reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Josie - powodzenia i szybkiego rozwoju akcji!!!

AVO i Kasia
- trzymam kciuki za CC!!!

Młodak- współczuję przejść i podejścia szpitala :/ Jak tak można pacjentki traktować?!?!?! ehh, szkoda słów!!! Trzymam kciuki, żeby Was dzisiaj wypuścili!!!

BMR, Paulina - strasznie Wam współczuję samopoczucia, ja też dzisiaj jęczałam jak się przewracałam z boku na bok... Ale jeszcze trochę muszę wytrzymać i pewnie wytrzymam...

Szymek ogląda bajki a ja leżę z lapkiem i jestem śpiąca i nie mam weny... pospałabym jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
Klusia - współczuję przejść i podejścia szpitala :/ Jak tak można pacjentki traktować?!?!?! ehh, szkoda słów!!! Trzymam kciuki, żeby Was dzisiaj wypuścili!!!

.
Jezuuuu ja jeszcze tam nie pojechałam,nikt mnie nie trzyma,mam nadzieję, że to nie jakiś zły znak;-)
Ja dziś jadę na ktg i nie wiem czy zostanę od razu, czy wieczorem będę mogła jechać;)
 
Jezuuuu ja jeszcze tam nie pojechałam,nikt mnie nie trzyma,mam nadzieję, że to nie jakiś zły znak;-)
Ja dziś jadę na ktg i nie wiem czy zostanę od razu, czy wieczorem będę mogła jechać;)
o matko, widzisz jaka ja nieprzytomna! Myślałam o Młodak!!! żadnych złych znaków proszę się nie dopatrywać!!!
 
Witam!

Widzę, że dziś kolejny dzień pełen emocji!

Trzymam kciuki dziewczyny!!! :tak:

...i zazdroszczę, bo zaczynam mieć serdecznie dosyć...:confused2:
 
Hejka, więc dzisiaj nam pewnie przybędzie pare dzieciaczków :) dziewczyny dużo emocji na meczu i szybko pójdzie :)))))
gratuluję nowej mamie i 3mam kciuki z całych sił za te co dzisiaj będą miały cesarki i josie za Ciebie by szybko poszło !
mlodak ja sie dziwie ze malemu nie dali kroplówy na wypłukanie bilirubiny. ja z wiktorem leżałam po porodzie 8 dni ze wzgl na zołtaczke i nas puscili do domu, w domu znowu zżółkł po 2 dniach i wróciliśmy do szpitala. wystarczyło że na jedną noc podali kroplówkę i nie karmiłam go cycem i nastepnego dnia wyszlismy do domu bez żółtaczki ! fakt faktem ze pojechalismy do innego szpitala niz lezelismy po porodzie.. ale lampy to mało dają z tego co mówili mi w tym co kroplówke dali


a mnie znowu choroba rozkłada !! cholera jasna dopiero co byłam chora i antybiotyki brałam i znowu.. gardło mega spuchnięte bolące mówić nie mogę gorączka 39 masakra jakaś a tu 2 dzieci trzeba się zająć :crazy: moze uda mi sie jakos wyrwac sie do przychodni późnym popołudniem bo boje sie ze pozarażam ich eh..
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

AVO, Kasia - &&&&&&, bedzie dobrze :-) a tak w ogóle to zazdroszczę przynajmniej wiecie ,że dziś już będziecie miały maluchy przy sobie , a my nie znamy dnia ani godziny :tak: i tak żyjemy sobie w błogiej nieświadomości :-)

josie - &&&&&&, oby poszło szybko :-)
a tak w ogóle to druga krakuska nam się sypie :-) czyżby przyszedł czas na wykluwanie się smoczków wawelskich :-) w moim przypadku oby :-D bo nie myślałam, że będę mieć już dość ......

młodak - trzymam kciuki za dzisiejszy wypis i współczuje przeżyć

kamila - zdrówka

kocham piłkę nożną , uwielbiam chodzić na mecze , ale muszę powiedzieć,że to euro mi już bokiem wychodzi :no:
 
witam

u mnie kolejna noc z potwornie bolącym brzuszkiem, poza tym zmienił kształt, młody chyba znalazł sobie nową pozycję w środku, oby to była pozycja do porodu już;-)


Nalesniki z nutella i truskawkami :-D
osz ty, nie mam truskawek, ale sobie kupię:-p:laugh2:



avo już ma swoją córeczkę :tak:


josie trzymam kciuki za szybki rozwój akcji


mlodak kciuki za wasze dzisiejsze wyjście


klusia powodzenia na ktg
 
reklama
witam

u mnie kolejna noc z potwornie bolącym brzuszkiem, poza tym zmienił kształt, młody chyba znalazł sobie nową pozycję w środku, oby to była pozycja do porodu już;-)



osz ty, nie mam truskawek, ale sobie kupię:-p:laugh2:



avo już ma swoją córeczkę :tak:


josie trzymam kciuki za szybki rozwój akcji


mlodak kciuki za wasze dzisiejsze wyjście


klusia powodzenia na ktg

skąd wiesz ze avo ma już córcie przy sobie??
 
Do góry