reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Możesz opłacać na ile chcesz...i działa w całej Polsce (w Luxmedach oczywiście). Ja zdecydowałam się od czerwca opłacać i na początku lipca okazało się, że jestem w ciąży...niestety pozamacicznej...wszystkie wizyty, badania, usg jakie musiałam wtedy przejść to w Luxmedzie koszt rzędu ok 1500 zł...ufff...że miałam ten abonament...
 
reklama
kurde ja dopiero usg 7 listopada juz sie nie moge doczekac !!! na pierwszym tylko pecherzyk bylo widac !!! a tez juz bym chciala uslyszec serduszko maluszka i dobre slowa od gina ze wszystko jest dobrze !!!
 
Alijenka na 100 % juz cos zobaczysz:)!! Czuje ze 06.2012 to bedzie piekny, zdrowy rocznik :)

Własnie sobie zdalam sprawe ze lada moment pojawią się lipcówki :) ale leci....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny,
ale od rana dzis sie rozpisalyscie :)
Ja USG mam jak Carla w sobote, tyle ze popoludniu i nie moge sie doczekac juz oczywiscie tez.
Dzis zamiast do pracy rano poszlam do lekarza, bo przeziebienie i dostalam zwolnienie do piatku, wiec pracuje sobie z domu.
Obawiam sie, ze lodowka jednak jest za blisko. WIekszosc czasu spedzam z glowa w niej...wiec brzuszek juz mam, ale nie ciazowy :-)

Xdorotax - piekne zdjecie fasolki!

Widzę, ze prócz sobotniego usg mamy też brzuszki z obżarstwa ;D
 
No właśnie tez nie wiem co z moim brzuchem:confused:Jakiś taki wystajacy szczególnie wieczorem.Nie chce się toczyć!!!!!A i wczoraj stwierdzilam ze majtki mnie uwieraja!!!!To znaczy ze dupka mi tez urosła??? Oj tak nie może być.:no: Chyba będę musiała ograniczyć siedzenie w lodówce.:-)
 
Zdjęcie mojej dzidzi już też wklejone:)

A co do lipcówek to właśnie znam już 2 z innego wątku:) Lada dzień nasza zakładka nie będzie ostatnia:) ale to dobrze bo im więcej zakładek tym nam mniej czasu będzie zostawało do rozwiązania:)
 
Ja mam chyba wszystkie objawy ciąży. Mdłości mam cały dzień. Przy pierwszej ciąży rano wymiotowałam i miałam resztę dnia spokój, a teraz cały dzień się męczę. Twarz opryszczona jak u nastolatki, ciągle chce mi się jeść, siusiu co 30 minut, w nocy nie umiem spać. Masakra. Wolałabym nie mieć objawów. Dziś idę do ginekologa. Idę prywatnie. Mam nadzieję, że coś konkretnego mi powie. Może usg mi zrobi. Miłego dnia Wam życzę.
 
reklama
gkvip Ty jestes po jakims in vitro hihi?
biggrin.gif
8/07/2011 ICSI TRANSFER 2 ZARODKÓW
no.gif
16/07/2011 KONIEC MARZEN - NIEUDANE ICSI
yes2.gif
9 ZAMROŻONYCH ZARODKÓW CZEKA
biggrin.gif
12/10/2011 TRANSFER 2 ESKIMOSKOW

happy.gif
21/10/2011 JESTEM W CIAZY !!!


<------ o to mi chodzi?:D Mało obeznana jestem i bardzo ciekawska.. :)

Przepraszam jesli Cie urazilam, nie mialam takiego zamiaru, ale skoro piszesz w sygnaturze to mialam prawo zapytac i nie mialam obowiązku wiedzieć... mam dopiero 21 lat i na szczęście nie miałam nigdy z tym problemu a co za tym idzie nigdy nie slyszalam nic na ten temat (oprocz tv ale tam czesto bzdury wygadują) Nie nasmiewam sie ani nie obrazam a z moim okresleniem " jakimś invitro" chodzi o to ze niewiem dokladnie na czym to polega i czy sa rozne te sztuczne zaplodnienia i jak to jest. Sorry:dry: niewiem skąd wzielo Ci sie ze sie nasmiewam... ????????????? Tylko najzwyczajniej w swiecie zapytalam oco chodzi :dry: kobieto wyluzuj troche.

Skad mi sie wzielo ze sie nasniewasz ,,..Ty jestes po jakims in vitro hihi?" :confused:
Po za tym juz Ci napisalam brak wiedzy, wiek i twoja ciekawosc nie usprawiedliwia takich komentarzy i to w takim tonie. Skoro nie masz pojecia na jakis temat i nigdy o tym nie slyszalas to albo doucz sie albo nie zabieraj zdania. Nastepnym razem najpierw pomysl a potem pisz kobieto.:tak:
Zycze milego dnia
 
Do góry