala to musi cie ktoś zbadać, przez telefon mogą powiedzieć że nie, ale wydaje mi się że gdy przyjedziesz na miejsce to choćby dla zabezpieczenie własnego tyłka nie mogą odesłać ciężarnej z kwitkiem, tobie się to należy.
Wierzę że wszystko u was w porządku i pewnie raz dwa wrócą ci objawy
 
reklama
Dorota ja rozumiem, sorry nie wiedzialam ale w pewnym momencie tez ustępują te objawy, i może na Ciebie przyszedł czas i nagle odeszły;-) od każdej reguły są wyjatki:tak: w każdym razie trzymam za Ciebie mocno kciuki i wierze, że wszystko jest ok:-)
 
Nie moge na ostry bo raz ze mam od siebie daleko do szpitala.... a moj wyjechal... rodzice we wroclawiu...a na domiar zlego w samochodzie zostawilam swoj portfel z dokumentami ... ktorym wyjechal A.
Moja glupota przerazila mnie jak sobie to uswiadomilam... czy wiec bez dokumentow i bez zalozonej karty ciazowej cos zwojuje w szpitalu. Dzwonilam do mojej tesciowej lekarki powiedziala ze za te schizy walnie mnie w leb kiedys i jestem nienormalna ze ciage szukam problemow i ze bez zadnych dokumentow nic nie zdzialam. Uwierzcie ze ten cholerny zbieg okolicznosci dodatkowo mnie stresuje ;////
Poza tym czy mozliwe zeby w ciazy brzuch sie kurczyl a nie rosl??;/

Teraz mnie kluje w pachwinie- nie wiem chyba z nerwow:(

Juz swiruje tu sama.. przepraszam!!
 
Dorota tez tak uważam. Ja bym poszła i nasciemniala ze mnie boli brzuch i mam skurcze częste w dole brzucha i z tylu kręgosłupa i musza cię przyjąć . Bo jakby nie przyjęli a tobie potem by sie coś stało to by mieli niezły bajzel.Nie dzwon tylko idź i nie daj sie splawic.Dodaj ze masz zawroty głowy do tego. ;-) I nie stresuj sie tak bo sie wykonczysz
 
Jest mi glupioo za wlasna glupte i za wprowadzanie tu paniki... jestem straszna. no nic moze narazie nie bede tu nic pisac zeby nie wprowadzac niezdrowej atmosfery. jak wpadne na jakis logiczny pomysl abo sie dowiem co ze mna sie odezwe! Dzieki dziewczynki!!!
 
Dorota to normalne ze sie denerwujesz. W szpitalu jak byłam z ostatnim plamieniem to nikt ode mnie zadnych dokumentów nie chciał, ani dowodu ani karty ciąży, od razu na IP poszliśmy, zadzwonili po ginekologa i bez gadania zrobił badanie. To jest ich obowiązek. Nie powinni robić problemów skoro nawet nieubezpieczonej ciężarnej muszą udzielić pomocy.
 
To fakt ze bez dokumentów to chyba nic nie zalatwisz . Wiesz co nie martw sie tak . I tak tym zamartwianiem nie pomozesz sobie ani dzidziusiowi a i tak na nic nie masz wpływu. Postaraj sie wyluzowac. Wiem ze to trudne ale strach ma wielkie oczy i wiem ze można sobie niezlego schiza wkrecic. Ja jestem panikara i wiem o tym doskonale. Sama tak robię ale ostatnio naprawdę próbuje sie luzowac ile sie da.:-) Głowa do góry a jak będziesz schizowac to pisz. Pomożemy i ochrzanimy kiedy trzeba będzie.:-)

A właśnie nie musisz mieć papierów. Kobieta ciężarna może być nieubezpieczona i opieka lekarska należy jej sie za free.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zgadza się kobiety ciężarne są chronione jeżeli chodzi o opiekę spzitalną i powinni cię zbadać nawet bez dokumentów, zwłaszcza że chyba najpierw robią badanie a potem w razie potrzeby przyjęcia na oddział są potrzebne dokumenty. Jak byłam w szpitalu z krwawieniem to nie chcieli ode mnie nic, najpierw usg a potem dopiero pytali o resztę.
Dorotko będzie dobrze, może w ramach uspokojenia się poszukaj czy nie masz w domu jakiegoś innego dokumentu, paszportu, legitymacji studenckiej czegokolwiek a oni i tak jedyne czego potrzebują to twój pesel
 
reklama
Dzwonilam raz jeszcze do mojej doktorki. Powiedziala ze ma wziac nospe jezeli do godziny nie przejdzie mam jechac nie potrzebuja dokumentow mam wziac tylko badania i usg ktore mam na stanie w domu, w razie czego podac jej nr i ona sobie pogada z lekarzem. Powiedziala ze mam wziac wrazie czego pizame i takie tam osobiste rzeczy bo moga mnie zatrzymac na obserwacji ze 2 dni, ze nie maja prawa mnie odeslać z kwitkiem bo by dostali po dupie jakby to rzecznika praw pacjenta to zglosila. Tak wiec ide sie szybko umyć i oporządnić spakować co musze i jade! Mam nadzieje ze wroce z dobrymi wiesciami, ale uprzedam ze moze mnie nie byc pare dni!! 3majcie sie cieplo!
 
Do góry