reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

no, co ? :-D idealna nazwa nie? :))

Muńka-
tak, jak reka odjął. Zabek sie przebil i dziecie znow spokojne. A tak to sie budzila co 1, 5 h , cycolila , a potem zamiast spac to se gadala...sama do siebie :), bo ja sie tylkiem odwracalam i spalam :))

hehe!:-) dałaś mi nadzieję ;-)

Lecę spać!

Iwon - a to nie Tobie przypadkiem odeszły wody w kuchni??
 
reklama
Iwon- w takiej chwili kanapki robilas???? szacun:-)

No, jak w filmach :-D;-)


Iwon - no to fajny miałaś wieczór, kurcze zazdroszczę!!! Chciałabym tak sobie kupić jakieś kosmetyki czy perfumy, i nie myśleć o kasie, ale niestety nie mogę sobie zaszaleć... Fajnie Ci :D

Ja tak zaszalałam po raz pierwszy odkąd mały się urodził, serio!


hehe!:-) dałaś mi nadzieję ;-)

Lecę spać!

Dobranoc :blink:
 
Jak tak czytam ile wasze spia w dzien to nie moge uwierzyc. Moj max godzine, 2-3x dziennie a ostatnio to pol godz mu czesto starcza! No ale za to w nocy spi 19.30-7:)
On jak nie śpi to się rozgląda i obserwuje, więc zakupy mogę robić, a w dużym markecie wchodząc przechodzę obok zabawek wsadzam mu do wózka grającą- świecącą i po zakupach w drodze do kasy oddaje.
Ja tez tak robie:) ale przyznaje bez bicia ze raz w ikei dalam mu szeleszczaca ksiazeczke i calkiem o tyym zapomnialam... Ksiazeczka jest z nami do dzis (jakbym nie pisala z komprki to bym wstawila zawstydzona minke!)
Munka ja tez wiecznie ten sam problem z zakupami. Wczoraj bylam w tkmaxx i kupilam malemu i corce kolezanki ciuszki. Dla siebie ogladalam bluze z futerkiem ale zal mi bylo kasy. Ale dzis wrocilam po ta bluze i zakupilam dwie:))) malemu nic!
A w ogole to jade wlasnie do poznania na swieta. Pakowanie malego na dwa tyg wyssalo ze mnie cala energie


acha i usmialam sie czytajac o waszych cyckach na wierzchu zarzyganych wlosach i o wciskaniu smoczka by uniknac ugryzienia... Soooorki! :):):)
 
Ostatnia edycja:
A w ogole to jade wlasnie do poznania na swieta. Pakowanie malego na dwa tyg wyssalo ze mnie cala energie

moja też w dzień nie śpi za dużo. A ja jadę w sobotę w kierunku Poznania do rodziców :-) będę 100km od Ciebie;-) i zazdroszczę, ze masz już za sobą pakowanie!!!

dobra, teraz idę naprawdę! :-D
 
Aga - u la la ale gaffa :-:)-:)-:)-(
wybaczysz?? zaćmienie chyba jakieś miałam :(
Wybaczone ::D
Ja juz oberwalam z 4 razy, ból straszny, chwilami boje sie karmic hahaha.
To mnie nastraszyłaś :no:ja tak chciałab aby miał jak najpóźniej zęby, a tu już mu się coś szykuje.

Dziewczyny ile piją wasze maluchy? Bo mój dziś wypił 90ml herbatki i 140ml soku jabłko-dynia-marchew dałam mu 90 pierw, ale płakał jak się skończył więc musiałam dolać. No i nie wiem, bo jak pije inne płyny to chyba mniej mleka i czy to dobrze:confused::confused::confused::confused:
 
Zgadza sie jak.wiecej sokow to mniej mleka i zaczniesz mniej produkowac. Na mojej rozpisce hipp dla karmionych mm jest ze w tym wieku oprocz mleka 150g soku lub przecieru owocowego. Wiec ja daje deserek i jak chce wiecej to wode.
 
Ja będę dawać ok od święta :) a na dobranoc dostaje jabłko do kaszki więc owoc jest hmm kiedyś mogłam rady dawać, a teraz :szok::szok:
Kurcze młody się obudził z katarem pół fridy :( czy zapaleniem oskrzeli można się zarazić ?
 
Od razu się przyznaje, ze nie udało mi się Was nadrobić - rozpisałyscie się jak za dobrych dawnych czasów, a ja nie miałam czasu tego wszystkiego czytac, a miałam zaległosci od 15 grudnia - sorry, ale juz bym sie chyba w ogóle nie położyła dziś spać.

Addiena - nam dzień przed skończeniem 6 m-cy wyszły dolne jedynki (obydwie).

Co do spania - to u nas od poczatku Kuba spał w dzień mniej więcej co dwie godziny po 15-30 min. - nadal tak jest. Za to pozmieniał sobie od 3 dni godziny spania nocnego.
Przedtem zasypiał ok. 21 i spał do 9, teraz zasypia ok. 21 prześpi godzinkę i grandzi do 0.00-0.30, a potem śpi do 11!! Ale jest niespokojny i dzis juz była znowu inna kupka, to może następne ząbki w natarciu...

Wczoraj byłam z Kubą na szczepieniu, bałam się trochę jego reakcji po, bo to były 3 kłucia (6 in 1, PCV i Men C), ale było OK. To najważniejsze.

Sorki, że tylko o nas, ale nie jestem w stanie Was nadrobić.
 
reklama
Witamy pierwsi z mega katarem :( i całą noc walczyłam z małym i fridą :( kur... święta idą, chrzest się zbliża więc on nie może być chory,
 
Do góry