reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Widzę, ze humorki :crazy: u mnie wyniki złe :( i jutro musze jeszcze robić:
Awidność przeciwciał cytomegalowirusa i Awidność przeciwciał toksoplamozy, a już byłam taka spokojna po usg :( lekarz powiedział, ze po tych wynikach będzie wiadomo czy jesteśmy bezpieczni czy :-( znowu pierd....., ze strachu dostanę.

agopestko!

3mam kciuki!!! :tak:
 
reklama
Katrina faktycznie przeoczyłam, tak to jest jak się sporadycznie zagląda na bb

Maćku, Miki, Goldenlucy, Buziak cieszą mnie dobre wieści od was :biggrin2:

Agaundpestka trzymam kciuki za jutrzejsze badania

Dziewczyny robiła już któraś z was badania na hiv? Podobno są obowiązkowe więc może są bezpłatne
 
Macku, miki, goldenlucy, buziak gratulacje!

Ja wkurzenie miałam wczoraj - najpierw rano lekka kłótnia z M. A wieczorem pełna piękna awantura pod tytułem ' bo ty mnie nie rozumiesz abuuu abuuu( tu dźwięk prawie ryku mojego ) a pózniej sobie lezalam i jeszcze sie nakrecakam; w stylu i tak tu bede leżeć i z Tobą nie rozmawiać, ty zły człowieku. Wiem, ze przegielam i wlasnie jadę do domu i myśle co z tym fantem zrobić, bo nerw mi zszedł był i nie wiem o co mi chodziło do końca ...
agaundpestka trzymam kciuki by dobrze było:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny robiła już któraś z was badania na hiv? Podobno są obowiązkowe więc może są bezpłatne
ja będe robila w nast tygodniu ale one nie są obowiązkowe ja w peirwszej ciąży ich nie mialam bo sie nie przyznalam ze mam tatuaze a teraz powiedzialam ze mam i powiedziala gin ze w takim razie musze zrobic test na hiv. Robie bezplatnie bo chodze do lekarza na nfz.
 
Ja mam tatuaż poniżej pasa i mój gin na pewno go widział, a o teście nigdy nie wspomniał:-D

agaundpestka, trzymam kciuki i ja:tak:

Ja dziś rano napisałam, ze mi mdłości odpuściły i chyba się obraziły bo zaatakowały mnie w przeciągu pół godziny i trzymają do teraz:baffled:

A nerwa też mam okropnego, najgorsze, ze w ogóle nie mam cierpliwości do syna:-(, który jest ruchliwym i głośnym dzieckiem, aż mam wyrzuty sumienia:zawstydzona/y:
 
Kurcze dziewczyny tak szybko piszecie ze nie nadazam z czytaniem Was:)
u Nas oprocz tych Moich boli brzucha nic sie nie zmienia:) Maz mial 3 dni offa,takze dal mi troszke odpoczac :D zajal sie synkiem posprzatal mieszkanko:) hihi noo normalnie jestem z niego dumna:D
wczoraj naszla mnie taka ochota na kfc,ze udalo mi sie namowic m zebysmy pojechali na jedna kanapeczke na koniec miasta..ale mowie Wam nie bylo warto te irlandzkie kfc nic specjalnegoo,nawet longerow nie mieli:(

wlasnie M kapie malego ,takze lece przygotowac ciuszki,i zrobic mleczko:)
Buziakiii i przespanych nocek zycze:))
 
agaundpestka - bedzie dobrze!!!! równiez zaciskam kciuki!!!


moj gin powiedział mi, ze na nastepna wizyte zaprasza 7.12 bo pozniej moze byc za pozno, ze zrobimy przeziernosc karkowa, tłumaczył mi co to - czyli nie nazwał po imieniu a to bedzie usg genetyczne tak??? bo zgłupiałam:baffled:

nie dałam rady doczytac Was od wczoraj, tym bardziej ze mi net idzie jak krew z nosa ale pisałyscie cos o niewyspaniu.. kurde wstaje noc w noc o 1, usne albo i nie usne. czasem tak leze nie wiem ile czasu, próbowałam nawet nie zapalac swiatła w łazience zeby sie nie rozbudzac - dupa! potem 5/6 drugi raz i albo usne albo juz nie:crazy: dramat jakis!!! nie miałam tak z blizniakami, normalnie człowiek spał, mało tego w dzien przycinałam komara i nawet do głowy by mi nie przyszło, ze bedac w ciazy mozna cierpiec na bezsennosc:sorry2:
ale była tez mowa o przyzwyczajaniu :sorry2: blizniaki karmiłam mlekiem sztucznym, czyli systam co 3h, czyli robienie mleka o 21,24,3,6,9,12,15,18,21...3,6,9,12,15,18,21,24... TO BYŁ DRAMAT!!!!!!!!!! Zmeczenie jakiego ja wtedy doswiadczyłam jest nie do opowiedzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maćku, Miki, Goldenlucy, Buziak cieszę się że wasze wizyty były udane:)))

Agaundpestka ja równiez trzymam kciuki będzie oki.

Mi lekarz powiedziała że badanie toxo jak i badanie na hiv są zalecane w ciąży nie ma wymogu a że ja miałam w uk to drugi raz nie robiłam bo mówił mi tez że trzeba płacić jak za toxo a chodzę do gina na nfz.

Ja dzisiaj jakaś zła nie byłam ale zmęczona strasznie nie wiem czemu dzień bez większego wysiłku i już strasznie chcę spać
 
Do góry