reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dzień dobry wszystkim! U mnie poranek za oknem dość ponury, mam nadzieje, ze pózniej będzie lepiej. Yousta, gosikk trzymam kciuki - powodzenia!!!
Moja kolejna wizyta dopiero 3 grudnia- wydaje mi sie, ze to wieczność!
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!
I zmykam do pracy! WKOŃCU - koniec siedzenia w domu :))
Bede wieczorkiem i czekam na same przyjemne wiesci!!
 
Ja też trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty - ddajcie szybciutko znać i wklejcie zdjęcia wszych fasolinek :-)

Nad morzem pogoda beznadziejna, zimno i pochmurno - dziś zamiast spaceru po plaży, zostaje spacer po lesie :-(

Miłego dnia ciężarówki!
 
M@dz1@ dopiero teraz zauważyłam skąd jesteś ;-) ja jestem z okolic Cieszyna i Skoczowa więc poza tym samym dniem ciąży to jeszcze ta sama okolica nas łączy :-D
A gdzie będziesz rodzić w Ciesznie czy w Bielsku?:-)

Wlasnie ja jakoś bardziej boje sie karmienia, zapalenia piersi, zastojow niż porodu. Może dlatego , ze widziałam dwie moje przyjaciółki umierające z bólu piersi na początku, a porodu na żywo nigdy...
Boże ja miałam tak poranione piersi że jak sobie pomyśle o tm bólu to już mam dość
własnie odeszłam od kibelka to juz 3 wieczorne rzyganie , 4 ogolnie... czy to napewno wszystko ok? wszedzie mowi sie o porannych wymiotach i mdlociach mnie zawsze trafia od poludnia po wieczor?!?!?!:(((
ja też mam wieczorne mdłości coś strasznego

Jak piszecie o tych ciastach i obiadkach to wam zazdroszcze chciałabym zjeść coś ze smakiem tak jak wy, kompletnie na nic nie mam ochoty muszę się zmuszać do jedzenia

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
 
reklama
Witam,
dawno mnie nie było i zaległości do przeczytania.... Również trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty, ja kolejną wizytę mam dobiero 22-11, naszczęcie już o 8 rano więc nie będę się denarwować przez cały dzień. Naszczęscie cały czas pracuje i nie mam czasu na myślenie i denerwowanie się. Chociaż jak tak was czytałam zastanowiłą mnie jedna rzecz - sikanie :confused:. Ja jakoś nie czuje specjalnej róznicy, nie chodzę częściej do WC. Oczywiście pije wodę i w związku z tym trochę częściej siusiam, ale noc przesypiam bez wstawania. Tylko kurcze dlaczego tylko ja tak mam, a może ktoś jeszcze nie cierpi na wzmożone siusianie?? Kiedyś gin powiedział mi, że mam lekkie tyłozgięcie macicy, może dlatego, nie naciska ona na pęcherz??? jak myślicie???
 
Do góry