reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Renotka, bądźmy twarde i nie wracajmy! Ceny rzeczywiście mogą w tym pomóc ;-) Chociaż palacz chleba nie kupi, a na fajki będzie miał :/

Dubeltówka, wiem, że ludzie mają większe wady, chodzi mi o to, że nienawidzę siebie w okularach i uwielbiam soczewki ;-)

Cinamon, ano widzisz, większość lekarzy teraz nie uważa tego za wskazanie - dlatego powinnam mieć tę konsultację.

Tymczasem spadam - jedziemy obejrzeć biurka w ikei - może po wypłacie uda się nam kupić.
 
reklama
Doggi ty nasz ekspercie ciastowy zwracam się z prośbą o jeden przepis bo mi się zapodział a może będziesz zorientowana. Chodzi o ciasto w którego skład wchodzą herbatniki, karmel z mleczka skondensowanego, krem budyniowy i cos tam jeszcze było. Wszystko sie przekłada. Jakbys znała cos podobnego to daj znać
 
Cinamon - mam nadzieje że nam się dobry nastrój utrzyma cały dzień i jeszcze dłużej :-)
Zołza - co co wad wzroku i porodu to właśnie moja siostra tak miała, ma wadę wzroku chyba -5 czy -6 ale jeszcze dodatkowo miała jakąś dziurkę (czy plamkę nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa), ona od zawsze miała problemy z oczami a jak zaszła w ciążę poszła na konsultację do swojej okulistki i ta absolutnie zabroniła jej rodzić SN bo groziło jej odklejenie się siatkówki, po porodzie dopiero miała laserowo usuwaną tą dziurkę w oku (kilka zabiegów ale to i tak prawie nic nie dało),dlatego własnie moja sis rodziła przez cc (dodatkowo jeszcze jej córunia była pośladkowo ułożona więc dodatkowy powód na cc) dlatego radzę kobitkom z dużą wadą wzroku iść na konsulting z okulista - nawet tak na wszelki wypadek
 
Doggi ty nasz ekspercie ciastowy zwracam się z prośbą o jeden przepis bo mi się zapodział a może będziesz zorientowana. Chodzi o ciasto w którego skład wchodzą herbatniki, karmel z mleczka skondensowanego, krem budyniowy i cos tam jeszcze było. Wszystko sie przekłada. Jakbys znała cos podobnego to daj znać

tjaaa, to jest 3BIT, muszę poszukac i napiszę w odpowiednim wątku :) Nie mam tego na moim blogu bo nie lubię tego ciasta :p :p :p Ale przepis mam i nieraz robiłam... Daj mi chwilę ;)
 
Katamisz to dziękuję za pozdrowienia!

A ja jeszcze 20 minut czekam na kuriera i jak nie przyjedzie to lecę na zakupy a on niech sobie czeka !
 
A teraz oficjalnie...

Dzień dobry panie brzuchatki :)

CAŁĄ noc przespałam !! I obudziłam się o 9.50 !! Po prostu szał pał !! Mąż do pray odprawiony, kot na łajzach a ja zajadam bułeczkę z pyszną wędlinką, żółtym serem, majonezem, pomidorem, cebulą czerwoną (po niej jak po porze nie mam zgagi) i ogóreczkiem zielonym :D No i to jak mnie suszy od rana to się nie dzieje !! Mam taka butelkę 750ml z dziubkiem i chodzę i popijam z niej wodę... i od pobudki wypiłam już 3 TAKIE BUTELKI !! A to 1,5h od kiedy ne śpię :p więc dziś będzie siusianie że cho cho :p

A z tych niedobrości, brzuch mni kurde boli na dole a wczoraj miałam nawet skurcze takie co 20 minut, które trwały plus minus 15 sec ale miałam 3 takie i przeszło, ale jak były ruszyc się nie mogłam bo bolało jeszcze mocniej... Dziś ginka, mam nadzieje, że nic więcej niż dotychczas mi się nie dzieje :/

Miłego słonecznego i obśpiewanego przez ptaszki dnia życzę mamki :)
 
Witam dziewczyny bardzo slonecznie. Piekny dzien mamy. Rowno 5 lat temu lezalam na lozku porodowym i zwijalam sie z bolu, a teraz moja corcia jest juz taka duza. Wlasnie pojechala z mezem na przejazdzke Ferrari w ramach atrakcji urodzinowych (dlaczego sa tam tylko dwa miejsca :wściekła/y:). No ale zaraz bedziemy razem swietowac, moj ma dzisiaj wolne, pierwszy raz od kilku tygodni.
Zazdroszcze Wam troche tych przygotowan swiatecznych. My bedziemy z Elena same i normalnie posprzatam i ugotuje jak na niedziele. Nie lubie Wilekanocy.
 
reklama
Doggi - witaj, ciesze się że dobrą nockę i całą przespaną miałaś. Jednak ten Twój ból brzuszka nie jest zbyt pocieszający, uważaj na siebie i nie brykaj za bardzo. Tobie również miłego dnia życzę. A dziś masz gina, tak? Dobrze zrozumiałam?
 
Do góry