reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kasienka, już Cię chyba wystarczająco znamy :-p ze mogłabyś aplikować do zonka ;-) wiec Twoja decyzja, a póżniej oczywiscie wszystkich czarownic ;-)

Młodak, czy możemy wspólnie powystrzelać tych wszystkich idiotów???!!!!!!! no zesz!!!!! nie dość ze i tak miałam pobudki co godzina, to teraz jeszcze ponadstandardowe ;/ co 5-10min...:wściekła/y:

Pamka, a Ty się nie zamierzasz odzywac do piątku? hmmm...:-( no dobra...kciuki oczywiscie zaciśniete i dawaj znać!!!
Katrina, dobrej zabawy w gronie znajomych! Pewnie coś pysznego przyrządziłaś! :tak:

Rysica, super ta spacerówa, no i oczywiscie Moni w niej!!! jest urocza!!! :-)
A jaka to dokładnie spacerowka? Polecasz? My mieliśmy Tutek grander i gondolę i spacerówkę. Wyciągnęlismy wczoraj spacerówę i d..pa - topi się w niej. Fakt faktem jeszcze nie siedzi, wiec moze za wczesnie, ale jak bylismy w bluecity w weekend to w toy'r'us znaleźlismy spacerówkę ich marki na promocji za ponad 300zł i mieścił się i wyglądał super (spróbuję zamieścić zdjęcie lub filmik) - podobnie jak Monisia w Twoim wózku. Moze wiec kupic? :baffled: A Wy jaki macie model?

Kupiłam hippa combiotik i zaczęłam mieszać z bebilon comfort. Mały tak samo niestety się wije brzuszkowo przy zasypianiu...nie ma tak chyba w ciągu dnia...kurcze, nie ma zadnego uczulenia...nie wiem, co mu tak przeszkadza. A karmiłam go piersią nad ranem i dopiero teraz jak się przebudził, wiec juz po atrakcjach brzuszkowych...

No i tak...Wy o zdjęciach z dzieciątkami na brzuszkach, a ja raczej takiego zdjecia miec bym nie mogła...:baffled: ;-) fuj...taaa...no dobra zmiana tematu...;-) zaraz spróbuję zamiescic ten filmik w spacerówce... Windows Phone Pawel_20121229_11_22_12_SmartShoot.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hatszept ale po co mieszasz tego hippa z bebilonem? Nie ma takiej potrzeby - pytałam pediatry. Ja nie mieszałam i było wszystko ok :)

A mały w spacerówce wygląda ekstra, to ta spacerówka, nad którą się zastanawiacie?
 
Iwon, postanowiłam pomieszać, bo wczesniej był na bebilonie (jeszcze kilka dni temu), pózniej bebilon comfort i teraz ten hipp. Pomyslałam, ze moze jednak za dużo szczescia jak na jeden raz...nie chciałam kolejnej "rewolucji" przeprowadzać.

A z tą spacerówką totalny przypadek. Weszlismy do tego sklepu mimo, ze mamy spacerówkę Tutek grander. Ta ze zdjecia jest własnie jest firmy toy'r'us i była na promocji - chyba 330zł. Władowalismy w nią małego, bo chcielismy sprawdzic, jak sie bedzie czul, wygladał, czy mu się bedzie podobało itp. No i super wyszło. A jak wrócilismy to P. z piwnicy przytargał ten korpus od spacerówy Tutka, nałozylismy go na stelaz od wózka, bach - małego w nią i d...pa...topi się w niej...sztywna taka na maksa...dlatego zastanawiam się, czy jednak czegos innego nie kupic. P. oczywiscie mysli, ze nie ma sensu, ze Piotrus jeszcze po prostu za mały. Ale kurcze dlaczego w tamtej tak super było, a ta nasza jakas taka duza, dziwna troche...
dodam tylko, ze mały miał frajde na maksa w tym wozku...
a chcę juz przejsc na spacerówkę, bo mały jeżdzi w gondoli, ale absolutnie nie na płasko!!!! nie dałoby się!!! :baffled: mam regulowane podparcie pod plecy, wiec jest w takimi minimalnym siadzie, ale zlatuje z tego podparcia, zsuwa się i mam wrazenie, ze taka prowizorka jest 100 razy gorsza dla jego kregosłupa, niz spacerówka rozłozona trochę (nie pion, ale tez nie na płasko), tak zeby mógł sobie juz na spokojnie ogladac swiat.
 
Ostatnia edycja:
macie takie zdjecia po wyciagnieciu z brzuszka ?? tak zaraz po jak jeszcze lezy Wam na brzuszku?
Ja mam, ale nie na brzuszku :sorry2:

Ja tez mam ale do zonka nie mam dostepu :p
Jak nie masz? Wysyłałam Ci przecież linka. Czy nie?


edek - sprawdziłam. Pomyliłam się pisząc do admina i chyba nie masz dostępu. Przepraszam.


Widzę, że u Was sylwester równie udany :sorry2: Mała na szczęście na razie śpi, ale ja umieram... Mam tak zawalone zatoki, że nie mogę oddychać przez nos a tym samym jeść. Z piciem też średnio, bo mam podrażnione gardło i szczypie. Normalnie najlepszy mój sylwester ever ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hatszept - ale ta spacerówka na długo nie starczy i ciężka pewnie dość... poszukaj czegoś lżejszego, coś podobnego do Maclarena może, jakąś parasolkę rozkładaną na płasko??? Bo szerokości są podobne, a waga będzie miała niedługo dość duże znaczenie :p

mój wózek to Tako Jumper X - też jest sztywny... I to mocno... Znaczy konstrukcja, bo oparcie jest miękkie. Ale mi zależało na innych rzeczach ;)

ja miałam przy Szymku Coneco Traper, zerknij na allegro, był super ale miał jedno ale - był mały a konkretnie krótki, bo podnóżek i oparcie krótkie, daszek nisko, ale była niesamowicie wygodna i miała zajebisty kosz na zakupy!!!

Teraz mam po Szymku typową parasolkę małą nie rozkłądaną, a jakbym miała kupować jakiż wózek to bym chyba wzięła "podróbkę" MacLarena - Coneco Traffic. Ma rozkłądane oparcie, rozkładaną budkę, regulowany podnóżek, pałąk, kosz na zakupy czyli wszystko, co potrzebne
 
reklama
hatszept - bedzie mi bardzo milo miec towarzystwo w strzelaniu do tej bandy debili. Mlody zasnal dopiero o 21 a zawsze maks 20:15 juz kima. I od tego czasu 4 razy go usypialam juz. Wsciekne sie chyba.
Fajna ta spacerowka. Cena tez przystepna wiec jesli jest wygodna dla Ciebie to ja bym brala.

Ja dzisiaj przymierzalam malego i do spacerowki i do nowego fotelika samochodowego. Spacerowka jast juz cacy, tyle ze maly spryciarz za chiny mi w niej nie polezy. Zalapal bardzo szyko ze wystarczy lepiej sie podepszec na lokciach i za chwile juz siedzi. Na razie wiec zostajemy w gondoli.
W foteliku samochodowym ginie jeszcze chociaz pion trzyma pieknie. No ale wiadomo ze to jeszcze za wczesnie na jazde przodem i na siedzaco prawie.

Oj tak sylwester jakiego w zyciu nie mialam - wlasnie sobi kapiel szykuje i zaraz brykam materac u mlodego rozlozyc bo nie zamierzam latac z pokoju do pokoju co chwila. No ale lampka wina juz czeka :)))))
 
Do góry