reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

asinka to pamietaj mnie odwiedzic a moze na samym woodstocku sie spotkamy ;-) Jak jeszcze bedzie u nas bo kurde roznie to bywa ;-) W tym roku nie dam rady pewnie, choc moze zostawie z babcia mloda na te dwie trzy godzinki i podskocze choc na chwile z mezem i Fruciem ;-)

peieknie na dworku :-) a ja ide do wanny flaki pomoczyc :-)
 
reklama
Hej Dziewczynki! Ja już też po śniadanku...zaraz zabieram się za dalszą częśc doprowadzenia domu do łądu...nie zapominajcie że ja jestem dyrektorem...hehe...dzisiaj łóżeczko wstawiamy do sypialni...żeby zrobić miejsce w pokoju na wózek

Zołza...mnie też skręca żeby sobie zapalić...nawet wole nie myśleć

Marta...ludzie nie pomyślą zanim coś powiedzą...ja sie wczoraj pozytywnie zdziwiłam...na parkingu w Auchanie pomalowali miejsca uprzywilejowane na niebiesko...dla niepełnosprawnych i dla kobiet w ciąży...miłe zaskoczenie

Cinamon...dasz radę...tylko na spokojnie sobie to weź

Larvunia...świetne zdjęcia...musiało być wesoło

Kurczę muszę te buty rozłazić, ale i z rana piją...a kupiłam rozmiar większe
 
Aaga, wrzucałam jeden przepis [a raczej link do przepisu] na odpowiednim wątku ostatnio.

Asinka, ano, ja jestem ślepa bez soczewek czy okularów :-p Ale na szczęście ktoś wymyślił soczewki :-D

Misia, nie wracajmy do palenia... dla naszego zdrowia, zdrowia naszych dzieci i naszych portfeli ;-)
A co do butów - ktoś mi kiedyś podpowiedział, żeby zlać je wrzątkiem [wlać do buta i wylać] po czym wsadzić gazety - działa super, tylko trzeba uważać, żeby nie przegiąć i za bardzo nie rozciągnąć ich ;-)

 
Zołzik...dzięki za radę odnośnie butów...a co do fajek...ja zawsze paliłam hmm...jakby to powiedzieć w towarzystwie...nie smakuje mi samej...czyli jak jestem w domu to nie paliłam nigdy...tylko w pracy lub jak się spotkałam z koleżankami...czyli tak lajtowo...a sprawiało mi to ogromną przyjemność :p...no i mój mąż o tym nie wie...hehe...mam swoje sposooby żeby nie poczuł
 
Zołza, ja też okulary teraz, a tak to soczewki. Okulista powiedział mi,że do porodu muszę chodzić w okularach. Ale później znowu przeskoczę na soczewki... Jakoś tak bardziej komfortowo się w nich czuję:-p
Trasia, czekam na Ciebie :-)
 
Asinka, ja noszę cały czas soczewki - na szczęście toleruję je w ciąży bezproblemowo. Zastanawiam się tylko, czy rodzić w soczewkach, czy okularach, ale to pewnie w ostatniej chwili zdecyduję.

Misia, nie za ma co :-) A co do fajek, to chciałabym tak, jak Ty - albo jak mój mąż teraz. Ja, jak paliłam, to jak lokomolotywa :/
 
reklama
Zołza, no właśnie mi okulista powiedział,że nie wolno rodzić w soczewkach. I tak kupiłam okulary, bo nie miałam, a jak się nosi soczewki, to trzeba robić przerwę,żeby oczy odpoczęły. Ja dopiero po porodzie przejdę na soczewki. Tym bardziej,że idę na prawo jazdy, to muszę iść w soczewkach do zdjęcia i lekarza :-p
 
Do góry