reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aylin ja daje D i K tyle ze u nas o 8 doby mowili hehe. ja mam te 2 w 1 w kapsulkach wiec otwiera buziaka, wyciskam mu do buzi prosto i juz,a jak sie dokarmia modyfikowanym to mowili zeby dawac co drugi dzien.
 
Dziewczyny miałyście przygotowane/kupione mleko modyfikowane już przed pójściem do szpitala? Czy wstrzymać się i wysłać małża jak będzie potrzebne?
Jakie polecacie?
 
no i po wizycie-opisałam w odpowiednim wątku
ale się nachodziłam :szok: nogi jak balija ale co tam może się coś ruszy o :-D
idę jakiś obiad upichcić
trzymajcie się laski i do porodów proszę żebym miała komu gratulować buziaki:cool2:
 
Maćku ja nie miałam kupionego mleka,dopiero po wyjściu ze szpitala M. poszedł kupić.I kupił to,którym Janko był dokarmiany w szpitalu.
Ja Ci nic nie polecę,bo w PL są inne mleczka niż u nas;-)
 
Hej, my już wróciliśmy z placu zabaw - rany dziewczyny ALE ODPOCZĘŁAM!!!!!!!!
Jak cudnie jest u nas na placu zabaw!!! Cień, wiaterek - no po prostu BAJKA!!! Nic upału nie czuć, nic! :D Ale już chciałam do domu wracać, bo już mnie d*** i plecy bolały od siedzenia na niewygodnych ławkach :/ Ale Szymek się pobawił ze swoją "narzeczoną" i jest szczęśliwy ;)

Właśnie zjadłam z Szymkiem resztkę sernika z galaretką, mniam :D

okna mam wszystkie pootwierane na oścież (niech żyją moskitiery) i mam wiatr cudny, więc gorąco nie jest :D a mieszkanie mam dwustronne, i akurat nigdzie nie świeci słońce, bo mam okna wschód-zachód, więc jeszcze trochę cienia będzie ;)
 
siedzę i się ślinię. Miałam nie żreć słodyczy ale jadę do sklepu po składniki :( buuuuuu dupa rośnie

to ciasto jest nie az tak kaloryczne jak wyglada....malo ma tluszczu w sobie :tak: a ja powoli sie przymierzam do tego
Ciasto czekoladowe (chocolate loaf cake)
pociaga mnie ta mokrosc czekoladowa ehhh

Wolałabym opcję w dół;) z 4300 na 3200 ;)
Ja żadnego rozwarcia nie mam :( głucha cisza:( tak jakbym miała jeszcze z miesiąc w tej ciązy być:/ a Ola się tak rozpycha że mnie wszystko boli:/ aż mi się ryczeć chce:( mam dość! :(


Poszłabym na film "jak urodzić i nie zwariować" ale dopiero w piątek premiera:/

tez mnie boli szczegolnie wieczorami. I tak sobie mysle ze jesli rozpychanie sie tak boli to ja porodu nie zniose. Mam wrazenie ze mala chce przebic worek z wodami plodowymi ale nie daje rady. Czuje ja od kosci ogonowej az w pipie (takie klucie)
do tego te pytania czy to juz...nawet moj szef do mnie zadzwonil kumacie to juz szczyt wszystkiego normalnie. Moj maz mowi ze jak idzie do pracy to sie kazdy pyta, w pracy to pierwsze co slyszy to czy mam skorcze.:baffled:

na zlosc chyba jeszcze nie urodzilam :cool2:
 
reklama
Aylin ja daje D i K tyle ze u nas o 8 doby mowili hehe. ja mam te 2 w 1 w kapsulkach wiec otwiera buziaka, wyciskam mu do buzi prosto i juz,a jak sie dokarmia modyfikowanym to mowili zeby dawac co drugi dzien.

Ja od 12 bo w szpitalu dokarmiałam modyfikowanym. Więc mi przesunęli rozpoczecie podawania wąłsnie o te 4 dni.

Dziewczyny miałyście przygotowane/kupione mleko modyfikowane już przed pójściem do szpitala? Czy wstrzymać się i wysłać małża jak będzie potrzebne?
Jakie polecacie?

Wstrzymać się. Bo moze się okazac ze nie bedzie ci potrzebne. A to wszędzie mozna kupić. Ja mam enfamil. A czy polecam... Nie wiem - mloda pila. A ja nie próbowalam :)
W szpitalu był enfamil, Hipp i bebilon. Hipp miał jakis taki dziwny zapach. Reszta normalny.
 
Do góry