reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Nóż kurde ale jestem sierota. Jestem z mężem w górach i zjadlam białego oscypka i pózniej sobie przypomnialam ze nie wolno ich jeść. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie.:baffled:Gdzie ja mam głowę??
 
reklama
Nóż kurde ale jestem sierota. Jestem z mężem w górach i zjadlam białego oscypka i pózniej sobie przypomnialam ze nie wolno ich jeść. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie.:baffled:Gdzie ja mam głowę??
ale Ci zazdroszcze że jesteś w górach ale nie martw się oscypkiem ! Wyobraź sobie że ja w pierwszej ciąży tez bylam w górach jakos w 3 miesiącu i nie miałam zielonego pojęcia że nie można jeść oscypków:) jadłam je jak głupia codziennie ze 3 tak mi smakowały :) dopiero po urodzeniu dowiedzialam sie ze nie wolno ich jesc w ciazy:D
 
Agaundpestka mój mąż stwierdził ze zaraz on sie zaloguje na tym forum jako goldenlucjan :-) i będzie nas wszystkie prostowal :)

:-D:-Dmoże i dobrze by to nam zrobiło :D kurcze pewnie bym się tak nie stresowała gdyby nie ta wiadomość o hcg i tym, ze od 10 lat byłam na hormonach i sterydach, ale mam nadzieje, ze od poniedziałku będę spokojna i się cieszyła moją pesteczką :)
No i to, ze jestem opiekunką do dzieci od 13lat i nie wyobrażam sobie życia bez nich !!!
 
Wszystkiego najlepszego Dreddka i Sicilpol , Carla - pieknie :)))) widzialas jak rusza raczkami? ale to musialo byc slodkie:)

ja tez sie objadalam swiezymi oscypkami na krupowkach tuz przed tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, nic mi sie nie stalo:)

u mnie dzisiaj mega klotnia z mezem, czasem doprowadza mnie do szalu:/ grrrrrr
 
Kurcze musze sobie jakiś odwyk zrobić od tego forum bo ciągle tu siedze i czytam .... Cały swoj wolny czas.. :p W domu balagan jak nie wiem a ja wole siedziec i czytac forum heh..:angry:
 
reklama
sicilpol
o, też masz urodzinki? wszystkiego naj!

carla
cieszę się bardzo, że wszystko ok


Wy oscypki a ja dziś mężowi piwo z colą nalewałam do szklanki i z rozpędu spróbowałam, czy dobre proporcje, łyk na szczęście był malutki ale jakie człowiek ma zaćmienia umysłu!
 
Do góry