reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
carla- trzymam kciuki...i napisz jak wrócisz co i jak

dreddka- wszystkiego naj naj z okazji kolejnych 18 urodzin

a ja dzisiaj wstała w fatalnym nastroju, wszystko mi przeszkadza, denerwuje i znowu te mdłości - cholera kiedy one się skończą...a później do teściów na obiadek....a najgorsze że do 13 siedzę w pracy, pół soboty zleci i się nic nie zrobi już w domku...może mi przejdzie po czekoladzie:-)
a odnosnie wagi to mi nie mówcie, mam 178cm i zaczynam z 72,3kg i coś czuje że skończę na 80+. W I ciąży przytyłam 13kg z czego Tusia ważyła 4kg, ale i tak po niej mi zostało jeszcze 4kg na plusie...ale co tam, o tym będę myślec po porodzie

miłego dnia dziewczynki
 
Dobry!
Czekajcie, czekajcie...jak po dzisiejszej wizycie poszerzy się grono osób, które mają mnie za histeryczkę...to i o tyciu coś napiszę...teraz kciukasy bo się zbieram do gina...wdech, wydech...wdech...miłego dnia :)
Będzie dobrze! Wszystkie trzymamy za Was kciuki!!!:tak:
Na dziś miałam planowanego tylko gina...pewnie chciał założyć kartę ciąży...ale mam nadzieję, że jak wysłucha moich obaw to zrobi nieplanowane usg (w luxmedzie to nie takie hop siup - oddzielne skierowanie i inny gabinet)...oby...bo tylko widok mojej dychającej mrówy może mnie uspokoić...
Ja zawsze trafiałam na ginów, którzy mieli w gabinecie usg i nie mogłam pojąć, że badanie może mieć miejsce tylko na samolocie. Teraz wiem, że dość często ma to miejsce.
Tym bardziej w ciąż - czy lekarz jest w stanie stwierdzić, że z dzidzią wsio oki bez usg? Chyba nie. :no:
carla powodzenia !!
A ja dzis w dobrym nastroju od rana, bo to moje 33 urodziny;)
chciałam pospac trochę dłużej by wieczorem ze znajomymi posiedzieć długo, ( ostatnio wymeldowuje sie o 23ej) ale obudzilam sie juz o 7.45.
No nic mam nadzieje na jakaś drzemke w ciagu dnia:)
NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN! :-)
Które to? Znowu 18ste? ;-)
 
Dreddka najlepszego!!!!:) Ja dziś od 7:20 na nogach, bo mój ukochany teść postanowił złożyć nam z rana wizytę i jakoś dziś w złym nastroju wstałam... Co do przytycia, to ja nie mam pojęcia ile ważę i nie wiem czy chcę wiedzieć...;/ Wiem, że jakiś czas temu jak stanełam na wagę to było 71 kg. przy 176cm.wzrostu... więc jak widać do najszczuplejszych to ja nie należę... niestety... mam tendencje do tycia, chociaż jem normalnie, przynajmniej tak mi się wydaje... boje się, że do 100 dobije... ehhh... ale to teraz jak dla mnie nie jest najważniejsze:)
 
Jeśli chodzi o wagę to ja też troszkę się boję co będzie. Startuję z 59kg przy wzroście 160cm :sorry:. Jedyne pocieszenie to takie, że jak tyję to w brzuchu. Mam nadzieję, że w ciąży też tak będzie i w rezultacie do 90tki nie dobiję ;-)


Już chyba o to kiedyś pytałam, ale nie dostałam odp. Czy Was też tak boli podbrzusze? Nie jest to ból jak na @, tylko bardziej owulacyjny. Jakbym zakwasy miała... Jestem tam cała obolała. Czy to jest związane z rozciąganiem się macicy?
 
Carla trzymam kciuki :-)
Dreddka wszystkiego naj naj.:-)
Już pytałam was ale jeszcze raz pytam. Bolą was kregoslupy? Mnie boli ale mam wrażenie ze tak bardzo nisko nad kością ogonowa i rozchodzi sie na biodra. Dziwne :baffled: Macie tez tak??
 
Jeśli chodzi o wagę to ja też troszkę się boję co będzie. Startuję z 59kg przy wzroście 160cm :sorry:. Jedyne pocieszenie to takie, że jak tyję to w brzuchu. Mam nadzieję, że w ciąży też tak będzie i w rezultacie do 90tki nie dobiję ;-)


Już chyba o to kiedyś pytałam, ale nie dostałam odp. Czy Was też tak boli podbrzusze? Nie jest to ból jak na @, tylko bardziej owulacyjny. Jakbym zakwasy miała... Jestem tam cała obolała. Czy to jest związane z rozciąganiem się macicy?

Mnie jakiś czas temu bolało podbrzusze, tylko to było bardziej jak takie skurcze i trwało to kilka minut, od razu pojechałam do szpitala i tam zostałam pare dni... ale takie jakby zakwasy to chyba nie... czasami mnie pobolewa ale tak w okolicach pępka... i też za bardzo nie wiem co to jest;/
 
reklama
Carla trzymam kciuki :-)
Dreddka wszystkiego naj naj.:-)
Już pytałam was ale jeszcze raz pytam. Bolą was kregoslupy? Mnie boli ale mam wrażenie ze tak bardzo nisko nad kością ogonowa i rozchodzi sie na biodra. Dziwne :baffled: Macie tez tak??

Mnie też czasami pobolewa właśnie w tym miejscu, kuzynka mi powiedziała, że też tak miała i to podobno jest rozciąganie miednicy, ale czy to prawda to nie mam pojęcia...
 
Do góry