reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Przepraszam dziewczyny które się ze mną nie zgodzą, ale mam wrazenie, że gdy byłam na tym etapie ciąży za pierwszym razem, przed 30-stką, to znosiłam ją znacznie lepiej. Teraz chyba wiek daje mi się we znaki. Szybciej się męczę i gorzej czuję.
Z drugiej strony, mówią że każda ciąża jest inna, i w tym tkwi sedno:confused:
 
Przepraszam dziewczyny które się ze mną nie zgodzą, ale mam wrazenie, że gdy byłam na tym etapie ciąży za pierwszym razem, przed 30-stką, to znosiłam ją znacznie lepiej. Teraz chyba wiek daje mi się we znaki. Szybciej się męczę i gorzej czuję.
Z drugiej strony, mówią że każda ciąża jest inna, i w tym tkwi sedno:confused:
oj tak kazda ciaza jest zupelnie inna ja w pierwszej ciazy czulam sie super swietnie a teraz nie za bardzo caly czas cos mi dolega..;p chociaz mam dopiero 21 lat wiec o wieku tu nie ma co mowic:p
 
reklama
No niestety hormony ciążowe takie są że nam troche uprzykrzają życie... ale zazwyczaj trwają tylko pierwszy trymestr ... od drugiego większość objawów ustępuje
 
Do góry