reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A ja sie wkurw***!
Poszlam do tej mojej pracowej przychodni i pani widzac skierowania z innej oswiadczyla ze badania sa platne. Normalnie tylko za to co dzisiaj mialam zamiar zrrobic chca 340pln!Wiem ze zona mojego szefa robila za darmo w czasie ciazy ze skier od tej samej przych co ja! Zrobilam awanture,ze na cholere mii pakiet menadzerski u nich skoro w d*** wsjo maja! Ona na to,ze powinnam korzystac z ich ginekologa.... to jej wykrzyczalam,ze owszem:korzystalam! Ale do 7tc nie doprosilam sie zadnego skierowania i poronilam! Ehh szkoda gadac.... mam ochote pojsc do tamtej gin i kazac jej napisac skierowania na to wszystko! Jak nie to jej taka opinie zrobie ze zblednie!!
Wkurw pelen na system,co miesiac place prawie 6stow na nfz do tego za pakiet w tej pracowej a jak przychodzi co do czego to wielkie G! Wrrr....
 
reklama
A ja sie wkurw***!
Wkurw pelen na system,co miesiac place prawie 6stow na nfz do tego za pakiet w tej pracowej a jak przychodzi co do czego to wielkie G! Wrrr....

Mam tak samo....już pisalam o tym wczesniej,że najchetniej przestalabym płacić składki na Pństwową służbę zdrowia, bo i tak z niej nie korzytsam choc chciałam, ale wszytsko jest w niej wkurzające, terminy, lekarze, kolejki itd.
Czuję ,ze wyrzucam co miesiąc do kosza kupę kasy. Wolałaby sobie odkladać te pieniadze i w razie potrzeby właśnie porodu, operacji z tej kasy skorzystac i zaplacić za to. Chciałabym, żeby byl taki system jak w USA.

A tak pąlce olbrzymie składki na Państwową slużbe zdrowia, a musze leczyć się prywatnie za wielkie pieniadze-wrrrr
 
Ostatnia edycja:
witajcie

A u mnie dziś ciężki dzień - mała obudziła sie o 5 rano z bólem ucha i cały czas popłakiwała, wizyte u lekarza mamy dopiero na 2.30, na szczęście teraz zasnęła to może chwilkę odpocznie i wstanie w lepszym nastroju.

Kamila i kasiakb - witajcie w gronie!!! to juz jest nas 3 (co najmniej)!!!

tialana - Kamila nie była pierwsza, ale tez i nie ostatnia
 
Dziewczęta, gratulacje ogromne z powodu udanych wizyt i usg:)Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę:)


Ja czuje się okropnie- juz nawet nie chcę mi się o tym pisać, ciągłe mdlości, bezsenność, infekcja i szalejące serducho:(
Od 5 dni mam takiego wkur....,ze normalnie z każdym mam ochotę się kłócić pomimo,ze taka słaba jestem. Poza tym zaczynam się bać,że nie będę miala gdzie wrócić w sensie pracy.......Widze jak wszyscy sa źli,ze mnie nie ma pod ręką i to już drugi raz na przestrzeni 3 lat. Jestem jedyną osobą na tym stanowisku w firmie, mamy jeszcze firme zew., która mnie wspiera, ale widomo to nie to samo. Boję się,ze zatrudnią kogoś na zastępstwo, a potem ja nie będę miała gdzie wróicić:(
 
A ja sie wkurw***!
Poszlam do tej mojej pracowej przychodni i pani widzac skierowania z innej oswiadczyla ze badania sa platne. Normalnie tylko za to co dzisiaj mialam zamiar zrrobic chca 340pln!Wiem ze zona mojego szefa robila za darmo w czasie ciazy ze skier od tej samej przych co ja! Zrobilam awanture,ze na cholere mii pakiet menadzerski u nich skoro w d*** wsjo maja! Ona na to,ze powinnam korzystac z ich ginekologa.... to jej wykrzyczalam,ze owszem:korzystalam! Ale do 7tc nie doprosilam sie zadnego skierowania i poronilam! Ehh szkoda gadac.... mam ochote pojsc do tamtej gin i kazac jej napisac skierowania na to wszystko! Jak nie to jej taka opinie zrobie ze zblednie!!
Wkurw pelen na system,co miesiac place prawie 6stow na nfz do tego za pakiet w tej pracowej a jak przychodzi co do czego to wielkie G! Wrrr....

Nie dziwię się że jesteś wściekła- zrób mega awanturę skoro tyle płacisz nie dawaj się. trzymam kciuki
 
Hej :)

Kasiulka dzieki ale kurcze wydaje mi się, że nie mogę tam wejśc, nie wiem czemu:-( w sumie widac, ze nie ma zdjec zadnych dodanych wiec moze dlatego :) sama nie wiem:no:

Kurcze dziewczyny mam ochotę się spakować i już dzisiaj leciec do domu:tak:
Jestem mega wściekla, niektorzy sa tak uprzejmi, ze glowa mała:wściekła/y:
Przeciez ja kuzwa nie będę teraz chudła, co nie??
A najbardziej odzywają się Ci, którzy i bez ciązy wygladaja bardzo dobrze:-D

A ja malo co na razie przytyłam wiec moze widza ten brzuch i wydaje im się, że gruba cała jestem:-(
Olewam to ale jakoś przykro jest:( sorry nie zasmucam już;-)
 
Witam;) ja tez dziś jestem zła. Poszłam zrobić badania, które przepisała mi moja pani doktor. Mówiła, że będą kosztować koło 50 zł. Ja tam poszłam a sie okazało, że sama toxoplazmoza kosztuje 60 zł...załamka, wiem, że muszę zrobic te badania ale to jawne zdzierstwo. Za prywatnego lekarza płacę i jeszcze za badania tyle;/
 
Witam;) ja tez dziś jestem zła. Poszłam zrobić badania, które przepisała mi moja pani doktor. Mówiła, że będą kosztować koło 50 zł. Ja tam poszłam a sie okazało, że sama toxoplazmoza kosztuje 60 zł...załamka, wiem, że muszę zrobic te badania ale to jawne zdzierstwo. Za prywatnego lekarza płacę i jeszcze za badania tyle;/
Mnie badania kosztowały 450zł :/ plus wizyta masakra no i jak dolicze jeszcze bete z początku ciąży to :szok::szok:dziś idę do lekarza z wynikami, ale całe szczęście liczy się to jako konsultacja i nie płacę już. Mam nadzieje, ze wyniki dobre.
 
reklama
Do góry