reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja też spie na brzuchu chociaz czasem cycki mi na to nie pozwalaja tak bola ze ajjj

Dzis ide na cos w stylu targi tylko dla bab, beda upominki, zabiegi,pokazy jak ubrac jaka sylwetke a potem speedwalk :p
Moze uda mi sie spalic wczorajsza miske lodow upps

Nie wiem co myslec, lamie mnie w krzyzu. Wczoraj sie zaczelo, w nocy tak mnie bolalo ze ciezko mi bylo sie przewrocic na drugi bok, dzis boli mniej ale boli :/
Szukalam informacji w necie i nie sa one pocieszajaca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
RETY DZIEWCZYNY, ZASUWACIE NA TYM FORUM JAK MESERSZMITY!!:-D

Nie wiem czy mnie pamiętacie, jednak miałam okazję się przedstawić na wątku Poznajmy się :tak:
Jest Nas naprawdę tu dużo, czy znalazła sie odważna aby Nas policzyć??

U mnie mało ciekawie bo odkleja mi się kosmówka, mam przykazane leżeć, dostałam zwolnienie na 3 tygodnie i żyję nadzieją, że wszystko się w środku zrośnie i będę mogła normalnie funkcjonować :tak: Pani doktor radziłam mi nie czytać w necie o co dokładnie chodzi tylko stosować się do jej zaleceń a wszystko będzie dobrze. Mój maluszek w każdym razie rośnie, serduszko mu bije i zdaje się nie przejmować całą sytuacją - więc biorę z niego przykład i też się zanadto nie stresuję:yes:


Moja córeczka za to ma anginę i dodatkowo rozpacza po śmierci pieska teściów (mieszkają baaaardzoblisko Nas -czytaj darmowa opieka dla Naszej córy :-D). Z tego co mówił vet ktoś psa otruł:szok::angry: jednak ludzie to są potwory dla mnie:no:...
 
Nie wiem co myslec, lamie mnie w krzyzu. Wczoraj sie zaczelo, w nocy tak mnie bolalo ze ciezko mi bylo sie przewrocic na drugi bok, dzis boli mniej ale boli :/
Szukalam informacji w necie i nie sa one pocieszajaca
Mnie tez w krzyzu lamie od 3 dni. I tez sie troche martwie ale mam nadzieje ze to dlatego ze wszystko sie rozciaga. Mnie dodatkowo promieniuje bol na prawa noge. A co wyczytalas???
 
Ze bole krzyza zwiastuja obumieranie ciazy :/
Nie mam nawet najmniejszego zamiaru w to wierzyc.
Mysle ze to skutek odkurzania, zakupow i lezenia w nieprawidlowej pozycji. Brzuch mnie nie boli i nie mam zadnych skorczy. Bol jest typowo przy ruszaniu sie czyli schylaniu i skrecaniu
 
Ze bole krzyza zwiastuja obumieranie ciazy :/
Nie mam nawet najmniejszego zamiaru w to wierzyc.
Mysle ze to skutek odkurzania, zakupow i lezenia w nieprawidlowej pozycji. Brzuch mnie nie boli i nie mam zadnych skorczy. Bol jest typowo przy ruszaniu sie czyli schylaniu i skrecaniu
Ja wczoraj przesadzałam kwiaty i malowałam szafkę i po tym też mnie łupało w krzyżu. To pewnie z wysiłku a nie, z "umierania" :tak:
 
No właśnie, ja tez sie wiercę, ale to trwa ponad godzinę, dlatego zdecydowałam, ze bede wstawać, bo mecze sie tak przekręcając sie na z boku na bok...

Słuchajcie, mam pytanie, czy według Was mogę spać na brzuchu? Tzn nie do końca, spie na boku, ale boku-brzuchu hmm tak, ze z jednej strony przyduszam trochę brzucha do łóżka i trochę świruję, ze może nie powinnam?
a ja tez tak spie :) Jak bedziemy mialy wielkie balony z przodu zamiast brzuchów to wtedy zdazymy naspać się na plecach:/ Ja całą pierwszą ciąże spałam na lewym boku z poduszką między kolanami bo sie naczytałam gdzieś że wtedy lepiej dziecko sie dotlenia :p
 
Hej hejo;) Carla, bardzo się cieszę z super wiadomości:) Teraz ja zaczynam panikować... jutro będę miała robione usg, ale dopiero po 17... jak ja wytrzymam... spać z nerwów nie mogę... i jeszcze jutro cały dzień w napięciu:( Miłego Dnia dziewczynki...|! A jeśli chodzi o spanie na brzuchu, to ja inaczej nie zasnę;)
 
Nie wiem co myslec, lamie mnie w krzyzu. Wczoraj sie zaczelo, w nocy tak mnie bolalo ze ciezko mi bylo sie przewrocic na drugi bok, dzis boli mniej ale boli :/
Szukalam informacji w necie i nie sa one pocieszajaca
Ja mam to samo ale nie martwie się tym z uwagi na to że w pierwszej ciąży tez to przechodziłam a nawet i bardziej wtedy bolało dzidziuś urodził się zdrowy i mi nic nie bylo ;)

Ze bole krzyza zwiastuja obumieranie ciazy :/
Nie mam nawet najmniejszego zamiaru w to wierzyc.
Mysle ze to skutek odkurzania, zakupow i lezenia w nieprawidlowej pozycji. Brzuch mnie nie boli i nie mam zadnych skorczy. Bol jest typowo przy ruszaniu sie czyli schylaniu i skrecaniu
niema co czytac tych bzdur na necie bo czesto tylko niepotrzebnie sie martwimy przez to . dlatego ja z tym skończyłam :) Najlepiej jest zaufać lekarzowi prowadzącemu i mówić mu o każdej jednej obawie .. gwarantuje ze wtedy cała ciąża przebiegnie bardzo spokojnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam w ten sloneczny dzionek tu u nas w Szkocji:-).
Butterfly - ja tez jutro USG i to pierwsze:tak: Oby tylko wszystko bylo dobrze. Stresik juz jest:tak:
A z tym spanie to ja tylko na boczku szczegolnie teraz cycuchy tak bola ze na brzuszku to nie ma szans:-D.
 
Do góry