reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzięki Iwon, też tak mi się wydaje, ktos próbował mi wmówić że to wirus, bez komentarza.... a i teściowa dzwoniła z zapytaniem " jak ona znosi te zastrzyki ?" oraz " i skąd ta choroba u niej sie wzjęła?" myślałam że wyjdę z siebie :wściekła/y:, przecież po wizycie u nich w nieogrzewanym domu dostała gorączki :angry: oby nie wygarnąc jej tego wszystkiego powiedziałam " że muszę kończyć bo mała płacze". No co za tupet, bezczelny babsztyl :angry: ale jestem z siebie dumna bo nie dałam sie sprowokować głupiej babie!!! No to wyrzuciłam to z siebie, ufff.... i już mi lepiej
 
reklama
Iwon ja uwielbiam piec, zwykle były to ciasteczka, albo jakieś babki na szybko, bo do babeczek ciężko było mi się zabrać, a teraz rach ciach i gotowe, a Lenka uwielbia patrzeć jak piekę :-D. W niedzielę znów goście będą, więc trzeba będzie zrobić, a dodatkowo popękane ciasteczka czekoladowe.. :-p

Waris nie daj się sprowokować teściowej, niech sobie nie myśli!

Młodak
ja też wyznaję zasadę, że po to płacę składki, żeby być godnie traktowaną, a nie jak się da w łapę. A Twojemu powiedz, że ma natychmiast iść się upomnieć i nagadać, żeby w końcu mu zrobili tą operację, bo (tu wymyśl ładny pretekst, który podziała). Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy..:happy:

My ciuszki już na 74 nosimy, czasem nawet 80 jak takie mniejsze..

Były dziewczyny ze szpitala - boziu jakie te chłopaki już duże, a jakie fajne i jakie grzeczne.. Tylko moja jak się ją położyło to od razu wariowała i na brzuch i na bok i na brzuch i tak w kółko, ale zadowolona była z odwiedzin i nie marudziła, więc chyba się jej koledzy spodobali ;-)

I w ogóle to jestem zła okropnie.. nie chce mi się wyjaśniać, ale.. Wcale się nie dziwie, że polsat cyfrowy ma dział 'wsparcia utrzymania klienta'..:wściekła/y:
 
Dziękuję dziewczyny, kochane jesteście, dobrze że wam mogę sie wyżalić bo mojemu męzowi to nic nie będę mówiła, z resztą i tak go nie ma w domu całymi dniami

Claudette nie daj sie sprowokować głupiemu Polsatowi ;-)

My też zakładamy rozmiar 68,74 w zalezności od numeracji, zakładam jej też body na 62 - mam taką parę które rosną razem z nią :tak:
 
Ostatnia edycja:
No i jutro tez nie bedzie zabiegu - K poszedł i sie dowiedział się od pielęgniarek że jest wpisany na jutro jako czwarty, a dziennie robią maks 3 zabiegi.
K chce wyjśc na własne żądanie.
 
Wiec dentysta zaliczony.... biedniejsza o 300 zł jestem.
Oprócz tego zaliczyłam dziś w pół godziny rodzinnego - z bólem głowy poszłam a dostałam skierowanie do laryngologa. Szybko do innej przychodni i tam zonk - pani w recepcji zadała pytanie czy moze być na dzisiaj... Az zamarłam i poszłam. Mam zapalenie zatok, antybiotyk na 7 dni. Bosko

Moje dziecię nosi ubranka 0-3 msc, lub 62. Ma wzrostu 66 cm ale ze wszystko za luźne to to 62 jest idealne. W 68 pływa wiec zakładam te węższe co najwyżej. No i rajtuzy - te sa idealne.

Miałam juz kiedys zapytać - dziewczyny uzywające wielorazówek - jak wam idzie? Jakie firmy polecacie? bo się głęboko nad nimi zastanawiałam i chyba dorosłam do decyzji...

Czy zapalenie zatok jest zakaźne?? Rysica - chyba Ty będziesz wiedziec??
 
W galerii wrzuciłam zdjęcia Monisi z podciętą grzywką :p

Monika nosi 62 i 68, znaczy większe 62 albo takie mniejsze 68 ;) Ale pajacyki 62.

Aylin - zapalenie zatok to katar, tylko zalegający w zatokach i bakteryjny a nie wirusowy, można się zarazić...

Ja byłam w mojej ukochanej przychodni na WAT i nie wydałam na dentystę ani złotówki. Założyli mi lekarstwo, tlenek cynku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aylin ja mam bobolider. W miarę spoko, ale chyba miałam bardziej słomiany zapał, bo używam czasem jak mi się zachce, albo prania mam mało, a potrzebuję coś wyprać :-D. Maks co 2h muszę zmieniać, bo inaczej przesikana bokiem jest. No i z kupą to wiadomo, zapieranie na bieżąco.. najgorzej jak Ci robi 4kupy pod rząd, a moja chyba czuje, że ma wielorazówkę, bo od razu jakieś rozwolnienie... A w pampersie raz góra dwa razy walnie kupę... :-p
 
Do góry