reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam,

Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy do domu. Podróż super, chłopcy byli wymeczeni ale grzeczni:tak: Urodziny Kuby udane. Za bardzo Was nie nadrobilam ale ostatnie strony tak;)

Mlodak masakra z tym zabiegiem Twojego. Niech może lepiej zostanie w szpitalu i w końcu to zrobią. Trzymam kciuki :tak:
Iwon my nosimy 68/74 cm i rozmiar 6-9 miesięcy:tak:

Wojtek od kilku dni nie chce coś jeść. Jedynie zje normalnie butle przed spaniem a w dzień przy każdym jedzeniu się pręży i denerwuje. Myślałam, ze to może przez to, ze w Polsce inna woda no ale dzisiaj w domu dalej cyrki:-( Mam nadzieje, ze mu przejdzie i wszystko wróci do normy.
 
reklama
aylin to mnie uspokoilas, bo ja dopiero dwa tygodnie temu pierwsze 68 zalozylam!!! a tak to chodzi w 62, i wlasnie ogladalam zdjecia z lipca i ciuszki z lipca nadal nosi :))) taki maluszek, kurcze mam nadzieje ze nadgoni z czasem bo go dzieci w szkole zjedza!!!

u nas dzis pierwszy raz obiadek nie posmakowal. ziemniaki z krolikiem... tak sie krzywil przy kazdej lyzce, wypluwal, az w koncu sie rozplakal i odpuscilam :-D ale ogolnie cos malo je od dwoch dni. i znow po kapieli zupelnie nie mial ochoty na mleko, nie wzial ani lyka! :szok: teraz mu dal maz przez sen i zjadl pol...
 
[h=5]Witam...mam dość, przestaje wierzyć w siebie jako matkę..po kolei- Marysia miała katar tak z przerwami od miesiaca, nawilżałam, nacierała, czasem pomagało wydawało się, ze jest ok. dzisiaj jednak zdecydowałam się pojechać do lekarza no i okazało się, ze są już pojedyncze szmery w oskrzelach i antybiotyk:( czemu wcześniej nie pojechałam??? wydawało mi sie,że to nic takiego...
po drugie- nie moge sobie poradzić i wytłumaczyć zachowania mojej starszej córki (ma obecnie prawie 2,5 roku)-normalnie ostatnio ona zachowuje si ę dziwnie- wiem, ze to bunt dwulatka ale przez ostatnie dni to jest jakby bardziej markotna, nic jej nie pasuje, zaczyna się komunikować poprzez dźwięk "yyy" a przecież mówi już bardzo ładnie. poza tym jak pisałam, wstaje wcześnie rano, potem w przedszkolu niby śpi ok. 1 h ale wieczorem to najchętniej o 18 już by spała. uwielbia oglądać bajki ale wydaje nam sie że potem niespokojnie śpii. dzisaj schowaliśmy monitor. mam nadziej, ze nocka będzie spokojniejsza. nie wiem czy to moja wina, moze za mało czasu jej poswięcam, może czasami krzyknę i ona tak reaguje. ciężko mi.[/h]przepraszam, ze tak o sobie ale nie mam siły nadrabiać. poczytałam Was troszku. jak będzie lepiwj pewnie czesciej będę zaglądać.
 
moją ubieram w 74 już najczęściej, nioo body jeszcze 68 wcisnę ale pajace to już 74 muszą być

Bąblik jak miło Cię widzieć i nie załamuj się kobieto będzie dobrze !!!!! ja nie wiem jak to jest mieć dwoje dzieci ale poradzisz sobie wierzę w to !!!!
 
Bąblik - ja to tylko tak gdybam, ale ... senność, rozdrażnienie, apatia - czy to nie objawy spowodowane przez jakieś pasożyty przypadkiem?? Teraz tyle się słyszy o pasożytach, tym bardziej, że chodzi do przedszkola. Może powinnaś zgłębić temat...
 
Bąblik - ja to tylko tak gdybam, ale ... senność, rozdrażnienie, apatia - czy to nie objawy spowodowane przez jakieś pasożyty przypadkiem?? Teraz tyle się słyszy o pasożytach, tym bardziej, że chodzi do przedszkola. Może powinnaś zgłębić temat...
właśnie..pewnie do lekarza sie wybierzemy jak sie nic nie zmieni...
dzięki:)
 
Dziewczyny mojej małej wysokczyły małe czerwone krosteczki na brzuszku, kokoszce i dupińce, czy to mogą być potówki od gorączki czy coś innego, Rysica nasz babybommowy lekarzu, doradź mi coś? Na rączkach, nóżkach i buźce nic nie ma.
 
reklama
Waris - na krostkach się nie znam, przykro mi, Szymek nie miał nigdy krostek poza 3dniówką... Hmmm a to aby nie trzydniówka????? Bo przy 3dniówce też gardziołko jest czerwone (Szymek miał) i miał rozwolnienie...
 
Do góry