reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Zjadłam obiadek (makaron z kurczakiem, szpinakiem i fetą :-p) i chyba pójdę w kimono razem z małym. Do potem!
 
reklama
My właśnie po spacerku i zakupach:-)

Dziś większość zakupów to gadżety dla Gabi , bo skończyła 5 miesięcy, więc kupiłam jej OBALLA, szeleszczącą materiałową książeczkę (bo uwielbia wsio co szeleści), nowe smoki i butlę, bo chcę ją powoli do niej przyzwyczajać:tak: myślałam nad żyrafką, ale ona ostatnio dostała tyle gryzaków, że aż mi szkoda kupować kolejny. Poza tym jakoś namiętnie nie pcha wszystkiego do buziola, więc może i żyrafka nie przypadłaby jej do gustu.

Druga:-)

Munka i love you:-):-):-) Woreczek się w nocy poodklejal bo przecież tyle sikow więc rano odczynilam czary z mokrą, zimną pieluchą i ...(0,5 min później)... miałam już woreczek do badań:-):-):-) Samo przyklejenie nie jest problemem tylko utrzymanie tego wora przez całą noc na miejscu:-(
Kolejny sukces na froncie:-)

Wczoraj skrecalismy nową kanapę i później nastąpiła inauguracja czyli uroczyste zasiadniecie z Gosią ... ktora momentalnie ulała prosto na siedzisko ;-) jak inauguracja, to na całego:p

No i chyba nam przechodzi temp:-) w nocy już czopka nie dałam bo tylko 37. Yay :-)

to zaszalałaś z tym worem na noc:-) nie odparzyła się?? Cieszę się, że sposób z ochłodzeniem stopek zadziałał, mamy kolejny dowód, że jest the best!!
No i czekam na opis Twojej osobowości;-)

Kurcze Wy wszystkie chyba już gluten wprowadzacie, a ja jakoś się boję. Dziś kupiłam kaszkę mannę bobovity, ona na meku modyfikwanym jest i to następnym jak wyczytałam to chyba jednak tego podać nie mogę. Chociaż następne niby po 6 miesiącu się wprowadza już a młody 5 i pół już skończył.... ech nie wiem co robić.
No i jutro mamy szczepienia ale chyba nie pójdę, poczekam aż K ze szpitala wyjdzie bo boję się że coś z młodym może być nie halo a ja sama.

ja jeszcze nie podaje glutenu. Jakoś nie mogę się do tego zabrać.

Claudette widzę kochan

A ja już wyjęłam z szafki kolejne ciuszki na 74, bo te na 68 są prawie na styk. Jak u Was z rozmiarówką?


co z agaundpestka?

ja też już większość na 74 zakładam, chyba, że jest duże 68.


W ogóle Gabi od 3 dni pluje jedzonkiem:-D tak wcinała na początku, że aż jej się uszy trzęsły ,a teraz gardzi tym, co na łyżeczce...wrrr:baffled::crazy:
 
Ostatnia edycja:
wpadłam na chwilkę
no my po szczepieniu, mała waży uwaga !!!! 7920 !!!!!! :-D, kluska !!!!
gluten dobrze ze wprowadzam bo niby teraz od 5 miesiąca się powinno :-(

martwiłam się tym że mała krzywi głowę w jedną stronę narazie nic niepokojącego pediatra nie widzi jakby do tego doszły jakieś inne objawy za 2 tyg to mam się zgłosić, to krzywienie główki może być spowodowane podnoszeniem się do siadania i jeszcze za słabymi mięśniami.

to teraz następne szczepienie w okolicach 28 grudnia, sama żółtaczka :-D
 
Qrcze z tym worem tak mi powiedziała ta lekarka... ale mam teraz wyrzuty... w ogóle mam wrażenie; ze zapisałam Gochę i siebie do najgorszej przychodni:-( same problemy robią, pediatra ma takie pojęcie... Dziś rano, gdy Pe pojechał oddać mocz, kazali mu stać w dwóch kolejkach !!! On tu się spieszy do pracy, w ręku ma pojemnik i skierowanie, tylko podać, a tu " był pan w kolejce?!" ręce opadają.
 
Iwon Aga na pewno za chwil kilka się pojawi, zawsze gdy kogoś wywołujesz do tablicy zaraz się pojawia :tak:

Zaza, Alijenka gratki dla waszych maluszków.

Mnie teściowie wmawiali że mała taaaakkkkaaa gruba a teraz jak znalazł, bo gdyby ważyła mniej niż 7 kg to nie wiem co by było - lekarka mówiła że dzieciątką od 6 msca można podać antybiotyk ale że ona jest duża to można i jej podać. Teraz pewnie mi zjedzie z wagi bo malutko je. Jak jadła o 10:30 tak dopiero przed chwilą zjadła, nic nie chciała ani cyca ani herbatki czy wody - widocznie boli ją gardziołko :-(

Młodak może rzeczywiście czekają na posmarowanie, moja mama też mnie wkurzyła mówiąc abym dala ze 30zł tej lekarce z przychodni. Pytam dlaczego? a ona "bo wtedy się nią lepiej zajmie", no przecież jest w pracy i płaca jej za to, czyż nie? Nie chodzi mi tu o kasę ale o zasady, przecież odprowadzamy składki to pośrednio już jej zapłaciłam.

Dziewczyny czy angina ropna to choroba wirusowa?
 
Qrcze z tym worem tak mi powiedziała ta lekarka... ale mam teraz wyrzuty... w ogóle mam wrażenie; ze zapisałam Gochę i siebie do najgorszej przychodni:-( same problemy robią, pediatra ma takie pojęcie... Dziś rano, gdy Pe pojechał oddać mocz, kazali mu stać w dwóch kolejkach !!! On tu się spieszy do pracy, w ręku ma pojemnik i skierowanie, tylko podać, a tu " był pan w kolejce?!" ręce opadają.

a nie możecie zapisać się do innej?

W ogóle to mi się przypomniało - Rysica - za to wczorajsze "każdy ma jakiegoś bzika..." powinnaś ode mnie po uszach dostać - nie mogłam zasnąć, bo cały czas nuciłam w głowie tą piosenkę:crazy::crazy::angry::-D
 
Tylko, że K to dooopa wołowa i tego nie powie. Ba, nawet nie pójdzie do lekarzy i się nie zapyta kiedy będzie miał zabieg.
No tak mnie wkurza, że nie mogę tam pojechać i po prostu tego załatwić.

ehhh, faceci... Ja po kilka razy chodziłam, upewniałam się, gadałam, pytałam, aż mnie dość mieli ;P

a nie możecie zapisać się do innej?

W ogóle to mi się przypomniało - Rysica - za to wczorajsze "każdy ma jakiegoś bzika..." powinnaś ode mnie po uszach dostać - nie mogłam zasnąć, bo cały czas nuciłam w głowie tą piosenkę:crazy::crazy::angry::-D

:-D:-D:-D:-D:-D


Podcięłam Monice grzywkę - mąż mnie namówił :tak:;-) ale leciutko coby jej w oczy nie wchodziła ;) wrzucę wieczorem na galerię, póki co na fbk wrzuciłam ;)
 
Waris wydaje mi się, że angina to chyba bardziej przez bakterię wywoływana, ale pewności nie mam :eek:


Moje dziecię zrobiło kupę, a teraz leży, krzyczy i piszczy ze szczęścia :-D

A ja się wyspałam, udało nam się zdrzemnąć 1,5h. Fakt, że mały się przebudził, ale wzięłam go do siebie do cyca :-p No co, przynajmniej ma wyspaną, a więc zadowoloną matkę ;-)
 
maćku a jaki masz ten śpiworek ??? ja małą już wożę w spacerówce i chyba muszę się zaopatrzyć w coś cieplejszego :szok:
Taki
SANKI sanki - spiworek do sanek wozka POLSKI welna (2753873709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Jakby co to model-3 mam na sprzedaż :tak:

Kurcze Wy wszystkie chyba już gluten wprowadzacie, a ja jakoś się boję. Dziś kupiłam kaszkę mannę bobovity, ona na meku modyfikwanym jest i to następnym jak wyczytałam to chyba jednak tego podać nie mogę. Chociaż następne niby po 6 miesiącu się wprowadza już a młody 5 i pół już skończył.... ech nie wiem co robić.
No i jutro mamy szczepienia ale chyba nie pójdę, poczekam aż K ze szpitala wyjdzie bo boję się że coś z młodym może być nie halo a ja sama.
Ja też czekam do 6 miesiąca :tak:
Dziewczyny korzystałyście kiedyś z grupona? Jak to sie robi?
W sprawie wywoływania zdjęć Od 39 zł: wywołanie zdjęć na empikfoto.pl i z przesyłką do wybranego salonu opłaca się?
Z grupona nie korzystałam, ale z CITEAM. Kupujesz kupn i później go wykorzystujesz u sprzedającego. Zazwyczaj wszytko jest opisane krok po kroku.
A czy oferta dobra to się nie orientuje.

A ja już wyjęłam z szafki kolejne ciuszki na 74, bo te na 68 są prawie na styk. Jak u Was z rozmiarówką?
Moja jeszcze 68 nosi.
 
reklama
Do góry