reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Veritasum mysle, ze to zalezy od ciazy - ja mimo przekroczenia trzydziestki mam jakis nadmiar energii, biegam ciagle robie dziesiec rzeczy na raz, spie krocej - nie wiem moze to sie zmieni na pozniejszym etapie, ale teraz sie czuje jakby mnie ktos nakrecil. Jakas hiperaktywnosc.
W pracy mimo forum jestesm jakas mega wydajna i pisze jednoczesnie dokumenty i zagladam na forum.
Nie moglabym chyba w tej chwili siedziec w domu, bo zaczelabym remont, albo cos. Moj M. az sie ze mnie smieje.

Zobaczymy jak bedzie dalej :-)))
 
reklama
Veritasum mysle, ze to zalezy od ciazy - ja mimo przekroczenia trzydziestki mam jakis nadmiar energii, biegam ciagle robie dziesiec rzeczy na raz, spie krocej - nie wiem moze to sie zmieni na pozniejszym etapie, ale teraz sie czuje jakby mnie ktos nakrecil. Jakas hiperaktywnosc.
W pracy mimo forum jestesm jakas mega wydajna i pisze jednoczesnie dokumenty i zagladam na forum.
Nie moglabym chyba w tej chwili siedziec w domu, bo zaczelabym remont, albo cos. Moj M. az sie ze mnie smieje.

Zobaczymy jak bedzie dalej :-)))
tylko wszystko z umiarem heh :) trzeba sie jednak oszczędzać w ciąży... moja bratowa przez glupie malowanie pokoju w ciązy poronila... chociaz jeszcze nie wiedziala ze jest w tej ciaży.. ale poronila wiec uwazaj na siebie
 
Veritasum mysle, ze to zalezy od ciazy - ja mimo przekroczenia trzydziestki mam jakis nadmiar energii, biegam ciagle robie dziesiec rzeczy na raz, spie krocej - nie wiem moze to sie zmieni na pozniejszym etapie, ale teraz sie czuje jakby mnie ktos nakrecil. Jakas hiperaktywnosc.
W pracy mimo forum jestesm jakas mega wydajna i pisze jednoczesnie dokumenty i zagladam na forum.
Nie moglabym chyba w tej chwili siedziec w domu, bo zaczelabym remont, albo cos. Moj M. az sie ze mnie smieje.

Zobaczymy jak bedzie dalej :-)))

Oby jak najdłużej utrzymało się to nakręcenie :D

U mnie spadek formy...ale to z powodu przeziębienia...mimo zatkanego nosa mdłości mnie nie opuszczają...zdążyłam się już poryczeć na reklamie Calzedoni...ech...
 
Witam Was z lepsza forma.
Gradlo w porownaniu do wczoraj nie boli prawie wcale tantum verde zdziałalo cuda, poza tym hektolitry herbaty z miodem i cytryna oraz cebula...co prawda na wieczor byla porazka tak mnie wytrzęsło...stan podgorączkowy, ale moja tesciowa jako lekarz stwierdziala ze to przeziebienie i kompletnie nic się nie stanie jak sobie pochoruje ze kobiety zachodzące w ciąze w okresie jesiennym zawsze prawie sie zaziębiają ....dzis jest naprawde o niebo lepiej... i mam nadzieje ze nie bedzie zadnych powiklan :(
pozdrawiam :) po 13 jade po wyniki, ktore bede musiala juz wiem powtorzyc przez ten stan podgoraczkowy i wogole.
Buziaki!
 
Dzień doberek :-)

Ja właśnie wróciłam od fryzjera, miałam tylko grzywę ciachnąć ale sezon grzewczy już dał znać o sobie i stwierdziłam, że lepiej teraz podciąć minimalnie te przesuszone końcówki póki się nie rozdwajają i od razu świeżej wyglądam :tak:


Kobitki pisałam Wam ostatnio, że mam problem z cerą, bo całkiem się zbuntowała i chyba znalazłam na to sposób. Kupiłam sobie maseczkę oczyszczającą z DAX, jest to antybakteryjna maseczka na twarz z wyciągiem z gruszki i glinką termalną, Nie dość że pachnie prawdziwymi gruszkami:-p, nie chemicznymi, to faktycznie dobrze działa (przynajmniej na moją buźkę). Taka mała saszetka kosztuje koło 3zł więc warto spróbować


Alijenka może weź sobie nospę i się zdrzemnij, na pewno będzie wszystko dobrze, grunt to wypocząć po tak długim dniu który wczoraj miałaś

A z tym samopoczuciem i dolegliwościami to może jest tak, że poza dokuczliwymi objawami ciąży dopada nas też zmęczenie jesienne i tak się kumuluje


Carla też mi się na niej łezka w oku kręci


XDorotaa no widzisz :-) a tak się zamartwiałaś ,oby tak dalej a za dwa dni będziesz całkiem zdrowa
 
reklama
Dzień doberek :-)

Ja właśnie wróciłam od fryzjera, miałam tylko grzywę ciachnąć ale sezon grzewczy już dał znać o sobie i stwierdziłam, że lepiej teraz podciąć minimalnie te przesuszone końcówki póki się nie rozdwajają i od razu świeżej wyglądam :tak:


Kobitki pisałam Wam ostatnio, że mam problem z cerą, bo całkiem się zbuntowała i chyba znalazłam na to sposób. Kupiłam sobie maseczkę oczyszczającą z DAX, jest to antybakteryjna maseczka na twarz z wyciągiem z gruszki i glinką termalną, Nie dość że pachnie prawdziwymi gruszkami:-p, nie chemicznymi, to faktycznie dobrze działa (przynajmniej na moją buźkę). Taka mała saszetka kosztuje koło 3zł więc warto spróbować


Alijenka może weź sobie nospę i się zdrzemnij, na pewno będzie wszystko dobrze, grunt to wypocząć po tak długim dniu który wczoraj miałaś

A z tym samopoczuciem i dolegliwościami to może jest tak, że poza dokuczliwymi objawami ciąży dopada nas też zmęczenie jesienne i tak się kumuluje


Carla też mi się na niej łezka w oku kręci


XDorotaa no widzisz :-) a tak się zamartwiałaś ,oby tak dalej a za dwa dni będziesz całkiem zdrowa


ta maseczka jest przeznaczona dla jakiejs okreslonej grupy wiekowej czy nie?
 
Do góry