reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny mojej małej wysokczyły małe czerwone krosteczki na brzuszku, kokoszce i dupińce, czy to mogą być potówki od gorączki czy coś innego, Rysica nasz babybommowy lekarzu, doradź mi coś? Na rączkach, nóżkach i buźce nic nie ma.
wydaje mi się, ze to pewnie potówki. alergia z tego co wiem właśnie bardziej na kończynach, szczególnie w zgięciach. moja tez miała taką wysypkę jakiś czas temu o lekarz stwierdził, że to potówki. wykapałam w krochmalu i jak ręką odjął.
 
reklama
Rysica, podobno nie trzydniówka bo gardło ma już z ropnymi czopami a temperturę ma od niedzieli wieczorem, już sama nie wiem...
 
Patrz Waris wlasnie mialam pytac o to samo. Tez mlody dostal takich drobnych krostek na brzuszku. Myslalam, ze to moze od przegrzania, bo jak go rano biore do siebie to pozniej jest caly upocony. Wyprobuje krochmal - dzieki Bablik.

 
Dziewczyny korzystałyście kiedyś z grupona? Jak to sie robi?
W sprawie wywoływania zdjęć Od 39 zł: wywołanie zdjęć na empikfoto.pl i z przesyłką do wybranego salonu opłaca się?
Łatwo, wystarczy się zarejestrować, moim zdaniem ta oferta nie do końca jest tania(jeśli chodzi o 100szt), bo mi zdarzało się kupić za 0,28 za szt, ale to było z 1,5 roku temu, więc teraz może są dużo droższe. Ja sobie przeliczam zawsze na sztuki i istotne oczywiście jest czy doliczają przesyłkę. Ta oferta 300szt dużo lepsza, ale trzeba się zastanowić, czy rzeczywiście dasz radę znaleźć czas na wybranie tylu zdjęć. Ja mam nauczkę, bo w zeszłym roku kupiłam kilka grouponów do wykorzystania przez rok i przepadło mi w sumie ze 150zł,bo nie znalazłam czasu, ciągle odkładałam na ostatni dzień:zawstydzona/y:.
Ale w sumie jaj chyba też sobie kupię ten groupon:-)
 
Witajcie dziewczyny wieczorowo!!

U nas ciężki okres, mnie dopadła jesienna deprecha,mój T. nic nie rozumie, całymi dniami siedzę w domu sama, a jak wraca z pracy od razu włącza lapa i gra, teraz leci mecz to oczywiście u mamusi siedzi i ogląda:angry: Nawet pogadać nie mam z kim nie długo będę gadać językiem Szymona.


Młody ok, przed wczoraj wyszedł mu pierwszy ząbek, nawet takiej tragedii nie ma, tylko trochę w nocy marudzi, ale dostaje smoka i zasypia.


Próbowałam Was nadrobić,ale tyle piszecie, że nie dam rady. Każdego dnia probuje nadrobić, ale zasypiam przed laptopem.


Przepraszam, że tylko o sobie, ale nie dam rady zapamiętać co komu miałam napisać.


Pozdrawiam każdą z osobna bardzo cieplutko :-*
 
reklama
Miałam juz kiedys zapytać - dziewczyny uzywające wielorazówek - jak wam idzie? Jakie firmy polecacie? bo się głęboko nad nimi zastanawiałam i chyba dorosłam do decyzji...
Ja czasami używam. Ale to może zapraszam na osobny wątek ;-) Włąśnie miałam pytać jak innym dziewczynom idzie.:tak:
 
Do góry