reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Uff mąż dzwonił, że kupił umywalkę :) hurra, po pracy przywiezie i zamontuje :)

Dziewczynki ja się witam i lecę bo muszę się ubrać, młodszą nakarmić i idziemy na zakupy... trzeba mieć czym sylwestra zagryzać :D
 
reklama
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
NIECH WAM SIĘ MARZENIA SPEŁNIAJĄ :*

szampan_strzal1.jpg
 
Hej dziewczyny
siedzę właśnie w posredniaku w kolejce do rejestracji i kwitnę :-( Nie miałam pojęcia, że to takie skomplikowane. Ilość papierologii ogromna; dziś zaliczyłam już 3 urzędy w wyścigu po zaświadczenia... masakra. A ja tylko chcę zdrowotne ubezpieczenie... Dopisalabym się do Pe, ale nie, trzeba być małżeństwem... co za kraj.

Fajnie, że pojawił się temat mleka bo będę chciała kupić znów mm (musi się w końcu przydać) tym razem 2, więc może na ten hipp się zdecyduję. W drodze powrotnej zahaczę o rossmann.

Gocha została w domu z moją ciotką (świeża babcią na miejscu więc fachową siłą :-)) ... podobno usnela ale niespokojna była. Wczoraj udoilam ok 70 ml na wypadek głodu; stąd też moja potrzeba kupienia mm.

Hatszept ale Cię ten projekt wciąga:p
 
Dzień dobry!

Choróbsko dopadło i mnie...:crazy: Żeby tylko Zoisa nie zachorowała! Ale myslę sobie, że skoro do tej pory się nie zaraziła to chyba będzie oki? :sorry2:
i jeszcze jedno usypianie ehhhh ja ponosze chwilke klade on wstaje... to jeszcze raz ponosze klade on wstaje, i znowu ponosze klade on wstaje... i tak z 10 razy w koncu laskawie nie wstanie i zasnie... jakby tylkko na brzuch sie kladl a ten nie bo musi wstac :| i jak ma zasnac stojac grrrrr zwariowac jak zacznie chodzic to co trzeba bedzie go chodzacego usypiac i bedzie sobe lunatykowal ... strasznie to skomplikowane :p a serio dziewczyny to jest taki maly horror bo on wczesniej zasypial bez problemu...
no i jeszcze w nocy pobudki bo on sobie musi postac ... postoi chwile i krzyczy bo chce spac dalej... to trzeba wstac ... a czasami tak sie przez to stanie rozbudzi ze musze woda go uspokoic ... tylko po co on w ogole wstaje
:-D no nie mogę z tego Twojego miglanca!
 
Hej,

masakra. Mała od 4 jęczała. Rano musialam wdzać chustę i z nią po domu łazić bo inaczej był ryk. Nie wiem dlaczego.

Teraz sie bawi. A ja jej zupkę gotuję. Dziś z łososiem.

A mleko 2 kupiłam gerbera. Mi potrzeba raz na jakis czas - wiec szkoda mi było wydać 40 zł na hipp'a którego nie zuzyje a po 3 tygodniach puszka do kosza.
 
Hej baby,
u nas nocki też się rozregulowały i mały budzi się ze dwa razy. Daję mu UU jak automat, nawet nie patrzę na zegarek, nie próbuję trików z wodą - zrzucam wszystko na karb katarku i zębów i czekam, kiedy to minie :sorry2:.


Pojutrze zaczynam wycieczki do teściów - będę się zbierała z M. rano i spędzała całe 8 h u teściowej. Najpierw jej wszystko pokażę, objaśnię instrukcję obsługi mojego dziecia ;-), a w piątek zostawię ich już samych na jeden dzień. No, a w poniedziałek wielki come back do firmy :sorry2:


Aaaa i mam już laptopa :rofl2: Wszystkie dane odzyskane, niestety nie obyło się bez strat: nie mam poczty i wszystkich zapisanych stron i linków w ulubionych :no:


Hatszept patrząc na wszelkie "mądre" normy żywieniowe dla dzieci w tym wieku, to Twój P. je faktycznie mało. Dziecko powinno niby zjadać 3 x 180 ml mleka, raz 150 g kaszki, 150 g owoców i 150 g zupki. Ale po pierwsze -to tylko normy, a każde dziecko jest inne, po drugie - karmisz małego jeszcze piersią i nie wiadomo, ile on tego Twojego mleka pije. Mój też na przykład mieszanki wypija max 150, ale jeszcze jest karmiony UU i pewnie dlatego :)

Jeśli chodzi o mleko, to używamy teraz 2 Hipp Bio Combiotik. Jest super, małemu smakuje i kupy po nim regularne ;-)

Kasieńka a czemu doła kochana? :blink:


Rysica dobrze, że Szymkowi nic się nie stało, pal sześć z umywalką !! :tak:;-)


Niespodzianka, Viola gratuluję pierwszych siadów! :-) A ja się właśnie zastanawiałam ostatnio który bąble będzie pierwszy. Mój też już próbuje od jakiegoś czasu z pozycji półleżącej, ale kolebie się na wszystkie strony, więc jeszcze pewnie poczekamy :)


Zaza życzę super przespanej nocki bezshistaminowej ;)

MsMickey typowa polska rzeczywistość z tymi urzędami, co? :rolleyes2:


Maćku
zdrówka dla Ciebie!


Aylin
ja też już serwowałam małemu łososia, tyle że z Hippa, a nie własnej roboty. Młody się zajadał - rośnie smakosz ryb? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej baby,

Aaaa i mam już laptopa :rofl2: Wszystkie dane odzyskane, niestety nie obyło się bez strat: nie mam poczty i wszystkich zapisanych stron i linków w ulubionych :no:


Hatszept patrząc na wszelkie "mądre" normy żywieniowe dla dzieci w tym wieku, to Twój P. je faktycznie mało. Dziecko powinno niby zjadać 3 x 180 ml mleka, raz 150 g kaszki, 150 g owoców i 150 g zupki. Ale po pierwsze -to tylko normy, a każde dziecko jest inne, po drugie - karmisz małego jeszcze piersią i nie wiadomo, ile on tego Twojego mleka pije. Mój też na przykład mieszanki wypija max 150, ale jeszcze jest karmiony UU i pewnie dlatego :)

Dobrze, że udało się go uratować! :tak:


A propo tych norm żywieniowych to dla Zośki dzień jest za krótki, żeby to wszystko zjeść :sorry2:
 
Hatszept no to dobrze ze cena w miare :) oby posmakowalo i pomoglo :)
Nikos idzie do zlobka od poniedzialku bo jeszcze leczymy to co zostalo po przeziebieniu no i zeby go zaszczepic choc raz na te pneumokoki, pierwszy raz bedzie tylko na godzinke moze dwie, po tygodniu zostanie na 4 godzinki, pozniej na 6 no i jak wroce to bedzie juz te 8 godzin od 28 stycznia, chce mu tak dobrze zrobic zeby sie bidulek nie wystraszyl ze nie ma mamy 8 godzin tak nagle,
zostawal juz z rodzicami moimi i meza, ale tylko na godzinke, jak bylismy w kosciele tak ze trzy cztery razy liczac lacznie i ogolnie spoko, daje sie uspac nawet im :) mam nadzieje ze sobie poradzi, bo ja to juz na sama mysl mam takiego stracha ze az mi slabo ... po prostu w glowie brak jakiegokolwiek wyobrazenia i to najbardziej przeraza, ale kolezanka z podobna sytuacja mowi ze da rade i mam takowa nadzieje ,

Iwon a dol juz chyba przeszedl :) tylko nerwa takiego zlapalam ze ufff przy obiadku bo nie dosc ze mlodzieniec nie chcial buziola otwierac to jeszcze w sloiczku byla wodaaaaa (nigdy wiecej pomidorowy z bobovity) no i wszystko doslownie wszystko w pomidorowce, musiala mlodego az pod prysznic dac bo byl caaaalusienki brudny, 2/5 zjadl polowa wyladowala na nim a 1/5 na mnie i wszystkim w kolo ... chyba te zeby jednak daja do wiwatu bo swietnie jadl lyzeczka a tutaj takie brewerie :| albo wlasnie konsystencja nie ta
i wspolczuje nocek ... :(

Maćku ja tez go nie moge :p ciekawe czy wszystkie szkraby beda tak miec czy tylko moj taki wybraniec , i zdrowka zycze oby Zosia sie nie zarazila

Zaza przy nastepnej okazji sie bede zalic ... ja ogolnie raczej nie lubie narzekac no chyba ze mlody daje do wiwatu :D

Aylin sa tez male puszki :)

Rysica bedzie w czym umyc rece :D

MsMickey oby szybko wszystko udalo sie zalatwic :)

gdyby mnie gdzies wcielo :) zeby nie bylo jak z wigilia :p
Kobietki wszystkiego najlepszego na nowy rok :) i udanego sylwestra
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja wczoraj kupiłam właśnie hippa 2 zachęcona waszymi opiniami, bo od środy mała musi coś pić jak mamy nie będzie, a mamy tak ustawione, że mleczko pije na 2gie śniadanie. Dziś była próba właśnie z mm, żeby zobaczyć reakcję (a ja sprawdzam jak dają radę moje piersi z tak długą przerwą bez karmienia) i co? Zrobiłam 150ml (+5miarek czyli wyszło 170) dodałam dwie łyżeczki kleiku i myślę sobie "połowę pewnie wyleję" i co? Jak się przyssała to wtrąbiła wszystko!!!! Moje dziecko NIGDY nie wypiło z butelki więcej niż 120ml mojego mleka i to z wielkim marudzeniem, wierceniem i krzykami, a tu proszę... Z jednej strony się cieszę, bo babcia nie będzie miała problemu z karmieniem, a z drugiej? Czyżby hipp był lepszy niż mamusine mleczko?:-:)-p;-)

Tylko tyle, bo mała poszła z tatą na spacer, a ja ogarniam dom i pichcę coś na wieczór!

UDANEGO SYLWESTRA i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
:rofl2:
 
Do góry