reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Moja niunia też się zmieniła. Nie chciał od małego spać w dzień a o lozeczku mowy nie było. Ale jakos ostatnio od kilku dni spi ladnie w łóżeczku, i to pare razy dziennie.Ucina drzemke 40 min budzi sie, je, troche pogaworzy i znów spi;) zasypia co prawda na reku, wtedy niose go do lozeczka, zaslaniam rolety, wlączam rozstrojone radio i malec spi- dzisiaj nawet poltora godziny, poza tym kolezanka miala problem ze spaniem syna w dzien i pomogła pieluszka przytulona do twarzy- tak zeby dotykala noska(co by cieplo w nosek było), i jednoczesnie przytrzymywala smoka- no i tez wyprubuwalam- swietny pomysł, naprawde pomaga;) Polecam;)

Moj mały tez okropnie sie slini, wiec to chyba norma;)
 
reklama
Zaza- u mnie nocki byly ok ale od trzech nocy tez placze :-(
Kasienka- tez o tym myslalam bo tak jak piszesz gdzies wyczytalam, ze to objaw nie tolerancji laktozy :zawstydzona/y: ale wczesniej bylo wszystko dobrze, wiec nie wiem czy to moze tak samo przyjsc opoznione???

teraz podaje jej herbatke z kopru HIpp bo po 1h sie wybudzila z placzem a zjadla tylko 60ml i co najlepsze pije bez problemu wiec to ewidentnie moje mleko.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a ja chcialam ja karmic do pol roku :-(

zobaczymy co mi lekarz powie ale na wiele nie licze bo to UK :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam, ze przedtem w ogole nie rozumialam co mzoe przezywaz rodzic posylajacy swoje dziecie do szkoly :no:
Teraz mgliscie zaczynam rozumiec te emocje, pewnie za pare lat w pelni zrozumiem ;-)
 
Sunshine- mój Julek jak się ostatnio tak zaczął prężyć przy jedzeniu to odkryłam, że on po prostu nie jest głodny jeszcze i potrzebuje dłuższej przerwy między posiłkami.
Nie wiem co się dzieje, ale mój też odstawia takie akcje ostatnio. Poza tym nauczył się płakać:eek: i jak tylko znikam mu z pola widzenia to aż łzy mu lecą tak płacze i jeszcze zaczęła sie zabawa w łóżeczko lub wózek parzy. Nie da się położyć bo drze się w niebogłosy. Ktoś po prostu podmienił mi dziecko:happy:
 
Pamka- moja karmie co 4h i raczej po takim czasie powinna byc glodna. Czasem jak sie obudzi wczesniej to po 3h a wnocy po ok 5h. Probowalam ja przystawiac czesciej co 1,5 -2h i nic to samo za kazdym razem. Obawiam sie, ze to nietolerancja laktozy bo wszystkie objawy jakie zaobserowalam na to wkazuja. Kurcze tak sie balam, zeby tego nie miala.....

Mnie sama po mleko odkad pamietam zawsze gonilo do kibelka i nidgy za nim nie przepadalam:confused2: czy to mozliwe zeby na niunie przeszlo? ALe na poczatku bylo wszystko dobrze....
 
Witam i ja

Aylin
- niestety tu na ebay tego typu zabawek sie nie kupi, a czekac za z polski mprzyjdzie to bym nie dala rady:tak: jak o czyms pomysle to musi byc teraz juz.

U nas ciag dalszy kartkowej komunikacji:-p
Jak tak czytam wasze problemy z maluszkami to tak sobie mysle jaki szczescie ja mam :tak: ta moja to poprostu zlote dziecko - spi, je i klocuszki wali :tak::-) zero placzu, zero problemow z usypianiem, w nocy spi miedzy 6-8godz, zero kolek :tak: boziu jak mi dobrze z tym dzieckiem:tak::-)
 
Pamka- moja karmie co 4h i raczej po takim czasie powinna byc glodna. Czasem jak sie obudzi wczesniej to po 3h a wnocy po ok 5h. Probowalam ja przystawiac czesciej co 1,5 -2h i nic to samo za kazdym razem. Obawiam sie, ze to nietolerancja laktozy bo wszystkie objawy jakie zaobserowalam na to wkazuja. Kurcze tak sie balam, zeby tego nie miala.....

Nie łam się. Trzymam kciuki żeby wytłumaczenie było tak banalne jak u mnie ;-)
Witam i ja

Aylin
- niestety tu na ebay tego typu zabawek sie nie kupi, a czekac za z polski mprzyjdzie to bym nie dala rady:tak: jak o czyms pomysle to musi byc teraz juz.

U nas ciag dalszy kartkowej komunikacji:-p
Jak tak czytam wasze problemy z maluszkami to tak sobie mysle jaki szczescie ja mam :tak: ta moja to poprostu zlote dziecko - spi, je i klocuszki wali :tak::-) zero placzu, zero problemow z usypianiem, w nocy spi miedzy 6-8godz, zero kolek :tak: boziu jak mi dobrze z tym dzieckiem:tak::-)


Ja tez tak miałam aż do teraz :tak: Jeszcze wszystko przed Tobą;-)
 
Kasienka ja zawsze wychodzilam z pokoju, dalam mu poplakac minutke czy dwie i wchodzilam. jak uspokajanie w lozeczku nic nie dawalo to na rece. na rekach mi sie raczej uspokajal nawet jak mial histerie. tzn pare minut musialam ponosic ale jednak sie uspokajal :) tylko ze potem znow odkladasz i znow histeria na nowo i tak w kolko ze 3-4 razy u nas bylo na poczatku. po dwoch dniach juz bylam zrezygnowana ale teraz widze ze sa efekty :) podejrzewam ze u ciebie bedzie trudniej skoro spal glownie w chuscie ale w koncu powinno byc lepiej. tez sie balam ze sie zrazi do lozeczka na poczatku, ale jak sie budzi to bawie sie z nim w lozeczku najpierw, zeby kojarzyl je tez z przyjemnoscia :)

a serce sie kroi woadomo, ale za to usmiech po wybudzeniu wynagradza ten bol:) bo moj to juz w ogole nie chcial spac w dzien, a teraz ladne drzemki i od razu jest w lepszym humorku


moja przyjaciolka na porodowke pojechala. az mnie dreszcz przeszedl jak przeczytalam smsa :-)

to trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie :)

a czy Jas ma tak ze sie wybudza i dalej placze bo np nie wyspal sie ?

wstal po 40 minutach zazwyczaj spi 2 albo trzy razy tyle ... i ryk i juz nie zasnal
 
gkvip- u mnie tez bylo super, aniol nie dziecko az tu przyszly problemy z karmieniem, poza tym niunia to mala smieszka i gadula :-D:-D:-D ze spaniem nie ma problemow :no:
 
reklama
Kasienka tak na poczatku sie budzil z placzem i ja myslalam ze juz wyspany a teraz jak sie rozbudza po pol godziny (juz bez placzu) to biegne dac smoka i czasem sie uda ze zasnie. ale na poczatku po tych histeriach to szybko sie budzil, teraz mu sie drzemki wydluzaja
 
Do góry