reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Wypróbuję maseczkę...z glinką na mnie też dobrze działają...ostatnio zaczęłam używać kosmetyków bandi i muszę przyznać, że jestem zadowolona :) I ja muszę grzywę skrócić...ale to dopiero jak się wykuruję...
 
Kamila przedziału wiekowego nie ma ale jest przeznaczona do cery trądzikowej więc można by uznać że raczej dla młodszych dziewczyn ale ja mimo 24 lat ostatnio muszę traktować moją cerę takimi specyfikami i działa :-)
 
Witam dziewczęta w ten "piekny" burzowy dzień :)
A ja kupuję ostatnio w Rossmann`ie ich serię kosmetyków ALTERRA - są one bez żadnych chemicznych dodatków tylko 100% naturalych składników, które są z plantacji ekologicznych i nie są testowane na zwierzętach. Naprawdę są rewelacyjne!
 
reklama
Do góry