reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A mnie sie dzisiaj wysypka nie pokazala chyba faktycznie od jakiegos szpitalnego gown.... zlapalam;/
za to leze przygnębiona bo moj bobek dzisiaj znowu moze przez caly dzien z 5 razy sie ruszyl i nie byly to kopy a musniecia....
nie wiem czy moze przekrecil sie w strone wnetrza brzucha i wali tam czy ma mniej miejsca.... czy po prostu jest leniwy... innego "czy..." nie biore pod uwagę ale mnie to martwi :( nawet czekolada ani muzyka go nie rusza...naczytalam sie glupot w internecie o obumarlych plodach przy braku odczuwania ruchow i leze i placze... wiem glupia jestem ... ale hormony jeszcze bardziej pietrza moj niepokoj :(((

Klade sie, pogadam z kluskiem moim zeby troche pokopał ;((( bo przeciez nie wroce do szpitala po paru dniach z tym samym.... ehh matka wariatka :(
 
reklama
Wreszcie mam czas, zeby usiąśc przed kompem a Wszystkie uciekaja spać:-(

nanulika
super:tak:

aga super, ze wizyta udana i ze Maly taki dorodny chlopczyk:tak:;-)

macku ja wlasnie ogladam |One born every minute i robia wlasnie cc:tak:
powoli sie przygotowuje do tego bo prawdopodobnie znowu mnie czeka. Nie martw sie na zapas;-) ja tez nie chcialam cc a wszystko wyszlo w trakcie :tak: teraz wiem ze to byla najlepsza decyzja bo Maly by sie mogl nawet udusić:(

O matko to wczesniak wazy troche ponad kg:szok: jakie malenstwo:szok:

ale jestem zmeczona a musze jeszcze wyprasowac :tak:
 
Dzielnie sie dzis trzymalam ale teraz padam :baffled:

aga - super ze malutki ok, a bólu wspólczuje!!
nanulika - gratuuuuuuluje!!!! super wiesci!

asiia - odezwij sie!!!!!
Asia jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki za maluszki. To będzie Was 31 tydzień więc i tak nie najgorzej niz zakładano początkowo! Masz u nas wsparcie pisz jak tylko cos sie bedzie dzialo.

30 poniewaz lekarze liczą tygodnie skonczne a nie zaczęte;-)

buziak ja wiem, ze tylko 3 dni ale jakas zestresowana tym jestem:zawstydzona/y: pewnie dlatego, ze pierwsze rozstanie. Ale dam radę ;) musze po prostu wykorzystac ten czas na maxa, zakupki, sprzatanie w domku itp.:tak:

i tak do tego podejdz!!! to czas dla ciebie !! a amałemu to si przyda ;))

Pecherzyk 1.96cm, fasolka 55mm, wg usg 5w4d czyli tydzien mlodsza:) bylo widac malenkie serduszko :))))))))))
Jupiiiiiii:....
W poniedzialek mam przyjsc po dalsze L4.....

z powodu przeziebienia???

xdorota- moze Tobie przydałby sie ten detektor???
 
Dzięki jeszcze raz za gratulacje:)
a L4 tak:) z powodu przeziębienia.... nadal trzyma i gin stwierdziła,że nie zaszkodzi na wszelki wypadek pounikać tłumów i skupisk ludzi (pracuję w biurze typu open space) :)
 
Najbardziej to mnie by sie juz czerwiec przydal i worek dodatkowych nerwow... bo te juz mam na wykonczeniu.... jakkolwiek to zabrzmi czuje ze zmierzam do jakies depresji ciazowej :(((


Jeszcze mnie schizuje ta luteina dopochwowa 2x2 ... dali ja tylko i wylacznie zapobiegawcza bo powodow ku temu innych nie bylo.....nie wiem czy taka luteina to dobry pomysl w 29 tygodniu.... nie chce byc madrzejsza od lekarzy ale mnie to martwi... w ogole jestem strzepkiem nerwow....

Dziewczyny ja chyba na kilka dni znikne sobie z forum po rozsiewam niekorzystna aure... to chyba naprawde depresja:(((
 
Ostatnia edycja:
Nanulika w ogóle idź na l4 niestety z powodu przeszłości masz ku temu podstawy i praca się nie przejmuj,dużo leniu**** aby zarodek się prawidłowo zagniezdzal. Dobrej nocki wszystkim życzę
Ps Dorotka jak masz obawy to nie przejmuj się co powiedza na IP tylko jedź oni są od tego aby spr. Na pewno to nic złego ale zawsze rozwieja twoje obawy. Aha i truje ile musisz bo prędzej zwariujemy z braku wieści od ciebie
 
Ostatnia edycja:
dorota - przestan głupiec i wracaj do nas!!! to normalne ze sie martwisz,ale napewno wszystko jest ok!!! jezeli ma Cie to uspokoic to zapytaj w szpitalu czy mozesz poprzychodzic na ktg przez kilka dni bo wychodzisz z siebie jak Ci sie malutki nie rusza i tyle. Ale nie stresuj sie niepotrzebnie!!!
I nie znikaj... :sorry2:

asiia - zapomniałas o nas??? :baffled: napisz co tam ci lekarze nawymyslali i dlaczego? no i kiedy wkoncu poznasz wage chłopcow???

ide spac bo jednak powieki mi same spadaja ;//
to do juterka!!! mam nadzieje ze nie o 3 ;// wrrr
 
dorota daj spokoj, nie znikaj. Zal sie ile chcesz:tak:
Ja za to od jutra nie dam Wam spokoju, moi leca to bede miala duzo czasu, zeby do Was zagladać i beczec Wam jak mi bez nich zle:zawstydzona/y::tak:

buziak w koncu drugi syn ze mna zostaje wiec dam rade:tak::-D
 
reklama
Najbardziej to mnie by sie juz czerwiec przydal i worek dodatkowych nerwow... bo te juz mam na wykonczeniu.... jakkolwiek to zabrzmi czuje ze zmierzam do jakies depresji ciazowej :(((


Jeszcze mnie schizuje ta luteina dopochwowa 2x2 ... dali ja tylko i wylacznie zapobiegawcza bo powodow ku temu innych nie bylo.....nie wiem czy taka luteina to dobry pomysl w 29 tygodniu.... nie chce byc madrzejsza od lekarzy ale mnie to martwi... w ogole jestem strzepkiem nerwow....

Dziewczyny ja chyba na kilka dni znikne sobie z forum po rozsiewam niekorzystna aure... to chyba naprawde depresja:((([/QUTOTE]
Witaj trzymaj sie i nie znikaj.........forum pomoże na pewno .Mi pomaga bo tu w Australii to tylko moge po angielsku gadać a na domiar wszystkiego nie mam koleżanek nie znam wszystkich tutaj....dwie mieszkają bardzo daleko ..więc jak mam kiepski dzień to nikt nie rozumie że nie co dzień czuje się dobrze że w ciąży nie zawsze jest kolorowo:-(
Powiedz mi jaką masz wagę teraz jestes w terminowo jak Ja bo ja dobijam chyba powoli 80 kg ...czuje sie cięższa.......:-)
 
Do góry