reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
carla powodzenia !!
A ja dzis w dobrym nastroju od rana, bo to moje 33 urodziny;)
chciałam pospac trochę dłużej by wieczorem ze znajomymi posiedzieć długo, ( ostatnio wymeldowuje sie o 23ej) ale obudzilam sie juz o 7.45.
No nic mam nadzieje na jakaś drzemke w ciagu dnia:)

Wszystkiego naj naj naj i sto lat!!!:-):-):-)


Mówcie do mnie panikara ;D
Gin zbadał i stwierdził, że macica ma ok wielkość i raczej nic złego się nie dzieje...próbował złapać tętno jakimś dziwnym urządzeniem, ale nie udało się bo ciąża mała...aby mnie uspokoić dał skierowanie na usg...w środę...wyniki krwi cudne, ciśnienie ładne...karta ciąży założona...
W środę...kto by wytrzymał do środy...nie ja...wyszukałam w necie prywatny gabinet usg i pomknęłam...mrówa ma 29,5 mm tętno miarowe 160/min...macha rączkami...wow!

Super wiesci :-)

sicilpol - sto lat i wszystkiego naj naj naj:-):-):-)
 
Carla gratuluje !!! Super wiadomości.
Sicipol fajnie, ze razem mamy urodzinki. Tak, ja jestem rok starsza, 1978 ale co tam :)
Wszystkim wam dziękuje pięknie za życzenia i miłej, udanej soboty. U mnie piękna pogoda i słońce - wlasnie wróciliśmy ze spaceru- pogoda wrzesniowa.
 
Dreddkaaaaa szokkkk :szok:
Bowiem ja tez dzisiaj mam urodzinki! :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: chyba tylko rocznikowo sie mijamy, bo ja 1979 :biggrin2:
Ciekawa jestem w ilu watkach się tak zdarza, ze dwie ciężarówki na ten sam miesiąc maja urodziny w tym samym dniu!!!! ::-):-):-):-)
Tobie również życzę najlepszego z okazji 18stki :tak:

Dziewczyny poratujcie, ja na nic nie mam ochoty. Obiady to jakaś kara dla mnie nie mam pomysłów a moja rodzinka na tym cierpi strasznie bo przyzwyczaiłam ich do wymyślania różności a teraz nic....

Macie jakieś pomysły na fajny obiadek w miarę nie czasochłonny????
Ja natomiast proponuje ryz z warzywkami z patelni. Do tego kawałek cyca i pyszny obiadek gotowy :tak:

Mówcie do mnie panikara ;D
Gin zbadał i stwierdził, że macica ma ok wielkość i raczej nic złego się nie dzieje...próbował złapać tętno jakimś dziwnym urządzeniem, ale nie udało się bo ciąża mała...aby mnie uspokoić dał skierowanie na usg...w środę...wyniki krwi cudne, ciśnienie ładne...karta ciąży założona...
W środę...kto by wytrzymał do środy...nie ja...wyszukałam w necie prywatny gabinet usg i pomknęłam...mrówa ma 29,5 mm tętno miarowe 160/min...macha rączkami...wow!
PANIKARA!:-p
 
Dziewczyny, mocno Wam dziękuję za życzenia :)

Carla81 moje gratulacje! Jacie, to już 3cm! Faaajnie! Super, ze jest wszystko dobrze i zdrowo sobie szkrab rośnie :)
 
Hejka Dziewczyny ale się rozpisałyście nie było mnie dwa dni a tu tyle do nadrobienia jutro sobie wszystko przeczytam to do was napisze pozdrawiam :-)
 
Dziękuje za pomysły, jednak stanęło na grillowanej piersi z kurczaka do tego sałata lodowa- było smaczne.
A wasze przepisy wykorzystam szybko bo przez ten brak apetytu na cokolwiek nie potrafię już wymyślać:(
 
reklama
Do góry