reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

my dzisiaj kupujemy królika w biedronce ( świeżego), bo pojawiają się co jakiś czas i jestem przerażona, bo nie kupuję mięsa w markecie! Ale ktoś mi powiedział, że tam jest dobry królik a od gospodarza się boję, bo ma nieprzebadane i w końcu MIchał nie pojechał po tego królika... Ponoć królik i tak jest hodowany w miarę naturalnie, bez hormonów itp., to kupić w biedronce?? co radzicie?? U nas w eko sklepie nie ma mięsa:(
 
reklama
Hej Doris!
Fajnie, że wróciłaś, bo jakieś pustki tutaj od kilku dni...wiesz co? Ja podobnie jak trasia i kilka innych dziewczyn szukam czegoś lekkiego do auta - mam nadzieję, że A się ugnie i kupimy maclarena;-) A x-lander zostaje na cięższe tereny i na codzienne spacery, a w perspektywie na rodzeństwo Mai
 
hehe, Aestima:-D:-D:-Dale ironia losu, u Ciebie duży wybór warzyw, u mnie mięso...tak jak nie mogłoby być wszystko na miejscu. Nie wiem, co Ci doradzić. Widziałam królika w Carrefourze, ale bałam się kupić, moja mama widziała w Selgrosie za 50zł/kg(!!!). Ja czasem kupuję mięso w Biedronce - wołowinę albo polędwiczki wp, schab, pierś z kurczaka rzadko, jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na coś nieświeżego, kup może na próbę
 
Mrsmoon...ten Maclaren drogi...ja szukam czegoś tańszego...

Aestima....mi też ktoś mówił, że króliki są ekologicznie chowane...kup spokojnie w Biedronce...ja poki co królika daję...słoiczkowego...nie mialabym serca i siły sama pokroić i ugotować takiego kupionego w całości

Dziewczyny....czytacie dzieciom bajki??? Ja Julii czytam takie małe książeczki ale ona dostała ostatnio takie piękne baśnie
 
Ostatnia edycja:
Doris a ile planujesz na wózek wydać? Jeżeli jakiś tańszy a lekki to inglesina trip jest fajna i dobra, albo koochi jeszcze tańszy-Aestima ma.
Ja też nie będę nawet patrzeć na tego królika, A. go oporządzi...
Czytam Mai głównie Brzechwę i Tuwima, znam na pamięć już kilka wierszyków, zresztą ona co chwilę mi wyrywa te książeczki;-) Nie wiem czy nie za wcześnie na baśnie? Może Pani psycholog się wypowie?
 
hej Doris, czytaj jej te baśnie- choćby dla samej siebie:-)
mrsmoon, że świeże ok -ale czy jakościowo dobre?? co do świeżości- wg mojej teściowej w biedronce wszystko b. świeże, bo przepływ ludu nieziemski:)
 
Ja w sumie jeszcze nie wiem, patrzyłam tylko na tego maclarena a tak ogólnie to nie bardzo orientuję się w cenach spacerówek
 
Aestima ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do tej eko krainy i zapytała czy można zamówić, u mnie od ręki nie ma, też zamówienie składałam
 
reklama
Do góry