reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Hehe! No zobaczymy jak często będą się pojawiać te najgłośniej krzyczące ;-)

Czy w dalszym ciągu podajecie probiotyk? Ja nie, a może powinnam?:confused:
 
reklama
Sunshine mi też taka myśl przemknęła przez głowę, że to przez kaszę, ale nie sądzę :no: Dałam mu jej bardzo mało, bo tylko te 2-3 gramy (pół łyżeczki), które musi dziennie spożyć na 120 ml mleka.
Kleikiem i kaszką nie chcę go tuczyć, skoro nie ma potrzeby. A gluten i tak musi dostać, stąd manna w mleku. Zresztą pediatra mi zaleciła, żeby mu tą manną zagęszczać wieczorne mleko, a mam do niej zaufanie i nie sądzę, żeby mi źle doradziła :sorry2: Zobaczymy co przyniosą kolejne nocki :blink:

Tak jak dziewczyny sugeruja moze to ten gluten + mm. Pamietam, ze moja na poczatku jak przechodzilam z cyca na mm wieczorem to wierzgala nozkami i o 2 zawsze byla mega kupa ktora ja budzila. teraz juz sie wyregulowalo.


A wlasnie co do kupek to moja juz 2 dzien zdobila mega smierdzaco w kolorze zgnilej zieleni i nie wiem czy to czasem nie od lekarstw na przeziebienie:confused: z tym ze wczesniej je dostawala i bylo ok a tym razem dostala jeszcze paracetamol i moze po nim?

Josie- moja w kapieli zawsze pcha raczki do buzki i raz mi sie objadla piany ale nic jej nie bylo a mialam steresa teraz juz nie ma kapieli z piana:-(

Polaa- kolejna wyprawa do PL zazdroszcze ;-) napewno Wojtus bedzie grzeczny :tak: a z naszej wizty w PL na swieta raczej lipa ze wzgledu na nasza obecja sytuacje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a mial byc chrzest i sukienke juz kupilam :-(
 
:-):-):-)
Iwon to miałyśmy podobną noc;-)
Trzymam kciuki za dzisiejszą ... na razie już był płacz i usypianie na rękach Pe. Nawet zrobiłam butle mm bo pomyślałam, ze może nie leci i G się wkurza. Troszkę zjadła parę lykow. Teraz znów się obudziła ale już z pomocą cyca śpi. Zjadła trochę. Dałam espumisan bo chodziło jej coś po brzuchu.
Ciekawie może być...

Macku no wiesz... <zachnela się> ;-)
To po co ja net zamawialam - bb, allegro i fb. W tej kolejności:-) Czasem po prostu trzeba się lepiej ogarnąć są dni różne ale nie wyobrażam sobie dnia bez bb a bez fb owszem;-)

Dziś kupiłam nową biogaje. Prawie 30 zł za butelkę. Ale Gocha ma rzadkie kupska więc mam zalecenie od pediatry.
 
Ostatnia edycja:
Nanu - gratuluję! Super wieści i śliczna zdrowiutka fasolka, oby tak dalej! Teraz już będzie wszystko ok, zobaczysz!!!

Josie - Szymek jak miał pół roku i go kąpałam na brzuchu, to ukradkiej podpijał wodę, z płynem... nic a nic mu nie było ;P

Iwon - strasznie współczuję nocki!!!! Mam nadzieję, że ta nocka będzie ok!
i też mam nadzieję, że to nie po glutenie... Ale ja obstawiam mm, musi się przyzwyczaić po prostu.

Maćku - forum nie zginie, tylko będzie "inaczej" ;) ale też fajnie :)

probiotyków nie podaję profilaktycznie, a powodu do podawania nie mam

kasia.natka - zazdroszczę wagi niedużej, moja młodsza a waży 7500 (dzisiaj ją ważyłam), mierzy 68 cm. Boję się ją utuczyć. Ciekawe czy uda mi się zrezygnować z kleiku na noc... i czy będzie spała całą noc bez kleiku...

Polaa - fajnie Ci :) kolejna wycieczka do PL :)

Paulina - to Ethan szczupły jak na taki wzrost :)

https://picasaweb.google.com/100371672489823378340/RFPER2012
fotki z wtorkowej imprezy - niestety mój głupi aparat zniekształca twarze jak nie są w środku :/
 
Czy w dalszym ciągu podajecie probiotyk? Ja nie, a może powinnam?:confused:
Ja dziś podałam pierwszy raz

czemu oczy takie co lekarz powiedział za przyczyne bo u mnie to samo nawrót ropiejacyh oczu plus taka sama kupa jak twojego????
Oczy nie wie od czego mu pierwszy raz tak ropieją tzn od tygodnia, a kupy może ja przedawkowałam z nabiałem :/

popytaj w innych aptekach, może w tej nie było
Znajdę tylko pytałam tej farmaceutki czy są jakieś w kroplach to mi powiedziała, ze nie ma :/

Aga ja kupuję dicoflor kapsułki, otwieram kapsułkę i wsypuję do mleka
Tylko ja cyca daję :)

dziewczyny pamiętacie konto na allegro na ktorym wiele z nas kupowało wyprawki dla maluszków -rajrodzica-pl??? chciałam u nich zrobić zakupy i patrzcie co zobaczyłam Informacje o Użytkowniku rajrodzica-pl jestem w szoku :szok:
Już ponad dobry miesiąc jest zablokowane, miałyśmy szczęście, ze nas nie oszukali.
Aga ja daję dicoflor w saszetkach, bo moja nie chciała tych kropelek :), a w aptece doz można kupić teraz z rabatem dla mamy i maleństwa kapsułek 30sztuk. :sorry2:
Właśnie dopiero w domu zobaczyłam, ze są opakowania po 30szt. i bardziej opłacalne.

Mój mody zrobił dziś 6luźnych kup ze śluzem mam nadzieje, ze nic mu nie będzie. Ciekawa jestem jaka mnie nocka czeka, bo poprzedniej wyjątkowo dał mi się wyspać pobudki 1:30- 3:40-6ta i co lepsze zjadał brał smoka i się nie buntował, ze chce cyca.
 
Josie Twe słowa splynely jak balsam po mojej duszy gdyż właśnie jestem na początku drogi, którą Ty zakanczasz ;-)
tzn włosy zaczęły mi wypadać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nanulika :) Jestem od początku z Tobą. Bardzo się cieszę.:):) Cudowne wieści.
A wiecie co moje dziecko wyczynia? Oprócz tego że przewraca się w każdą stronę zawodowo oraz fruwa namiętnie podnosząc ręce i nogi do góry i tak frunie to od dzisiaj zaczęła pełzać :szok:. Potrafi popełzać tam gdzie chce.:-) Normalnie odpycha się prawą nogą i dawaj :-). Dzisiaj wlazła pod stolik tylko się obejrzałam a ona pod i kontempluje podłogę co to takie dziwne i twarde.
 
Do góry