reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
muńka - ja mam calgel :-) jak mu posmaruje to zdecydowanie mnie pcha paluchy do buzi :-)
dozo po weekendzie bo jedziemy w góry :-)
pa

to super, że skuteczny:-) i zazdraszczam wypadu w góry:-D

Czy Wasze dzieciaczki też tak bardzo lubią leżeć na brzuchu?? Monika wręcz uwielbia! Potrafi leżeć na brzuchu nawet pół h (jak ma dobrą passę ;P) i bawić się zabawkami...

moja aż tak długo to nie lubi:-)

No mój mąż do tych nieśmiałych mocno nalezy. Czasami w towarzystkie to szczerze jest mi wstyd za niego że siedzi jak mruk i sie nie odzywa. On musi kogos poznac aby sie odwazyc dyskutowac. Koszmarne to jest.

mój mąż też należy do nieśmiałych, a może inaczej - lubi dyskutować o czymś konkretnym a nie o d**** maryni - więc często w towarzystwie jest obserwatorem. ale na szczęście jak trzeba coś załatwić, to czasem jest śmielszy niż ja:-)

Poza tym jutro chrzciny i zapowiadają 22 stopnie u mnie :) na dodatek jutro mamy 5 rocznicę ślubu. A dziś pierwszą rocznice przeprowadzki do naszego mieszkania.

udanej imprezki i wszystkiego naj z okazji rocznicy:-)

Niedawno wróciłam ze spotkania z dziewczynami, było bardzo sympatycznie:-D:-D
hatszept - w domu byliśmy po 19.00, bo mąż stał w korku i mimo, że niedaleko to troszkę to potrwało. Zdążyłam nakarmić Gabi u MsMickey i poznać jej męża:-) Także młoda dopiero teraz zasnęła.
 
Jej jestem coraz bardziej przybita tym, że muszę jakiejś babie oddać swoje dziecko do opieki. Ja wiem, że ona wydaje sie być fajna itd ale to i tak nie zmienia faktów...
Policzyłam sobie, że będę jej oddawać 70% mojej wypłaty- Super co? Ja będę zapier... i mieć w cholerę stresu w pracy a ona będzie sobie pierdzieć w moje kanapy i pewnie sadzać mi dziecko przed tv. :dry: Muszę przed poniedziałkiem się nastroić bo mam w planach jasno jej postawić granice. Już sąsiadów ugaduję na przeszpiegi:tak:
 
Aylin milej rocznicy


Dziewczyny, ale macie fajnie, ze moglyscie sie spotkac :D Tez bym chciala Was wszystkie na zywca poznac. Przekonalybyscie sie wtedy, ze jestem troszke szczuplejsza niz ten hipek w avatarku (ale tylko troszke) ;-)

Gratuluje pierwszych zabkow. Moj tez pcha wszystko do buzi i slini sie strasznie. Zastanawiam sie czy to zabki rzeczywiscie czy tylko taki etap w rozwoju.

Tak sie zastanawiam czy ktoras z Was daje na kolacje kaszke na gesto? Nawet z butli, ale np. wiecej niz 4 marki kaszki na 180 ml mleka? Moj nie chce pic, jak kaszka jest za gesta... odwraca glowe i sie zlosci, mimo tego, ze pije ze smoka trojprzeplywowego. Jak to u Was wyglada?

Edek
Pamka nie lam sie. 70% to duzo, zalezy w sumie jeszcze od jakiej kwoty, ale to sporo. Wazne, ze znalazlas mila osobe. Na pewno dobrze zaopiekuje sie mlodym, a Ty zawsze mozesz wpasc na niezapowiedziana kontrole.
 
Ostatnia edycja:
Aylin milej rocznicy


Dziewczyny, ale macie fajnie, ze moglyscie sie spotkac :D Tez bym chciala Was wszystkie na zywca poznac. Przekonalybyscie sie wtedy, ze jestem troszke szczuplejsza niz ten hipek w avatarku (ale tylko troszke) ;-)

No właśnie mamy nadzieję, że uda się kiedyś spotkanie w większym gronie:-)
 
Jej jestem coraz bardziej przybita tym, że muszę jakiejś babie oddać swoje dziecko do opieki. Ja wiem, że ona wydaje sie być fajna itd ale to i tak nie zmienia faktów...
Policzyłam sobie, że będę jej oddawać 70% mojej wypłaty- Super co? Ja będę zapier... i mieć w cholerę stresu w pracy a ona będzie sobie pierdzieć w moje kanapy i pewnie sadzać mi dziecko przed tv. :dry: Muszę przed poniedziałkiem się nastroić bo mam w planach jasno jej postawić granice. Już sąsiadów ugaduję na przeszpiegi:tak:
A jeszcze oblicz ile kasy Ci pożrą dojazdy i ile tak naprawdę zarobisz... Czy w ogóle Ci się to opłaca??? Ja będę dawać koleżance 10% pensji...

Aylin milej rocznicy


Dziewczyny, ale macie fajnie, ze moglyscie sie spotkac :D Tez bym chciala Was wszystkie na zywca poznac. Przekonalybyscie sie wtedy, ze jestem troszke szczuplejsza niz ten hipek w avatarku (ale tylko troszke) ;-)

Gratuluje pierwszych zabkow. Moj tez pcha wszystko do buzi i slini sie strasznie. Zastanawiam sie czy to zabki rzeczywiscie czy tylko taki etap w rozwoju.

Tak sie zastanawiam czy ktoras z Was daje na kolacje kaszke na gesto? Nawet z butli, ale np. wiecej niz 4 marki kaszki na 180 ml mleka? Moj nie chce pic, jak kaszka jest za gesta... odwraca glowe i sie zlosci, mimo tego, ze pije ze smoka trojprzeplywowego. Jak to u Was wyglada?

Edek
Pamka nie lam sie. 70% to duzo, zalezy w sumie jeszcze od jakiej kwoty, ale to sporo. Wazne, ze znalazlas mila osobe. Na pewno dobrze zaopiekuje sie mlodym, a Ty zawsze mozesz wpasc na niezapowiedziana kontrole.

Ja daję 4 miarki na 180 ml i się krztusi na II... :dry:
 
Rysica jak będziesz dawać 10%?

Wiem, że kiepsko mi się opłaca ale wypaść z rynku pracy na 3 lata opłaca mi się jeszcze mniej.
 
hej wszystkim. u mnie koszmarny dzien. maly wyl z byle powodu. i to wyl tak ze az mi sie uszy zatykaly :szok: nie wiem czy to przez ten katar taki marudny, czy moze skok... dzis zaczelismy 19 tydzien. tak sobie teraz uswiadomialm ze moze te klopoty z zasypianiem to ma przez skok....tak sie łudze :baffled:

zazdroszcze chrzcin jutro, my mamy dopiero 11 listopada to juz pewnie snieg spadnie :dry:
kasia.natka, moj jest z 8 czerwca, w 16t wazyl 6300 i mial 62cm (czyli gdzies 10 centyl). ty jestes tez szczuplutka jak ja to moze po nas te dzieciaki chude po prostu :tak:
 
reklama
Rysica jak będziesz dawać 10%?

Wiem, że kiepsko mi się opłaca ale wypaść z rynku pracy na 3 lata opłaca mi się jeszcze mniej.

Pamka, no mniej więcej 10% pensji sąsiadka weźmie za siedzenie z Moniką jak wrócę do pracy.

Pamka - szybko byś się wdrożyła z powrotem, tak szybko Ci to zleci, że nawet się nie spostrzeżesz.
a w jakiej branży pracujesz??
 
Do góry