reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja jestem w 5 tyg. i 2 dniu ciąży;) To jest moja druga ciąża... tylko, że niestety pierwsza zakończyła się w 10 tyg:(
Chciałam właśnie dodać suwaczek ale jakoś nie mogę się połapać jak to zrobić:) może mi podpowiecie;)
A tak z ciekawości spytam, bierze któraś z Was luteine?
 
Ostatnia edycja:
reklama
butterfly:):7691540 pisze:
Ja jestem w 5 tyg. i 2 dniu ciąży;) To jest moja druga ciąża... tylko, że niestety pierwsza zakończyła się w 10 tyg:(
Chciałam właśnie dodać suwaczek ale jakoś nie mogę się połapać jak to zrobić:) może mi podpowiecie;)
U mnie piaty tydzien,3ci dzien .... prawie tak samo:) widzisalas juz swoja fasolke? U mnie 2tyg temu byl tylko pecherzyk,w poniedzialek betka wskazala 4ty tydzien,a za 2h bede miala wynik wczorajszej betki....
 
Ja jeszcze nie widziałam mojego maleństwa, byłam już na wizycie u gin. ale nie robił mi usg... następną wizytę mam 8 list... więc mam nadzieje, ze już wtedy to nawet usłysze serduszko mojego dzidziusia:)
 
Witaj Butterfly :-)
Widzę że mamy podobną historię, też jestem w drugiej ciąży, a w pierwszej maleństwo przestało się rozwijać gdy miało 9 i pół tygodnia. Od początku mam luteinę, najpierw 2x1 ale niestety miałam przygody z krwawieniem i zwiększyli mi do 3x2 ale teraz już schodzimy z dawki i mam 2x2. Z maleństwem jest wszystko dobrze więc myslę że i u ciebie też tak jest :-)
 
Witaj Butterfly :-)
Widzę że mamy podobną historię, też jestem w drugiej ciąży, a w pierwszej maleństwo przestało się rozwijać gdy miało 9 i pół tygodnia. Od początku mam luteinę, najpierw 2x1 ale niestety miałam przygody z krwawieniem i zwiększyli mi do 3x2 ale teraz już schodzimy z dawki i mam 2x2. Z maleństwem jest wszystko dobrze więc myslę że i u ciebie też tak jest :-)

U mnie było tak samo, też maleństwo przestało się rozwijać...
A co do luteiny to ja biorę 2x2, póki co jest dobrze, ale obawa zawsze będzie...
Pomożecie mi z tymi suwaczkami? jak się dodaje?
 
I ja witam nową ciężaróweczkę!
Co do zachcianek, a raczej smaków to mnie na zapach i smak czekolady też odrzuca. A jestem łasuchem. Za to ciasta to mnie wodzą za nos... na dzień dobry przez kilka dni wciskałam takie dwa małe słoiczki malutkich ogórków z carry i chilli. Teraz nieco zaprzestałam z tym porannym jedzeniem bo mi wrzody jeszcze dojdą:-)
Dziewczyny, co ile Wy robicie poziom bety? Ja mialam raz póki co robione wszystkie wyniki i na razie nic...9go mam kolejną wizytę u gina ale nic mi nie kazal teraz robić... Czyżbym była niedoinformowana?
 
butterfly:):7691576 pisze:
Ja jeszcze nie widziałam mojego maleństwa, byłam już na wizycie u gin. ale nie robił mi usg... następną wizytę mam 8 list... więc mam nadzieje, ze już wtedy to nawet usłysze serduszko mojego dzidziusia:)

Ja tez mam 8 listopada!!! :D
 
reklama
Przyszły małżon odebrał wyniki bo ja wolalam lezec dzis w łóżku i co nie co zdołałam z niego wyciągnąć przez tel
beta :15834,36 wiec chyba nie jest zle?
mocz - w porzadku
przeciwciala HCV- ujemne
toxoplazmoza - ujemne

reszty powiedzial ze nie powie bo nie wie jak mi ma to odczytac, a poza tym najlepiej jak damy mamie to jako lekarz od razu powie co i jak....
 
Do góry