reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
mamusiu na rozstępny nie ma bata.. jak się mają pojawic to się pojawią, nawet jakbys się kąpała w tych kremach... ja smaruje się zwykłym nawilżającym i stwierdziłam na samym początku że nie bawię sie w zadne specjalne kremy, bo one i tak nie działają... a rozstępy pojawiły mi się tylko na cyckach (2 rozstepy po jednym na cyca) a moja sis się całe życie różnymi specyfikami smaruje i co chwile jej wychodzą, na udach pośladach itp... Wszystko zależy od skóry niestety.
 
..leżałam chwilkę bo coś bardzo rozbolał mnie brzuszek...jakieś kłucie od strony jakby żołądka w dół...nie wiem czy to skurcze czy co..nigdy nie bylam w ciązy:baffled:
...później miałam gościa i tak zleciało..jakoś temp.gwałtowani spadła,a bylo tak upalnie..a teraz chłodno z wiatrem..moje biedne kwiatki-mam nadzieję,że mi ich wiatr nie skosi:confused2: bo bedę bardzo złaaa:angry:
...mąz jak zwykle na budowie więc ja sama..ale może zaraz wróci jakiś masażyk uświadcze:blink:
...poczytałam co u Was i odpisuję;-)


setana
ja tez mam cc na 16go ale musze byc w szpitalu 15go,wiec u nas tak samo
trasiu a po tej herbatce na noc to sisiu nie biegałas ze wzmożoną częstotliwością?
wczoraj o 20h z mezem pojechalismy na lody wlasnie..mialam taką wielką ochote na deser własnie jak Dogi;-)czekoladowa polewa,bita smietana i polewa raz jeszcze i lody czekalodowe i wanioliowe..najadłam sie i kolacji już nie tknełam...a jadłam jak nienajedzona.hahaha...podgadałam panią, która robiła mi ten deser,ze uwielbiam czekoladę itd to dala mi takie konkretne porcje:-)
ddaaiissyy a na skurcze to fiku-miku z mężem najpierw wyproboj..bo jeszcze wczoraj mi na ktg mówili,zebym teraz uważała,bo można własnie poród wywołać;-)i gdyby nie wskazanie moje na cc to też rozmyślałam o tej wannie..zawsze są plusy i minusy,ale z tego co czytałam to wygodniej kobiecie,bo od wody nie czuje tylw bólu...


a w ogole dziewczyny nie wiem czy słyszałyscie,ale weszło takie prawo,ze kobieta może sama zadecydowac w jakiej pozycji chce rodzić-na kucaka ponoc zdecydowanie łatwiej-i tylko od woli lekarza czy personelu zależy czy to umożliwią

ironia dobrze ze sobie spisz..widocznie Twoj organizm tego potrzebuje..ja bym chętnie pospała a coś nie mogę...choć cale noce nie sypiam to chciałabym chociaz za dnia i tez nic:-(
cinamon a Ty nie przesadzasz przypadkiem???nie mam na myśli przesadzanie kwiatków tylko z wysiłkiem oczywiście;-)żeby Cie w nocy teraz nie chwyciło...
doggi to zależy jakie kto ma skłonności do roztępow..czasem to genetycznie jest uzależnione...ja wolę dmuchac na zimne i smarować...zawsze to nawilzenie skóry i oliwka do tego..lepiej zapobiegać;-)
 
Witam Was Kochane!!
Ostatnio nic nie pisze bo mam naprawde podly nastroj, juz mam dosyc tego oczekiwania, wszystko mnie meczy, nic mi sie nie chce, stresuje sie czy z dzidziusiem wszystko jest wporzadku, mam juz od tygodnia bole przepowiadajace, ale sa nieregularné i znikaja po godzinie, dwoch... chyba chwyta mnie jakas depresja... nic mnie nie cieszy, pokoj dla dziecka niedokonczony, a maz pracuje od rana do wieczora... zyc nie umierac, tylko sie plakac chce...
 
...a w ogóle Kochane to dziś tak bardzo mnie bolą dłonie, tzn.palce,kości..ledwo zginam palce..a w stopach jakby zyła ciagnęła...dowiedziałam się,że ucisk gdzies na zyłe jest stąd te odretwienia:-(ale palce bolą jakby całą noc nie wiem co ręką-rekoma robiła:baffled::nerd::baffled::confused:
 
Marta - ja z tymi dłońmi mam tak od jakiegoś tygodnia, bolą mnie masakrycznie stawy zwłaszcza jak rano wstanę - po prostu nam puchną ale dłonie, rehabilitantka mi zaleciła żeby wysoko trzymać ręce (ponad głowę) i ściskać jakby "gąbke" bo wtedy troszke schodzi oraz kręcić nadgarstkami. Co do tego kłucia w brzuchu to mam tak od kilku dni i zauważyłam ze to jest od tego jak dzidzia sie ułoży w brzuchu i co mi akurat przygniata, czasami to nie mogę się ruszyć bo cały brzuch mnie boli i kłuje. U mnie mała ma niecałe 3 kg a już czuję jej ciężar, nie wspominając o leżeniu na boku :-( Musimy to jakoś wytrzymać!

Doggi - zgadzam się z Tobą ja stosuje tylko oliwkę bambino i jak narazie nie mam na brzuchu ani jednego rozstepu ale moja mama tez nie miała, znam koleżankę co stosowała różne kremy a ma już na całym brzuchu - nie ma niestety reguły.. Jedynie to należy stosowac kosmetyki na już istniejące rozstępy póki są czerwone żeby się zmniejszyły bo jak wyblekną to już nic nie pomoże..
 
ddaaiissyy - na poczatku ciąży brałam pod uwage poród w wodzie bo podobno mniej boli ale na samo parcie wychodzi się z tej wanny, natomiast w obecnym momencie w moim szpitalu gdzie zdecydowałam się rodzić nie ma takiej możliwości więc mam kłopot z głowy :-). Kłopot w tym że szpitale mają mało takich sal i akurat mogłyby byc zajęte gdyby się rodziło, tak jak z salami do porodów rodzinnych. Mozna sobie coś zaplanowac a wyjdzie zupełnie inaczej. :-)
 
Ivona dokładnie tak jak mówisz :) Jak już są to smarowanie pomaga by bledsze były, ale przed ich powstaniem nie ma ratunku jeżeli skóra ma predyspozycje do tego.
 
doggi wiem ,że to pytanie padnie po raz setny ale nie mogę nigdzie znalezć odpowiedzi...

Chcę się zabrać za cinamon rollsy:) i mam drożdże takie zwykłe a w Twoim przepisie jest 2 i 1/4 łyżeczki instant...to ile mam dać tych zwykłych??
Zawracam dupe troche co? :)
 
reklama
Do góry