reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Wczoraj dostałam wiadomość że mąż mojej dobrej koleżanki zmarł w szpitalu... Poznaliśmy się 15 lat temu... jaki był taki był, ale serce miał na właściwym miejscu. Jakoś się ogarnąć nie mogę...

Ciężka noc, ciężki dzień, może dzisiaj normalnie zasnę :(
 
Sol bardzo mi przykro z powodu znajomego...

chciałam tylko zameldować że ja nadal w dwupaku, na jutro mam skierowanie do szpitala, więc w weekend mogę zostać mamą po raz trzeci;))

pozdrawiam i do usłyszenia!!
 
Witam ...
Tu JoL ... z nową tożsamością, bo niestety zostalam zinwigiliowana ...

U nas nic dobrego ... nasze oczekiwane maleństwo zostało aniolkiem, a ja totalnie nie mogę się pozbierac ...

Paulina, trzymaj się ... powodzenia! !!
 
Paulina - kciuki za szybką dostawę ;)

A ja się rozkładam... znaczy mnie coś rozkłada... czuję się jak śmierć na chorobowym i mam dość wszystkiego :(
Dobrze że dzieci zdrowe, bo bym chyba się pochlastała. A ogólnie u nas cisza i spokój. Jutro dzwonię o pracę, bo napisali do mnie maila żebym id odpisała na tego maila i wysłała swoje CV albo zadzwoniła. Chciałam wysłać CV ale mail był wysłany przez portal indeed - czyli zasadniczo nie da się odpisać a w mailu podany tylko tel kontaktowy o_O ale adresu e-mail brak :/
 
LauLau..bardzo mi przykro.. Zawsze boje się takich wiadomości..
U mnie zaś @.. Cóż, na kolejny cud po Dexterku liczyć juz raczej nie mogę..
Cisza się tu zrobiła a szkoda..
Poradzcie, potrzeba mi krem na zmarszczki, glownie te hmm kolo ust, takie pionowe przy policzkach mam plus przy oczach.. I teraz tak. Jedyny jaki uzywalam był z garniera ale wiadomo, sztuczny silikon to działa jak używam.. Normalnie nie uzywam za wiele kosmetyków ze względu na alergie ale lata lecą a skóra coraz gorsza. Mama, moze Ty coś poradzisz?
 
tak na dwa słówka

18.11 urodził się Mikołajek, 3980g i 59cm, szał ciał chwilowo padam na twarz, leżenie wcześniejsze w szpitalu + ciężki poród dały się we znaki, nie licząc domowego rozgardiaszu, pozdrawiamy i do usłyszenia


SAM_0906.jpg
 

Załączniki

  • SAM_0906.jpg
    SAM_0906.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry