reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze cesarki :-):-):-)&&&&&&&&&&&

Sciskam na pewno będzie dobrze:-)

Ja dziś kiepski nastrój od rana. Może później będzie lepiej.
A Chirurgów już wszystkich obejrzalam włącznie z ostatnim... dr House też. Ostatnio wróciłam do er.

Wczoraj popoludniowy spacer po lesie częściowo ze znajomymi. Plus jedno roczne dziecko w spacerowce i jedna ok 9 latka za sterem. Miał dość po mniej więcej pół godzinie .

A dziś zobaczymy.

Sciskam Czerwcowki :-)
 
reklama
Witam dziewczyny

Prawie całą noc nie spałam. Nie mogłam zasnąć. Rano miałam jechać z Marcelem do kontroli, wstałam o 7 żeby go umówić na wizytę a lekarza nie ma dzisiaj. Wkurzyłam się, bo mogłam sobie pospać....

Ja mam już dość tego czekania i wypatrywania oznak. Daję sobie spokój. Lecę zaraz do miasta bo mam ochotę na czereśnie.

Miłego dzionka kobiety
 
Ale dziś ciężka pogoda!!! Masakra! Brzuch dziś wyjątkowo ciąży i boli :no: Zaza u mnie też jakby kształt zmienił i upierdliwie pobolewa! Dziwne...

Kamila zdrówka! Oj Ty biedaczko - się namęczysz z tymi chorobami!

Klusia trzymam kciuki za KTG iiii niech akcja się rozwinie tak jak sobie życzysz - czyli życzę powrotu na placki!!
Ejjj sama bym zjadła! Wczoraj zrobiłyście mi ochotę na naleśniki więc je smażyłam zaraz po obiedzie, a dziś co? Mam placki piec? Tylko z nimi tyle roboty a ja mam dziś jakiś ciężki dzień na aktywność!
 
Hej dziewczeta,

Ja dzis jade wieczorkiem na euro impreze do kolezanki :) Grill, ognisko i tv w altanie :) Wszyscy zadowoleni bo my z babami się nagadamy a panowie nasi mecz oglądną :)


AVO i Kasia
- trzymam kciuki za CC. Z jednej strony zazdroszcze, a z drugiej - toz przeciez obiecałam ze na straży was bede stała :)

Ja telefonow i sms-ow na zasadzie "czy już urodzilas" praktycznie nie mam. Nie liczac mojej babci. Przestalam odbierac od niej telefon. Normalnie 9 miesięcy ciązy myślała tylk o sobie a nagle bedzie mi dobre rady dawac i dopytywac czy juz urodzila. I nie wynika u niej to z troski, a z egoizmu "bo kto mnie będzie odwiedzał... Ja pomocy potrzebuje.... Bo nie wiadomo czy nie umre..." Nosz ***** mać - odkąd skończyłam 10 lat slysze ze ona juz umiera. Wrrrrrrrrrrr

Ide nastawic pranie.... a nuż uda się i wyschnie....


Alijenka - nie wiem czyś nie urodzila.... ale jak nie to ja po zurku na sniadanie cukier 156..... masakra
 
Witam się i jak

Aylin jeszcze nie urodziłam i narazie cukier mam w normie :))

Aga też jeszcze nie urodziła, znaczy jak przedwczoraj z nia się kontaktowałam sms to napisała że narazie leży w szpitalu i czekają na rozwój akcji


Widzę że już prawie każda z nas nie może spać, ja też od 2 dni mam koszmarne noce, brzuch boli, krocze boli ze wstać nie mogę i mam takie wrażenie że mała to mi w tym kanale rodnym palcami grzebie !!!!!!
 
Josie kurcze pewnie juz jestes mama a ja dopiero zobaczylam ze ty biedna w szpitalu. Trzymaj sie silna babo :*

Avo i kasia pamietajcie ze to rutynowy zabieg i bedzie dobrze
 
reklama
Do góry