reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Cześć Dziewczynki

ale mnie brzuch boli dzisiaj...jakoś fatalnie się czuje...nospa wzięta mam nadzieje że pomoże...a ja jeszcze do 18 w pracy i młoda w domku chora...wszystko jakoś pod górkę:-(
 
33 zł z groszami miesięcznie :)

A to sie bezpośrednio u nich wykupuje, czy przez agencje ubezpieczeniowa? Sporo masz usług w tej cenie? Ja dotychczas nie mialam potrzeby, bo przeważnie chodze prywatnie, a i znajomosci sa w sluzbie zdrowia ;)
Mysle teraz bardziej o dziecku i opiece pediatrycznej.
 
Jejuniuuu, Gadatliwe te kobity , że szok! Witam nowe przyszłe mamusie. Gratuluję wszystkim wynków, udanych starć z chorobami:-) Wczoraj tylko nadrabiałam w czytaniu Waszych postów a sił na własne udzielanie się nie miałam :-( Dzisiaj już zdecydowanie lepiej się czujemy i od rana walczymy z zaleglościami domowymi. Dodatkowo mnie nastraja myśl, że wieczorkiem odstawiam tą paskudną luteinę podjęzykową. Myślę, że duża jej rola w moim złym samopoczuciu była.
Ja za równo dwa tygodnie będę widziała nasze maleństwo. Niestety znowu sama bo mój Ł.jedzie w tym czasie na szkolenie. Liczę na zdjątko a jak nie da rady (bo chyba nie mogą drukować) to chociaż tel zrobie :-). Też się nie mogę doczekać nowych wieści. Rośniemy, rośniemy...
 
mdli mdli i mdli do zarzygania, w nocy spac nie moge bo albo zoladek mnie boli albo siku albo maz mnie gniecie tudziesz tak sie przytula ze wrecz sie kladzie na mnie,
ku....waaaaa

wczoraj zaopatrzylam sie w migdaly, imbir swiezy dodaje go do wody ktora pije z cytryna i ciasteczka imbirowe
nie dam sie robalowi o nie, ja tu jestem mamuska
 
mdli mdli i mdli do zarzygania, w nocy spac nie moge bo albo zoladek mnie boli albo siku albo maz mnie gniecie tudziesz tak sie przytula ze wrecz sie kladzie na mnie,
ku....waaaaa

wczoraj zaopatrzylam sie w migdaly, imbir swiezy dodaje go do wody ktora pije z cytryna i ciasteczka imbirowe
nie dam sie robalowi o nie, ja tu jestem mamuska

No i ja mam to samo...czyli mdli, mdli, mdli...masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Skad mi sie wzielo ze sie nasniewasz ,,..Ty jestes po jakims in vitro hihi?" :confused:
Po za tym juz Ci napisalam brak wiedzy, wiek i twoja ciekawosc nie usprawiedliwia takich komentarzy i to w takim tonie. Skoro nie masz pojecia na jakis temat i nigdy o tym nie slyszalas to albo doucz sie albo nie zabieraj zdania. Nastepnym razem najpierw pomysl a potem pisz kobieto.:tak:
Zycze milego dnia
niewiem skąd w Tobie ten brak uprzejmości w stosunku do mnie. Zdania nie zabralam tylko zadalam pytanie takze nie skomentowalam nic dotyczącego Ciebie....chcialam tylko Cie lepiej poznac. Dlaczego mówisz ze zlym tonem to napisalam skoro litery nie mają żadnego tonu, zdanie zakończone uśmiechem z mojej strony również świadczy o sympatii w kierunku do Twojej osoby a nie nasmiewaniem się. Czy nie fajniej było by komuś np opowiedzieć o tym jak to jest i uświadomić zamiast od razu sie buzować i wybuchać jakąś złością w stodsunku tej osoby ? Nie wspomne juz o obrazaniu sie.. Jezeli chcesz zyc z ludzmi dobrze to bądź troche milsza i sympatyczniejsza a jesli np niechcesz odpowiadac na jakies pytania to poprostu nie odpowiadaj a nie jeździsz od razu po kimś ja nikigo nie dyskryminuje ani nie oceniam pytac mam prawo jak czegos niewiem a ktos mowe mi powiedziec . ja odpowiadam na kazde pytanie dziewczynom jesli znam odpowiedz i nie robie z tego powodu wielkiego halo.
 
Dziewczyny ja jem bardzo niewiele, w ogóle nie mam teraz apetytu, kg mi nie przybyło a sylwetka zmieniła mi się tak bardzo że w lustrze się nie poznaje, wszędzie się rozpulchniłam a od kilku dni mam uczucie ciasnoty we własnym ciele ale to wszystko woda, ilość krwi u kobiet w ciąży zwiększa się o ok 2l i gdzieś to musi siedzieć ;-) i też mam wrażenie że majciochy gniotą mi dolną część brzucha więc zaopatrzyłam się w ciut większe
Dziewczyny wyczuwacie już powiększoną macicę jak głaszczecie brzuch? Moją można już wymacać ;-)

A tera z innej beczki. mamy w domu mały, puchaty trzytygodniowy problem. Nasza kotka jakieś trzy tygodnie temu urodziła ślicznego kociaka i niestety w niedzielę zginęła pod kołami samochodu przejeżdżającego obok domu. Małego musimy karmić z butelki mlekiem dla kociąt co trzy godziny bo jest za mały na stałe jedzenie. I tu pojawia się problem, w ciągu dnia w domu jestem tylko aj i mój tata, tata jest za nerwowy do karmienia i mały nie chce pić a mi raczej nie wolno. Nie przepadam za kotami ale żal mi tej osieroconej kuleczki. Zakładam rękawiczki i staram się go karmić tak żeby jak najmniej go dotykać, później szoruję ręce ale i tak mam obawy. Mąż zabronił mi się do niego zbliżać, co wy byście zrobiły w takiej sytuacji?
 
reklama
Tialana nie zarazisz się toxo karmiąc kociaka. Musisz tylko uważać przy sprzątaniu jego odchodów i często myć ręce a na pewno po kontakcie z kotem. Mój gin powiedział że od kota się tak szybko nie zarazi człowiek jak od mięsa surowego i nie mytych owoców i warzyw.Także spokojnie.
Mam kotka 3 lata i nie mam tokso.
 
Do góry