reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam I dopisuje sie do listy nie mogacych spac:tak:.

Laski w szpitalach - co by szybciutko wam poszlo:tak:

A tym co tak bardzo bardzo wyczekuja - dajcie sobie na luz I zrobcie cos bardzo milego tylko dla siebie :tak: Nie dla mezusiow, partnerow, dzieci i calej reszty tylko dla siebie:tak: to ostatni dzwonek !
Pomyslcie ile kobiet chcialo by byc na naszym miejscu:tak:.
Takze do dziela kobitki:tak: bez marudzenia, bez boli, z usmiechem na twarzy kazda niech sobie dobrze dzisiaj zrobi:tak: :-D
 
reklama
gkvip - popieram :)

Ja wlasnie dla siebie pranie nastawilam :)

A na serio - siedze w necie i szukam przpisów na dzisiejszego grilla dla mnie i kolezanki w ciazy :) warunek - bez mięsa :) i ograniczyc czosnek musze....

Więc bedziemy szaleć z grilowaną cukinia, kalarepką, cukinia nadziewaną fetą, chlebem z przyprawami.... pychota :)
 
pytanie do facebook'owców ;) gra któraś w Monster World? :-D

Grałam, ale odpuściłam jakiś czas temu :) Teraz realizuję się strategicznie w Backyard Monsters oraz kulkowo w Bubble Witch Saga :)

Dziękuję wszystkim za wsparcie wózkowe!!!! Przespałam się z tym, dostałam klucz do wózkarni, zobaczyłam te 18 rowerów ściśnięte jak śledzie w puszce i ani grama miejsca na mój stelaż i postanowiłam wepchać na chama stelaż. Niech sąsiedzi się martwią.
Swoją drogą, jak można blokować miejsce w wózkarni rowerem, którego się nie wyciąga od 3 lat? Chętnie bym wystawiła w pizdu te wszystkie trupy.

Idę dziś na KTG, oczywiście dowiem się, że nic się nie dzieje...

A wieczorem meczyk z najbliższymi znajomymi przy piwku bezalkoholowym :)

Veritaserum jak ja Ci cholera zazdroszczę :D Cesarkowanym życzę powodzenia i szybkiej rekonwalescencji ;)
 
Witam,

dziewczyny 3mam kciuki za cc:tak: za tydzien ja juz bede na stole:szok:

mamina- Kamila ma racje, cc nie jest zabiegiem lecz operacja:tak:

josie powodzenia

mlodak kciuki zaciśnięte:tak: mam nadzieje, ze Was wypuszczą dzisiaj do domku;-)

trzeci dzień mi niedobrze:-( aach zeby przetrwać jakoś ten tydzień jeszcze
 
Takze do dziela kobitki:tak: bez marudzenia, bez boli, z usmiechem na twarzy kazda niech sobie dobrze dzisiaj zrobi:tak: :-D

Hehe no jeśli każesz!!! No ale żeby tak oficjalnie do masturbacji namawiać? :-D
Chyba jednak poczekam do wieczora na Męża - on to tylko czeka na znak, a że biedak się dziś wymęczy na meczu (nie lubi, nie ogląda, a bez piwa to już masakra totalna) to mu zrobię prezent :-p

A mi rodzice zrobili niespodziankę i mnie odwiedzą lada moment :-) Szybko domek ogarnęłam i nawet do sklepu po lody poszłam bo będę miała towarzystwo do pałaszowania :-)
 
Hej, witam kobitki. nie mam ostatnio czasu pisać ale czytam Was regularnie. Trzymam kciuki za rodzace:)
u mnie noce też ciężkie, dodatkowo moja Młoda tez ostatnio ma jakieś akcje z nocnymi krzykami i ja się budzę do niej- dzisiaj o 2 w nocy musiałam kołysanki śpiewać, przed piątą dać mleczko a o 6 pobudka:crazy:
na szczęście mój M potem się nią zajął a ja poleżałam do 8:30- luksusss.
mnie coś chyba znów żołądek zaczął boleć no masakra ale nie jest źle. generalnie staram sie nie narzekać i jakoś dawać radę. Pogoda do d....miało być ładnie, ja 4 pralki prania zaplanowałam a tu chmuryyyyy:wściekła/y:
zaraz koniec przerwy bo Zuzia z przedszkola wróci..
 
Witam;)
Ja nadal 2in1.... owszem ostro zaczęło się dziać, nie mogłam sobie już z bólem poradzić, już poszłam się wykąpałam i czekałam ledwo zywa na męża. Przyjechał- a mi jak ręką odjął...później znów mnie chwyciło i tak parę razy. Ale nic z tego. Mój synek nie spieszy się na świat.

Gratuluję wszystkim nowym mamusiom - naprawdę wam zazdroszczę..chciałabym żeby było już po wszystkim, bo coaz bardziej się boję..

Móje dziecko mało aktywne, wczoraj prawie go nie czułam, dziś trochę rano i dalej spokój..brzuch boli, ale juz nie zwracam na to uwagi..

Miałam dziś za okna się brac ale mąż stwierdził, żebym poczekała bo mecz dzisiaj:szok::szok::szok:ja cie krece.
Także rozumiem was wszystkie dziewczynki i trzymam kciuki za was;*
 
reklama
A co tam
:-D co se zalowac bedziemy. Ma byc nam dobrze I przyjemnie I tylko nam!!!!!!!!!.
Wszystkie ruchu dozwolone :-D:-D:-D

No kurde, robie sobie dobrze i przyjemnie od jakiegos czasu i nic nie działa:-DDzis w nocy znowu miałam trochę skurczy a teraz cisza..... No nic pokibicuje trochę naszej reprezentacji. Własnie ogarnęłam łazienkę i padam. W planach mam jeszcze zrobić kurczaka, serek z rzodkiewką i koktajl truskawkowy:-) A teraz przejdę się jeszcze na spacerek bo słońce grzeje!

Josie - trzymam kciuki za szybka akcję, bo juz za długo czekasz!

Idę po kota bo własnei słyszę pod oknem, że leje się z jakimś innym kocurem. Pfffff.

Trzymam kciuki za cesarki dzisiejsze!!!!!
 
Do góry