reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

no i było, ale taka skrócona wersja:/ ale jaja niezłe tak czy siak:) wzruszająca akcja!

także uważajcie dziewczyny i dbajcie o relacje z sąsiadkami;)
 
reklama
rany, popłakałam się przy tym. CO za makabra... dobrze że wiedziałam od początku że się wszystko dobrze skończyło. Swoją drogą szybko poszło:)
 
Witam się wieczornie :-)
Własnie wyszła ode mnie koleżanka, poplotkowalyśmy trochę, wypiłysmy herbatkę, zjadłyśmy lody :-)
A teraz weszłam na BB.....myślałam że jakiegoś dzidziuśka już mamy nowego, a tu NIC.
Mi brzuch twardy się robi co jakiś czas ale nie boli, chyba wezmę nospę bo muszę dotrwać do tego 2 czerwca przynajmniej, bo wtedy mam się w szpitalu stawić.
 
Kobity, ja spadam. Myju myju, a potem Dr House i Kuba Wojewódzki na dobry sen - wymiękam po pierwszej przerwie reklamowej:)

do jutreka:***
 
WOW!!!! :szok:
laski wy zdrowego rozsądku nie macie - tyle pisać!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-)

nie dam rady nadrobić z dzisiaj a jutro znów mnie nie będzie bo na spotkanie z położną sie wybieram a potem jeszcze do rodziców.

Dziś miałam super dzień lenistwa :-)
Misialina odpisała ale Zebrra mnie uprzedziła z wiadomością, napisałam jej jeszcze wieczorkiem i jak będę miała nowe wieści dam znać.
Teraz mykam na tapczanik bo nogi jak małe baloniki mam....
pa brzuszki
 
Witam wieczornie :)
Katamisz, ja herbatkę z liści kupiłam w zeszłym tygodniu, no i tak się zastanawiam czy już sobie zacząć serwować czy po wizycie u ginki :) Ja jakoś nie mam przekonania, że zacznie działać, ale w smaku nie jest tragiczna więc spróbować można :)

Trasiu
, z tego co czytałam to ten napar ma bardziej na celu zmiękczenie szyjki macicy niż wywołanie skurczy. Może je jedynie wspomóc jeśli macica sama wykazuje tendencję do skurczy.

Cinamon
, nieźle się narobiłaś. Chyba jednak chcesz się wcisnąć w kolejkę z tym porodem ;)

My po obiadku u rodziców. Jak fajnie, że nic nie musiałam dziś pichcić :) Chłopaki już w łóżkach a ja przed kompem :)
 
reklama
Do góry