reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
w sumie racja:tak:tylko jak zwykle A będzie gadał, że przesadzam...niby mówi, że mi ufa w kwestii wyboru rzeczy dla Mai, a później się czepia. Sam jakoś nie rwie się do zgłębienia tematu, skoro ja już tyle czytałam...
 
heh, no u nas podobnie. Najpierw czepia się moich jedzeniowych fanaberii i gotowania ( że niby dokładam sobie obowiązków) ale za słoikami też nie jest. To co ma dziecko jeść pytam??
 
znalazłam informacje o szerokości wewn:
izi comfort 29cm
tobi 30cm
king plus 31cm czyli jednak wzrok mnie nie mylił:tak:
o właśnie, jedzeniowe fanaberie - dziś albo jutro odbieram eko warzywa i królika, wolę o tym króliku za dużo nie rozmyślać:-(
 
co do jedzonka kupiłam w eko sklepie bataty i Miesi uwielbia. I polubił buraczki ostatnio:tak: A dziś pierwsza w życiu pomidorówka:-)
 
Słonecznie się witam :)

Byłam dziś z Ninką na kontroli i niestety paskudztwo nie chce wyjść:wściekła/y: dalej jej świszczy w oskrzelach. Już mam dość tych chorób!!!! w piątek znów na kontrolę. Muszę ją częściej oklepywać bo jest za słaba i za mała na prawidłowe odkrztuszanie.
Dziękuję za informacje te pozytywne i negatywne nt. transportera. Dalej nie wiem jaki kupię w razie czego.Na chwilę obecną wymyśliłam, że nie będę kloca targać do domu tylko zostawię w aucie. Po Brunie mam jeszcze chicca multiwaya. Ale bardzo nie lubię nim jeździć. Sprzedaje go od dłuższego czasu i nikt nie chce kupić:confused2:
Po wizycie mam jakąś pustkę w głowie. Dzieciaki wstały o 6ej a Ninka budziła się kilka razy w nocy. Teraz śpią a ja idę zrobić sobie kawę.
 
Hejka! My po odwiedzinach u koleżanki...i po wizycie w sklepie...namierzyłam Malwinę w wózku...i decyzja podjęta że bierzemy jednak Sprinta fioletowego...Malwina była przeszczęśliwa jak ją do tego wózka posadziłam...teraz musze zamówić na allegro.

Stopa współczuję choróbska u Ninki...zdróweczka przesyłam

Trasia a jak teściowa...leczy się już?

mrsmmon w sklepie chyba wiedzą że klient to nasz pan :)
 
Aestima królika też z eko sklepu, namiary dostałam od forever, on a nawet na przepiórkę się czai jak królik jej się skończy:tak:Fajne macie te sklepy eko, u nas tylko podstawowe warzywa, o batatach można pomarzyć...a może prowadzą sprzedaż przez internet?
stopa ja od dawna trzymam wózek w bagażniku, no chyba, ze Maja mi zaśnie na spacerze, to wtedy wciągam go na 1p z zawartością;-) Moja koleżanka sprzedaje transportera czerwonego, to pękniecie naprawiała w ramach gwarancji. Ale mimo wszystko odradzam ten wózek. Tyle, że ona komplet gondola+spacerówka sprzedaje
Misialina​ gratuluję zakupu, pokażesz zdjęcia Malwinki w wózku?
 
reklama
Do góry