reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

haha zaza no to oby spal caly dzien :))))

dzieki dziewczyny za te uszy... jakos chyba przezyjemy, moze faktycznie teraz to sie rzuca w oczy bo glowa mala i lysa :-)

bylam u gin i mam infekcje :baffled: pierwszy raz w zyciu, podejrzewam ze juz od porodu sie to utrzymuje. uplawow nie mam co prawda i w sumie nic nie czuje, ale ona mowi ze mocno czerwone wszystko i moze przez to mnie boli podczas seksu
 
reklama
Ja z tym odpoczynkiem mam etapy...ostatnio chciało mi się czytać, książka jedna druga, w dwa dni, mogłam czytać po nocach do rana ale mi przeszło...przez ostatni tydzień oglądałam za to Przyjaciół (10 serii non stop :)...teraz etap kompa na wieczór, filmów nie mogę oglądać, niedługo pewnie i to sie zmieni :-D
 
Aylin u Was dzień bardzo podobny do naszego (u nas jedzenie również o 10,12,14,16-17,19) i też widzę, że karmicie się co 2 h :tak:

Pocieszające, że niektóre z Was mają podobnie, bo myślałam że tylko z nami jest coś nie tak :sorry2:

Asik. mój też nie zasypia sam. Ale podejrzewam, że to w dużej mierze "zasługa" braku smoczka. Twoje dziecię ssie smoka?
Co do trzymania zabawek w rączce, to Julo zaczyna je nieśmiało łapać, a jak już ma je w rączce to potrafi przytrzymać. Nie trwa to jednak długo.


Verita gratuluję pasowania! To ważny moment, udanej imprezki :)

Iwon - z zegarkiem w ręku co 2 h. Inaczej jest awantura, próbowałam na podstawie języka niemowląt przesunąć karmienie na co 3 h. lun 2,5 - nie ma szans. Najwidoczniej nasze dzieci wola mniej a częściej. Czyli od maleńkości wyrabiają sobie dobre nawyki zywieniowe :) I tej wersji się trzymam. Ale juz wczoraj sie złamałam - i podałam kaszkę. Bananową na moim mleku. Z łyzeczki nie załapała - za to z butelki 130 + 3 ł kaszki wciągneła :)

No właśnie, mój chyba też należy do tych, co wolą jeść mniej, a częściej. Taki jego urok ;)


Czy Wy też tak macie, że jak już jest chwila "wytchnienia" to nie możecie się zdecydować na formę wypoczynku? Ja np. teraz, kiedy Julek zasnął na dłużej zamierzam znowu wskoczyć do łóżka, ale nie wiem czy: oglądać TV, przeczytać zaległe czasopisma, zdrzemnąć się, pobuszować w necie? :sorry2: Jestem jak ten osiołek, co mu w żłoby dano ;-)

Oj dokładnie.... Czasopism nie cztam bo nadrabiam internetem. Ale czy film, ksiązka czy bb lub allegro - cięzki wybór :) A sterta prania czeka na prasowanie...
 
zaza po tych dziesieciu w noc spac Ci nie bedzie chcial :p

Iwon ja w czasie wolnym czytam namietnie, teraz spalam az sie nie zaczal wiercic a teraz bb bo go bujam noga zeby jeszcze chwile spal :p

delewer super ogarnelas :p a moze zrobisz suwaczki dla dzieciaczkow :) ??



on sie ciagle wybudza i zaczal mi w dzien spac caly czas ze smoczkiem ... a jak nie ma smoczka to oczy otwiera :| na szczescie w nocy w ogole nie ma smoka ... czy Wasze babelki spia ze smokami??

i jeszcze jedno pytanko bo bylo w tym skoku 12 tydzien ze dzieci patrza duzo na raczki oj patrzy ale od razu siup do buzi jak odpowiednio sobie zlozy... nie pala do nich miloscia szczegolna a jak Wasze dzieciaczki??
 
nanu ale super!!!! chyba pierwszy raz moj oddany glos w koncu przyczynil sie do wygranej :)


ale zimnica :szok: bylam na spacerze 3h i moj kolejny zakup to beda jakies wypasione rekawiczki
 
A tak było pięknie, tak cudownie, Monika grzeczna, Szymek też, Siostrzyczka cioteczna z mężem mnie odwiedzili (w ciąży, zwolniła mi miejsce w szafie zabierając za małe dla Moniki ubranka bo na 12 listopada ma termin z Anią), i na koniec tego pięknego dnia się załamałam :p Zalało mnie :p Przyszła pierwsza poporodowa niechciana @... ehhhhhhhhhh
:p:p:p
 
reklama
dzięki raz jeszcze dziewczyny!!!

ja czuję się dobrze, choć dziś pierwszy raz mnie muliło..... na szczęśćie obyło się bez spotkań z porcelaną i w porównaniu do historii jakie opowiadają haftujące nonstop, ja mam lajcik:) nie narzekam!

tylko cycole bolą! chyba musze jakiś stanik sportowy do spania kupić bo się budzę od bólu....


cóż no, byle do przodu.... w czw idę do gin po L4 na piątek (mój dział jedzie na workshop czyli popijawę... ), podejrzymy pewnie szkraba:) planowana wizyta za 3 tyg....

byle przezyc najblizsze 3 miechy szczęśliwie i powinno być ok:)
 
Do góry