reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
co do mm to my zaczęłyśmy używać jakieś 3 tygodnie temu i właśnie Hipp 2 i od początku żadnych problemów i chętnie je :-) a u nas w auchan kosztuje niecałe 34 zł :happy:
 
Kasieńka będzie dobrze w żłobku :tak:
Nie wiem, jak pomidorówka, ale rosołku z Bobovity też nie polecam :no:


Claudette cieszyć się, cieszyć, że małej mm smakuje :-) Naprawdę większy problem, jak dziecko nie chce pić mieszanki, a mama do pracy wraca :tak:
 
Wpadłam Wam złożyć życzenia
W Nadchodzącym Nowym Roku,
życzę Wam wielu sukcesów, siły młodości oraz wszelkiej pomyślności
samych spokojnych, pogodnych dni,
i mnóstwa wzniosłych cudownych chwil. :-)
images
 
Hello :) jeszcze w starym roku :-)

zaglądałam do was , ale nie udaje mi sie nic skrobnąc bo młody marudny- tym razem przez zębiska :-( a dziś jeszcze trzeba przygotować co nie co na sylwkową posiadówe bo znajomi zdecydowali się przyjechać gdyż z młodym pod względem zdrówka lepiej :-)

Kifsi posmarowalam pulmexem plecy i piersi. Jeszcze gdzieś?

ja najchętniej smarowałabym wszędzie bo lubie ten zapach , ale standardowo myziamy klatke piersiową :-)

no i nie pamiętam co i komu :zawstydzona/y:

zdrówka dla chorych !!!!

UDANEGO SYLWESTRA i JESZCZE LEPSZEGO NOWEGO ROKU 2013 !!!!!

jeszcze tylko pochwalimy się iż w końcu zorientowaliśmy się jak używać rączek i RACZKUJEMY !!!

buziole
 
hmmm nie wiem co sie z moim dzieciem dzieje ale ot tak zasnal ... wzielam na rece powiedzialam ze idziemy spac przytulilam zrobilam szszszszsz i polozylam do lozeczka, dalam smoka przykrylam i o dziwo spi ... nawet nie probowal wstac... a dzisiaj od 12:30 do 14:30 spal to tez bym dla mnie szok po tej nieszczesnej zupce,

Viola ja mysle ze Iwon ma na mysli tylko rosolek a ja pomidorowke, reszta super... tylko te takie rzadkie ze wiecej sie wylewa niz jest zjadane :|

Kifsi pieeeeknie :) to nie jestesmy sami :D pokaz jakis filmik :D boskie sa takie male brzdace raczkujace :D za chwile bedziesz miec go wszedzie w domu :D

Iwon mam nadzieje, byleby jak najmniej chorowal i zeby polubil Panie zlobkowe,
 

Aylin
ja też już serwowałam małemu łososia, tyle że z Hippa, a nie własnej roboty. Młody się zajadał - rośnie smakosz ryb? ;-)

ij to jak moja. Rybka jest zawsze pyszna. Mięsko juz niekoniecznie

Aylin sa tez male puszki :)



W rossmanie tylko wersja duuuuuza. A ja potrrzebuje 3 miarki srednio co 3 dni (jak mi sie odciagac nie chce)


Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej
 
reklama
Hej,

masakra. Mała od 4 jęczała. Rano musialam wdzać chustę i z nią po domu łazić bo inaczej był ryk. Nie wiem dlaczego.

Teraz sie bawi. A ja jej zupkę gotuję. Dziś z łososiem.

A mleko 2 kupiłam gerbera. Mi potrzeba raz na jakis czas - wiec szkoda mi było wydać 40 zł na hipp'a którego nie zuzyje a po 3 tygodniach puszka do kosza.
Też muszę kupić Gerber 2 :p Bo jest cały czas na Gerber 1, bardzo dobre mleko :)
Współczuję nocki!!! Ja z łososiem będę gotować za tydzień :) Szyek uwielbia łososia, ciekawe jak Monika ;P

Hej baby,
u nas nocki też się rozregulowały i mały budzi się ze dwa razy. Daję mu UU jak automat, nawet nie patrzę na zegarek, nie próbuję trików z wodą - zrzucam wszystko na karb katarku i zębów i czekam, kiedy to minie :sorry2:.


Pojutrze zaczynam wycieczki do teściów - będę się zbierała z M. rano i spędzała całe 8 h u teściowej. Najpierw jej wszystko pokażę, objaśnię instrukcję obsługi mojego dziecia ;-), a w piątek zostawię ich już samych na jeden dzień. No, a w poniedziałek wielki come back do firmy :sorry2:


Aaaa i mam już laptopa :rofl2: Wszystkie dane odzyskane, niestety nie obyło się bez strat: nie mam poczty i wszystkich zapisanych stron i linków w ulubionych :no:


Rysica dobrze, że Szymkowi nic się nie stało, pal sześć z umywalką !! :tak:;-)

Super, że masz już laptopa :) najważniejsze, że działa :)

Masz rację, najważniejsze, że Szymkowi się nic nie stało, ale umywalki też szkoda...

a co do schematów to Monika też je dużo mniej niż w schematach, 150-180 mleka 2 razy dziennie, obiadek 120 ml i na noc 180 mleka z kaszką manną.

Dobrze, że udało się go uratować! :tak:


A propo tych norm żywieniowych to dla Zośki dzień jest za krótki, żeby to wszystko zjeść :sorry2:

o to to - tak samo u Monisi ;) dzień za krótki :p

Hatszept no to dobrze ze cena w miare :) oby posmakowalo i pomoglo :)
Nikos idzie do zlobka od poniedzialku bo jeszcze leczymy to co zostalo po przeziebieniu no i zeby go zaszczepic choc raz na te pneumokoki, pierwszy raz bedzie tylko na godzinke moze dwie, po tygodniu zostanie na 4 godzinki, pozniej na 6 no i jak wroce to bedzie juz te 8 godzin od 28 stycznia, chce mu tak dobrze zrobic zeby sie bidulek nie wystraszyl ze nie ma mamy 8 godzin tak nagle,
zostawal juz z rodzicami moimi i meza, ale tylko na godzinke, jak bylismy w kosciele tak ze trzy cztery razy liczac lacznie i ogolnie spoko, daje sie uspac nawet im :) mam nadzieje ze sobie poradzi, bo ja to juz na sama mysl mam takiego stracha ze az mi slabo ... po prostu w glowie brak jakiegokolwiek wyobrazenia i to najbardziej przeraza, ale kolezanka z podobna sytuacja mowi ze da rade i mam takowa nadzieje ,

Iwon a dol juz chyba przeszedl :) tylko nerwa takiego zlapalam ze ufff przy obiadku bo nie dosc ze mlodzieniec nie chcial buziola otwierac to jeszcze w sloiczku byla wodaaaaa (nigdy wiecej pomidorowy z bobovity) no i wszystko doslownie wszystko w pomidorowce, musiala mlodego az pod prysznic dac bo byl caaaalusienki brudny, 2/5 zjadl polowa wyladowala na nim a 1/5 na mnie i wszystkim w kolo ... chyba te zeby jednak daja do wiwatu bo swietnie jadl lyzeczka a tutaj takie brewerie :| albo wlasnie konsystencja nie ta
i wspolczuje nocek ... :(



Rysica bedzie w czym umyc rece :D

MsMickey oby szybko wszystko udalo sie zalatwic :)

gdyby mnie gdzies wcielo :) zeby nie bylo jak z wigilia :p
Kobietki wszystkiego najlepszego na nowy rok :) i udanego sylwestra

Dziękujemy za życzenia!!! i wzajemnie :)

Nikoś sprytny da sobie radę w żłobku! Zobaczysz, że będzie ULUBIEŃCEM!!! :)

A ja pamiętam, że przy Szymku też tych większych bobovity nie lubiłam, tylko gerbera.


Dziewczyny ja wczoraj kupiłam właśnie hippa 2 zachęcona waszymi opiniami, bo od środy mała musi coś pić jak mamy nie będzie, a mamy tak ustawione, że mleczko pije na 2gie śniadanie. Dziś była próba właśnie z mm, żeby zobaczyć reakcję (a ja sprawdzam jak dają radę moje piersi z tak długą przerwą bez karmienia) i co? Zrobiłam 150ml (+5miarek czyli wyszło 170) dodałam dwie łyżeczki kleiku i myślę sobie "połowę pewnie wyleję" i co? Jak się przyssała to wtrąbiła wszystko!!!! Moje dziecko NIGDY nie wypiło z butelki więcej niż 120ml mojego mleka i to z wielkim marudzeniem, wierceniem i krzykami, a tu proszę... Z jednej strony się cieszę, bo babcia nie będzie miała problemu z karmieniem, a z drugiej? Czyżby hipp był lepszy niż mamusine mleczko?:-:)-p;-)

Tylko tyle, bo mała poszła z tatą na spacer, a ja ogarniam dom i pichcę coś na wieczór!

UDANEGO SYLWESTRA i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
:rofl2:

Widocznie to mleczko słodkie i dobre, i smakuje słodkim i mleczkiem, a Twoje ma rózny smak, więc może to o to chodzi?? Cież się, że nie będzie problemu z karmieniem małej :)

Wpadłam Wam złożyć życzenia
W Nadchodzącym Nowym Roku,
życzę Wam wielu sukcesów, siły młodości oraz wszelkiej pomyślności
samych spokojnych, pogodnych dni,
i mnóstwa wzniosłych cudownych chwil. :-)
images

Dziękujemy za życzenia i nawzajem :)

UDANEGO SYLWESTRA i JESZCZE LEPSZEGO NOWEGO ROKU 2013 !!!!!

jeszcze tylko pochwalimy się iż w końcu zorientowaliśmy się jak używać rączek i RACZKUJEMY !!!

buziole

GRATULACJE!!!
I również dziękujemy za życzenia i wzajemnie :)))

Przymierzyliśmy się dzisiaj do spacerówki, bo co z tego, że wzdłuż jeszcze miejsce w gondoli a jak ściśnięta w niej jak sardynki w puszce....
jutro spacer próbny :)
https://picasaweb.google.com/100371...aWersjaSpacerowa?authkey=Gv1sRgCNjj2Y_U7N3lQA
 
Do góry