reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

nie martw się, ja też brałam Furagin i można pić jeszcze herbatę żurawinową bo to zmniejsza wypady do wc i poprawiło wyniki moczu...albo pić jakieś soki żurawinkowe jak nie znajdziesz to malinowe na to też są ok.....niby nie powino się dużo siusiać bo sie wypłukuje własnie wszytskie potrzebne minerały ..więc jeszcze kazał mi brac lek.magnez i wapno....trzymam kciuki za kolejne wyniki ;-)
 
reklama
Witam na szybko i gratuluję wszystkim miło spędzonego dnia. Jak przyjemnie poczytać fajne, uśmiechnięte informacje od was.
Widzę, że powoli wszędzie pogoda się psuje. U mnie chmury przyszły, parę kropelek poleciało i tyle a burza jakaś w sumie by się przydała. Podobnie jak Trasia lubię świeżość jaka potem panuje. Długi weekend zapowiada się nie ciekawie ale to chyba nie nowość. Zawsze jak jest wolne to musi być pogoda do d.... W niektórych miejscach w poniedziałek ma być nawet tylko 4 stopnie.
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości. Ja mojego malucha dopiero 09.05 będę oglądać i zobaczymy ile mus ile przybrało bo brzusio od ostatniej wizyta duuużo większy.

Wszystkim zakupowym allegrowym i marketowym koleżankom życzę super okazji. Też miałam się wybrać dzisiaj do castoramy no ale jak zawsze mojego jeszcze nie ma w domu więc d.. blada.

Ok na razie spadam. Sorki, że tak ogólnie do wszystkich ale w sumie życzenia i gratki wszystkim paniom się należą. Zwłaszcza za ten wspaniały dzionek z brakiem złych nastrojów.
 
Kobietki napiszcie proszę czy dla swoich pociech kupujecie komplety typu spodenki/dresiki/półspiochy i bluzeczka na górę a pod spód body, bo mam bardzo duzo różnego rodzaju body- krótkie i długie i spiochy/pajace z uwagi na pore roku kiedy maluch przyjdzie na swiat....ale niezbyt obkupiłam sie własnie w jakies dresiki...myślę, że takiemu Szkrabowi wygodniej w pajacu niz kompletach typu spodenki i bluzeczka...co wy o tym myslicie??

....zazwyczaj czerwiec jest ciepły i to jest początek lata....moj synuś w 32 powinien ważyc ok 2kg a waży 2700, wiec chyba ubranka na 56cm moga być szybko za małe ;-)
 
Marta - wow 2700 to pięknie :-) ja uważam że dresiki dla tak małego bąbla to troszkę przesada na pewno nie będzie mu w tym wygodnie i bardziej preferowałby pajacyki itd, dresiki zostawiam na okres jak będzie starszy czyli już spokojnie będzie siedział
 
czesc ;-)
wroooocilam po wojarzach ;-)
wiec:
synek niby zdrowy, kaszel ktory mu pozostal to pozostalosci po chorobie, mam go inhalowac az kaszel minie. Pluca czyste, gardlo czyste itp ;-):-) wiec suuuper.
JA po fryzjerku :-) Czuje sie bąbowo! Choc chcialam kolorek nalozyc to spenialam :zawstydzona/y: zrobie to PO ciazy :-p Ale bok maszynka mam zjechany, mniej niz ostatnio, ale zjechany... ;-) Czuje sie odrazu mlodsza :-) i szczesliwasza i wogole humorek lepszy ;-)
 
staram sie nie wystawiac na widok ogolny moich fotek... no ale jedno z brzuchem Wam pokaze ;-)
po weekendzie usune ;-)

edit:
w galerii naszych brzuszkow kilka ;p

 
Ostatnia edycja:
Marta ja mam trochę spodenek i bluzeczek ale tylko dlatego, że je dostałam. Używać zamierzam głównie body+ śpiochy czy pajacyk. Wydaje mi się to dużo wygodniejsze.

Larvunia super, że wypad do fryzjera się udał. No i że u Frucia w sumie nic poważnego, tak trzymać!

Ja korzystam bardzo ze wskazań lekarza, leżę i leżę, nawet udało mi się zdrzemnąć, co z moją bezsennością to niesamowity wyczyn! Tylko że M. poszedł na wycieczkę z kolegami i muszę wstawać co chwilę do kuchni, bo głodna jestem niesamowicie!
 
Hej brzuszki

U nas też pogoda była ładna przez cały dzień z chwilowymi i przejściowymi burzami.Szczerze mówiąc to wolę taką burzę w środku dnia niż np wieczorem...nie wiem dlaczego ale tych wieczornych się boję :zawstydzona/y:
traschka całe szczęście ,że obyło się bez szpitala.Odpoczywaj teraz dużo.
iza co do jazdy na rowerze to mój Igor dzisiaj pobił wszystkie rekordy:) Jezdził super, sam zakręcał , wjeżdzał pod górkę i jezdził bardzo szybko "na wyścigi" :) Jestem z naszych Igorów naprawdę bardzo dumna!!Pomyśleć ,że mój jeszcze dwa dni temu wychodząc na dwór z rowerem zanosił się płaczem"że on nie chce!!" a dzisiaj tak jezdzi jak zawodowiec...Przełamał strach i tyle.Teraz sam jest z siebie strasznie dumny!!I chce jezdzić codziennie...
Co do porodu to niech Maja siedzi u mamusi jak najdłużej się da:) Dla Waś obydwu tak będzie lepiej:)Choć wiem ,że pewnie chciałabyś już tak jak każda z nas.Jeszcze troszeczkę:)
larvunia super ,że z Fruciem wszystko ok:) Lepiej być nie może...W lecie chorować to u dziecka męczarnia.A co do fryzurki to zaraz zmykam na wątek obejrzeć:)
marta6nz super ,że synek taki duży i aż 3 tygodnie do przodu to naprawdę dużo.Ciekawa jestem jak moja córeczka w brzuszku się miewa i jaka już duża jest:)Wizyta dopiero 16-tego...
ironia a Ty przestań się już tak drapać!!Rany sobie porobisz pózniej będą strupy i blizny!!
misialina dowiedz się czy ten furagin w ciąży jest wskazany skoro dziewczyny mówią ,że nie można go brać...Może lepiej by było pozostać przy żurawinie jednak.
mysia fotki z dresikiem wkleiłam na zakupowym ale jak sobie życzysz to wrzucę też tu:)
100_8708.jpg100_8710.jpg
Jak masz okazję się wybrać do Wrocławia w najbliższym czasie to podjedz do Factory na Muchobór.Za butki zapłaciłam 129 zł a za dresik 24,50(połowa ceny).
 
reklama
Katamisz - widzisz, "podstępem przekonaliście";-) dziecko, żeby wsiadł na rower a dzisiaj pewnie nawet nie wspomni o grze przy komputerze :-) Mój jak wrócił ze szkoły to stwierdził, że dzisiaj robi przerwę - siedział z mężem i grał w gwiezdne wojny. Coś zaczyna skrzypieć a badania mamy powtórzyć i boję się, żeby nie było gorzej. Od jutra muszę go pofaszerować jakąś witaminką C. Świetne te buciki, sama bym sobie takie kupiła :-)

Larvinia - ja też zaraz brykam looknąć na Twoją nową fryzurkę :-) Mam nadzieję, że teraz Frucio będzie już tylko zdrowy.
Marta - gratuluję wizyty! A Twój synek naprawdę szybko rośnie - aż o 3 tyg do przodu :szok:

U nas przez chwile pogrzmiało, zachmurzyło się i.. na tym się skończyło... Może burza przeszła bokiem, a bynajmniej nie w naszej dzielnicy ;-)
Zeberka napisała na wątku smsowym, widziałyście?
 
Do góry