reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

ja juz wymyslam jak moge, bo tak sie boje ;)
Jeszcze teraz czytam o porodzie w wannie
Bierze ktoś z Was pod uwagę taką forme ??
Ewentualnie, czy macie już wczesniejsze doswiadczenia ?

Trasch dzieki :) Musze spytac, czy u mnie w razie czego mozna wypozyczyc :D
 
reklama
Trasia no raczej, kto jak nie my... baby są silne i nic im nie straszne :D A taki poród, no cóż jakby nie patrzec, kolejne wyzwanie :D Przynajmniej dla mnie :D
 
a ja cały dzień dziś leniu****e... :-) normalnie pierwszy dzień odkąd jest w ciąży kiedy NIC nie robie!!!
I jakoś mi tak dziwnie... :baffled:

właśnie opycham się frytkami własnej roboty (mniam mniam...)
 
masakra spałam od 12-15 !! nie wiem co mi jest...codziennie jak nie pośpie 3 godzin to jestem chora a śpię całą noc i tylko raz wstaje na siusiu :)

ale upał nie mogę oddychać :( i znów koleś nie przelał kasy w terminie...wku..rwiłam się .... teraz to już przesada..bo czekam na kase od 10 maja....nosz.... chyba mu zrobię antyreklame w internecie...wiec lepiej niech uwaza bo młody sklep bardzo łatwo zabić w sieci.... szlag mnie normalnie już trafia.... :wściekła/y: żebym sie musiała użerać o własne pieniadze...zwłaszcza ze nie ma tego duzo ... żeby go tak obesrał od góry do dołu ghrr...
 
Dziewczynki wrociłam:) Korków nie było:)

Co do tej herbatki to czy ją się kupuje w aptece??czy mam leciec do zielarskiego??
No a wracając do tematu naturalnego przyspieszania to czytałam o koktajlu z olejku rycynowego+ sok z moreli+migdały i podobno działa natychmiastowo.Ale bałabym się:szok:


Ironia spokojnie:) Opiernicz kolesia z góry na dół ale nie podnoś sobie ciśnienia niepotrzebnie!!:)
 
no ja tez rozmyslalam o tym olejku....ale tez sie na razie boje, chc z drugiej strony przynajmniej porzadnie by mnie przeczyscilo i w koncu ulge bym poczula...
lece do lekarza rondo hihihihih
 
hejka brzuszki .Troszkę nadrobiłam :) Wy tu piszecie o metodach na przyśpieszenie porodu a ja Wam powiem że .....wykosiłam sama całą działkę, skopałam ziemię pod tujami łącznie z wynoszeniem darni , kupiłam korę i pod tujami rozsypałam, kupiłam kwiatki i je posadziłam na skalniaku, podlałam całą działkę .....i jak nie urodzę dziś to niestety ale prawdopodobnie dopiero w terminie albo po nim. Teraz się wykąpałam i nie siadam bo jak usiądę to nie wstanę.
 
ja się boję, że przez to przyspieszanie, dziecko doznałoby jeszcze większego szoku:/ niech sobie powolutku swoim tempem schodzi do kanału rodnego... przynajmniej narazie tak myślę... zobaczymy czy mi się nie zmieni jak minie termin i zacznie się zbliżać myśl o indukowanym porodzie... dlatego herbatce z liści malin nie mówię ostatecznie "nie";)))

póki co się żegnam moje miłe... mąż wyszedł z pracy więc czas podgrzać zupkę jarzynową:) buzi
 
reklama
ja już po obiadku i odpoczynku poobiadkowym ;) widzę że dzień jak co dzień - ruch niesamowity, chyba nie uda mi się teraz wszystkiego nadrobić bo musimy z mężem pojechać do naszego mieszkanka i dopilnować remontu, no zobaczymy jak chłopaki dają radę, podczytam Was pod wieczór wtedy u mnie troszkę luźniej będzie, pozdrawiam
 
Do góry