reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Powiedz mi czy pytałaś dzina czy te badania na NFZ po dwóch poronieniach to przysługują bezpłatnie? Też byłabym zainteresowana.

tialana mnie też zastanawia brak brzuszka, jesteśmy w podobnym tc więc daj znać jak ci tylko wyskoczy:-)

Ja nie musiałam pytać, bo mój ginekolog zaproponował mi te badania sam. Pewnie w pomorskim nfz są jeszcze pieniądze i dlatego. W czwartek będę miała więcej szczegółów, więc dam Ci znać.
 
reklama
nanulika dałabyś po kawałku a nie kusisz!
Wy zanim się obejrzycie będziecie sie pakowały do szpitala a my z nanuliką będziemy Wam murzynki z kokosami przynosic :D
tere fere, obiecanki cacanki:-)
Ja też uciekam, stersik przed jutrem się odezwał i dołączył płaczek. A mąż daleeeko.
Spokojnej i mało zabieganej (w wiadomym kierunku) nocki życzę
 
własnie odeszłam od kibelka to juz 3 wieczorne rzyganie , 4 ogolnie... czy to napewno wszystko ok? wszedzie mowi sie o porannych wymiotach i mdlociach mnie zawsze trafia od poludnia po wieczor?!?!?!:(((
 
własnie odeszłam od kibelka to juz 3 wieczorne rzyganie , 4 ogolnie... czy to napewno wszystko ok? wszedzie mowi sie o porannych wymiotach i mdlociach mnie zawsze trafia od poludnia po wieczor?!?!?!:(((

U mnie tez mdlosci zaczynaja sie gdzies od 12tej i tak do poznego wieczora:tak:i im mniej jem tym gorzej :tak:. No ale coz taki urok ciazy:tak:
 
witam po dłuższej przerwie, widzę że temat żygania więc mogę się przyłączyć-u mnie nie ma znaczenia pora dnia ani nocy ale to prawda że im mniej jem tym jest gorzej więc się zmuszam bo apetytu nie mam wcale
 
rruurrkkaa - miło nam Cie tu widzieć!!! kiedyś jedna z dziewczyn zauważyła, że założyłaś ten wątek i ślad po Tobie zaginął...
 
Miłego Dnia :)
Katrina masz termin na 30 maja? Pytam bo Twoja ciąża o 2 dni starsza od mojej patrząc na suwaczek a ja mam na 1 czerwca:D chociaż sprawdzalam na kilku roznych suwaczkach to kazdy pokazywal inaczej :p pomimo ze wpisywalam te same daty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hallo śpioszki! Czy któraś z Was też dzisiaj idzie podglądać maleństwo? Ja mam takiego małego stresika, że spałam tylko 4 godzinki i już myślami jestem w przychodni... a tu do prawie 14stej trzeba czekać:-(
 
Do góry