reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Oby jak najdłużej utrzymało się to nakręcenie :D

U mnie spadek formy...ale to z powodu przeziębienia...mimo zatkanego nosa mdłości mnie nie opuszczają...zdążyłam się już poryczeć na reklamie Calzedoni...ech...

Bo ta reklama jest śliczna :-) nie dziwię się

Dziewczyny mi kompletnie nic nie podchodzi z jedzenia. Jem bo muszę, na nic nie mam ochoty i żadnych zachcianek. Najbardziej wchodzą mi owoce nic poza tym. Wczoraj o północy zjadłam bułkę z serkiem i szynką, bo dopiero o tej godzinie poczułam chęć na coś konkretniejszego. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to moja dzidzia nie dostanie odpowiedniej porcji składników....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bo ta reklama jest śliczna :-) nie dziwię się

Dziewczyny mi kompletnie nic nie podchodzi z jedzenia. Jem bo muszę, na nic nie mam ochoty i żadnych zachcianek. Najbardziej wchodzą mi owoce nic poza tym. Wczoraj o północy zjadłam bułkę z serkiem i szynką, bo dopiero o tej godzinie poczułam chęć na coś konkretniejszego. Boję się, że jak tak dalej pójdzie to moja dzidzia nie dostanie odpowiedniej porcji składników....

spokojnie nie martw sie, najwazniejsze ze w ogole jesz, dzidzia zapewnie dostaje to co najlepsze!!!
 
U mnie jakoś tez dzisiaj przypływ energii.Poza lekkimi bolami piersi nie obserwuje u siebie większych zmian :no:Ani mnie nie mdli, ani spać się nie chce, nie mam zachcianek hmm mam nadzieje ze wszystko dobrze z moim dzidziusiem .
 
reklama
Do góry